Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysku27

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. w moim śruba była włożona w drugą stronę i wtedy niema problemu i przy składaniu radze tak zrobić. Wtedy od strony wisko mamy nakrętkę
  2. krzysku27 odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    Witam dziś zamówiłem zestaw rozrządu: Pasek, napinacz i dwie rolki z SKF i do tego pompa wody razem wyszło 650 zł. Więc nie najgorzej jeszcze wszystkie paski na przód i zauważyłem że z przodu u dołu kapie mi na sprężarkę od klimy, więc podejrzewam że uszcelniacz na wale już nie domaga jak myślicie?
  3. krzysku27 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam przymierzam się powoli do wymiany rozrządu i tu nasuwa się moje pytanie. Ostatnia wymiany rozrządu w niemieckim serwisie ( poprzedni właściciel ) przy 139 tys. aktualnie mam na liczniku 195 tys. lecz minęło już blisko 5 lat więc wypada wymienić. Więc do rzeczy moje pytanie brzmi czy muszę wymieniać tłumik drgań skrętnych?? Jak na niego popatrzyłem to wygląda jak nowy próbując go wcisnąć nie da rady ( stawia opór ) tak ma chyba być. Jak uważacie wymieniać czy jeszcze może posłużyć ??
  4. Wyjmij pompke i przeczyść ją powinno pomóc.
  5. ziomek69 musisz znaleźć centralkę i obadać wszystkie kable. Wydaje mi się że mogą być słabo połączone i raz styka a raz nie. ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- terrorbps centralny masz z pilotem czy bez i ważne czy ori? czy ktoś dorabiał i źle podłączył.
  6. Czyli najprawdopodobniej nie jest ori. Widocznie jakieś styki nie łączą sterownik najczęściej montują przy pompce zamka czyli w bagażniku, lub z lewej strony nóg kierowcy (koło dźwigni do otwierania maski) musisz tą obudowe ściągnąć. Będziesz sam działał czy nie czujesz się na siłach? ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- Pilot masz podobny jak w linku?? Nowa obudowa pilota alarmu Meta System 3-przyciski (3005780205) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  7. A w kluczyku masz pilota czy jakiś osobny? może na pilocie jest jakaś firma??
  8. 193 tyś. sprowadzony z Niemiec z przebiegiem 180 tyś. LPG od 182 tyś.
  9. Wszystko w porządku to normale działanie systemu ABS.
  10. Witam a czy sterownik zameka jest oryginalny czy dokładany? Ja miałem taki przypadek z centralką firmy RTX i okazało się że sterownik do wymiany. Na szczęście był na gwarancji to przysłali nowy i po kłopocie.
  11. Najczęściej robie odcinki 15 km do pracy później 8 godz. postoju i do domu tyle samo. Po wymianie termostatu w obecnej chwili samochód nagrzewa się do 90*C po około 3-4 km.
  12. Dzięki za pomoc. Rozebrałem cały układ odpowietrzania razem z tą obudową przykręconą do bloku, w którą wpina się odme i było dużo mazi (jakby olej z wodą) Wszystko wyczyściłem, nawet jakimś cudem ezektor udało mi się kompresorem odblokować. Teraz wymiana oleju na Motul i poskładać wszystko i mam nadzieję że będzie git ---------- Post dopisany 02-02-2013 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 18:23 ---------- Witam dziś poskładałem wszystko do kupy do tego wymiana świec, filtra kabinowego oraz termostatu. Cały dzień przy pod samochodem, ale warto
  13. Czy ten olej będzie dobry: MOTUL 6100 SYNERGIE 10W40 10W-40 5L + GRATIS (2909687388) - motoAllegro ? Uważacie że przez kiepski olej takie problemy Może być jakaś inna przyczyna??
  14. Czyli to wina oleju i osadza się w przewodach odmy i zatyka ezektor? Mogę teraz zalać pełen syntetyk jeżeli przed moją wymianą również poprzedni właściciel zalewał silnik półsyntetykiem?
  15. To ten olej zlać i jaki radzicie? Dodam że jak było ciepło to było ok problemy zaczynają się gdy na dworze jes na minusie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.