Skocz do zawartości
IGNOROWANY

poduszka silnika 2.5 tdi v6


krystian_9595

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam nastepujący problem dotyczący poduszki silnika , wyskakuje mi bład 1375 do tego trzesie mi karoserią na wolnych obrotach jak stoje na postoju, w trakcie jazdy nic takiego się nie odczuwa, pojechałem do mechanika no i ten gada ze poduszki są ok ale w prawej jest walnięty czujnik , Jak nie którzy wiedza na tym forum zakładałem też wątek o wałkach rozrządu które mam tez do wymiany i mechanik nie potrafił określić czyja to wina czy czujnika na poduszce czy wina wałkow , ja to sprawe zostawiłem ale teraz jednak chce wymienic najpierw tą poduszkę , ponoć można wstawić zamiennik bez czujnika , ponoć tak mechanicy robią , ale co wtedy dalej błąd bedzie pokazywało ? nie wiem czy problem zniknie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest z czujnikiem, to wstawiaj z czujnikiem, na takie coś się nie żałuje. Wałki nie mogą wywołać wibracji, które się przeniosą na bude, jest to wręcz bzdurna diagnoza. Poduszka silnika owszem, ale nie wałki. To tak jakby próbować wytłumaczyć skrzypienie zawiasu lewych tylnych drzwi, że to wina zmiany oleju z 10W na 5W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest konkretny błąd i dodatkowo symptomy,trzeba wymienić.

Dziwi mnie jednak że mechanik nie stwierdził co to jest:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie w 2.5tdi v6 sa dwie doduszki z czujnikiem czy tylko jedna??

bo znalazlem kabel z wtyczka co prawda wtyczka sie urwala ale ja mam i niewiem gdzie to przypasowac a na lewej poduszce nie mam wtyczki czyzby ktos zalozyl zwykla?? a prawa byla z czujnikiem czy czyms kolor kabli to czerwony z brazowym paskiem i drugi z bialym paskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie poduszki mają czujnik, przynajmniej u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd

01375 - Valves for Engine Mounting; Stage 1
38-10 - Output won't Switch or Short to Plus - Intermittent

która to będzie poduszka patrzyłem pod autem i niby wyglądają ok. To prawda, że lewą można podmienić z prawą i odwrotnie wystarczy wymienić obudowy ? Bo posiadam taką poduszkę ale lewą od strony kierowcy. Tylko nie wiem która jest uszkodzona, ktoś rozszyfruje mi ten błąd, którą mam wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem i niewiem która to poducha błąd 01375 prawa czy lewa pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...