-
Darmowe sprawdzenie auta
cos fajnego lecz szkoda ze nie ma danych wstecz ale bedzie baza na przyszłość
-
Luz na wybieraku - czy jest zestaw naprawczy
osobiscie bym zobaczyl jak wygladaja ciegna nad skrzynia i jak kolega wyzej napisal podniesc mieszek cos tam bedzie widac acz kolwiek u malzonki w aucie mialem podobnie lecz nie bylo blokady miedzy jedynka a wstecznym i byla wymiana na uzywke i chula:)
-
poduszka silnika 2.5 tdi v6
ja mam pytanie w 2.5tdi v6 sa dwie doduszki z czujnikiem czy tylko jedna?? bo znalazlem kabel z wtyczka co prawda wtyczka sie urwala ale ja mam i niewiem gdzie to przypasowac a na lewej poduszce nie mam wtyczki czyzby ktos zalozyl zwykla?? a prawa byla z czujnikiem czy czyms kolor kabli to czerwony z brazowym paskiem i drugi z bialym paskiem
-
2.5tdi ile pali
za 2.5TDI mnustwo opini chodzi zlych ale ja uzytkowuje od poltorej roku i nie zamienil bym na 1.9 pali okolo + - 7l
-
H&R + amory s-line
właśnie wszystko do 4 -ro cylindrówek ;p
-
H&R + amory s-line
Warto kupic taki zestaw czy moze lepiej poszukac czego innego?? Sprezyny H&R plus amory s-line a4 b6 b7 c 1bv (4045368373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Ile pali oleju wasze v6:)
moje V6 2.5 TDI bez dolewki wogole nie widac zeby cos ubywalo wymiana co 10tys:)
-
zmieniacie juz opony na letnie
ja juz tydzień smigam na letnich:D lysych 17:D:D ale jestem w trakcie poszukiwan jakis fajnych oponek:D
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
w pracy jestem 7 z dojazdem jakies 11 tam i z powrotem same nocki branża górnicza
-
Kopci po odpaleniu
ja mam ten sam problem i okazało sie ze wtrysk sterujący jest do wymiany bo nie lazi czy kiepsko lazi jakos tak:) pozatym auto na drodze wogole nie za dymi
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
ale nawet jezeli by nie chaczylo to beda bardzo schowane w nadkole producent daje et 45 <-- wieksze jakos nie jest wskazane a mniejsze owszem:D ET 30 jest idealnie rowne z nadkolami wsumie tył mogł by byc 25:D tak extrim:D
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
2.5tdi moze maja zla opinie ktora powstala z tego 150KM acz kolwiek nie do konca ja osobiscie jezdze 155KM V6 i puki co to tylko rozrzad zrobilem co prawda na 120tys kosztuje 2000 ale to v6 zostal wtrysk sterujacy do ogarnicia i mozna dalej jezdzic a nie przesadzajmy ze jakis wadliwy ten silnik gosciu co sie nie boji tych silnikow powiem wiecej wiekszosci robi tylko te silniki i 2.0 tdi orzywia wrecz a aso u znajomego 2.0tdi chcialo wywalic do smieci a kolo go ogarnol bez wiekszego problemu i chodzi jak nowy
-
Hamulce S4 "RED EDITION" ;-), problem z dopasowaniem tylnej osłony
zobacz na ile srób sa z 2.5TDI wychodzily wersje co mialy wlasnie 300 tylko niewiem jak z oslonami moze w sobote sprawdze to bym ci napisal jak znajde chwile czasu
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Fiat 126p opel Astra 1.6 automat hehe ford eskort 1.8 EFI tylko przez chwile Golf 1.9 TD AAZ Opel Vectra 2.0 LPG cale szczescie ze tylko 8 miechów i w koncu A4 B6 2.5TDI AYM i Żonki A3 1.8 125KM z 98r
-
Stary dom z cegły-przebudowa-pytania do fachowców
tez mam dom z cegły i buzylem sciane nosna zeby miec kuchnie otwarta co prawda wywalilem jakies 2.5metra tylko:) i nie wzmacnialem zadna belka i sie trzyma:D mi idzie pelno instalacji i dla efektu wizualnego zrobilem z plyty belke sam efekt dla oka
habol
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta