Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak w temacie. Ja miesięcznie wydaję 400-500zł na benzynę, jeżdzę audi a4 b5 1.8 apt. 95% trasy robię po mieście i często silnik się nie zdąży nagrzać do tych 90 st ponieważ robię 3-5 kilometrowe trasy, podzielone postojami. Ostatnio zatankowałem za 100zł 18 litrów 95bp i zrobiłem na nich 150km jezdziłem aż mi się rezerwa zaświeciła po obliczeniach wyszło że auto spala 14 litrów w mieście czy powinno tak być na ten silnik nie za dużo?

Opublikowano

Kamil ja mam B6 1.8 T Q i powiem Ci że jak stoje w długich korkach to prawie widzę jak wskazówka opada na dół. Niestety ale po mieście spalanie spore....

Opublikowano

Jeśli tylko po mieście i do tego takie krótkie odcinki,które nie pozwalają na zagrzanie silnika,to ciesz się,że tak mało.Twoim sposobem nie obliczy średniego spalania,jedynie zatankowanie do pełna,zrobienie ze 100,200 km i znowu do pełna.

Opublikowano

u mnie jest tak ze jak zatankuje za 100zł to zrobie 250 km w tym prawie 50 km w miescie czyli nie duzo

Opublikowano

100zł=300km na gazie

Opublikowano
u mnie jest tak ze jak zatankuje za 100zł to zrobie 250 km w tym prawie 50 km w miescie czyli nie duzo

chyba raczej niemożliwe i to jeszcze w zimie

Opublikowano

110zl 380km na gazie i raz na 3 miesiące 130zl na benzynę. W cyklu 50/50 trasa/miasto

Opublikowano

Jak tak was czytam to coraz bardziej zaczynam się do gazu przekonywać.

Opublikowano

Ok 115zł-420-450km na gazie, benzyna raz na 6 m-cy - 50zł:wink: trasa/miasto-50/50

Opublikowano

Ja za 100zł robię ok. 330km. Nie jest najgorzej :kox:

Opublikowano

3 auta na podwórku, ale ja Goflem miesięcznie przejeżdżam jakieś 800-1000zł... :facepalm:

Opublikowano

około 1100-1200zl

Opublikowano

1500-1800zł czasami wiecej

Opublikowano

u mnie wychodziło 500-800zł do konca gródnia a puki co to firmówka jest wiec do audi 100zl:D trzeba sie polansować:banan:

Opublikowano

~400 zł :wink: co daje mi jakieś 1100 km

Opublikowano

jeśli temp. poniżej -10 to na jakie spalanie liczycie zimą

u mnie 400zł w grudniu i tydzień stycznia pamiętam bo leje zawsze w piątki

jeśli chodzi o km to trudno policzyć bo sporo paliwa poszło na jazde z Q na lotnisku i parkingach

Opublikowano

Mając 1.6 miesięcznie szlo z 600zl , po przejsciu na 1.8t w sam weekend wyjezdziłem 200zl robiąc ledwo ponad 200km:facepalm:

Opublikowano

2-3 pełne baki na miesiąc - kwestia miesiąca (czyli 210l = koło 1200zł ) - Nie liczę średniego i kilometrów, zaświeci się rezerwa to się tankuje na maxa :wink:

Opublikowano

Co drugi dzień za 110zl gazu x 12 tankowan = 1320zl

1 tankowanie zasięg 340 km

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.