Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie około 1200km na miesiąc Czyli za ok 600zł benzyny

Opublikowano

U mnie zalezy od miesiaca ale miesiecznie ok 800 zlotych na rope wydaje.

Opublikowano
ok 1500 - 2000 zl ON / msc

Sporo latasz, 60-70tys km rocznie. Prywatnie czy słuzbowo?

Opublikowano
340zł cały bak i starcza mi mniej więcej na 3 tygodnie. - zasięg ok. 950km przy tej zimie.

Zasieg na pelnym baku taki sam u mnie teraz, a starcza mi srednio na 2 tygodnie

Opublikowano
ok 1500 - 2000 zl ON / msc

Sporo latasz, 60-70tys km rocznie. Prywatnie czy słuzbowo?

Pracuje w niemczech i do pracy latam swoim. W pracy sluzbowym, to tego paliwa juz nie licze, bo firma leje. Rocznie to blisko 100 tys, biorac pod uwage oba samochody.

Opublikowano

Ja różnie do 300 do 600za ON

Mało jeżdżę bo mamy 2 auta,10 tyś zrobiłem w 9mcy z czego wypad na wakacje miał 4 tyś:decayed::decayed:

Opublikowano

Średnio 5x 120 zł na lpg średni zasięg na zbiorniku 380km + 50 zł pb 98 co daje około 1900km miesięcznie za 650 zł

Dodam tylko że gdybym jeździł na samej benzynie to musiał bym przeznaczyć około 1100 zł :facepalm:

Opublikowano

Ja na benzynie max 200zł na miesiąc:good:

Opublikowano

ja leje co tydzień za ok Ł30

Ł30 x +/-5zł= 600-800zł/msc :wink:

Opublikowano
24 grudnia zakupiłem 40l benzynki po 4,60 (184 PLNów). Wczoraj wlałem ostatnie 10 litrów. 184 zł na dwa auta na miesiąc to niezły wynik.

To jeszcze podaj namiary na swój "CPN" :grin:

parking dla TIR czy PKS

Opublikowano
24 grudnia zakupiłem 40l benzynki po 4,60 (184 PLNów). Wczoraj wlałem ostatnie 10 litrów. 184 zł na dwa auta na miesiąc to niezły wynik.

To jeszcze podaj namiary na swój "CPN" :grin:

parking dla TIR czy PKS

budowa przy autostradzie :wink:

Opublikowano

W 2012 wydalem na paliwa lacznie niecale 5000 zł. Dla jednego to duzo, dla jednego to malo.

Opublikowano
24 grudnia zakupiłem 40l benzynki po 4,60 (184 PLNów). Wczoraj wlałem ostatnie 10 litrów. 184 zł na dwa auta na miesiąc to niezły wynik.

To jeszcze podaj namiary na swój "CPN" :grin:

parking dla TIR czy PKS

sorki, że się czepiam, ale od kiedy TIRy czy PKS jeździ na benzynie? kupujesz benzyne za 4,6 jeździsz b6 3.0 pb to stąd moje pytanie.

bo już szybiciej kupisz PB z oszczędnośći na normalnym CPN jak się dogadasz z kimś kto ma flotowe auto i karte firmową, niż na tych parkingach co wspomniałeś:wink:

Opublikowano
chyab 2012!

Chyba nie bo paliwo było powyżej 5 zł

O matko :facepalm:

Ja też tankuje po 4,50zł a mogłbym i taniej...

Diesla, nie słyszałem żeby PB sprzedawali jako oszczędności, ale mogę się mylić.

Opublikowano
chyab 2012!

Chyba nie bo paliwo było powyżej 5 zł

O matko :facepalm:

Ja też tankuje po 4,50zł a mogłbym i taniej...

Diesla, nie słyszałem żeby PB sprzedawali jako oszczędności, ale mogę się mylić.

Diesla, ale nie oszczędności, troszeczke inne źródło.

Opublikowano

około 400zł miesiecznie :)

Opublikowano

Od 25.11.do teraz średnie spalanie 10,6, dystans 2027,2, kwota 566 zł. Plus 60 zł na Pb. Wychodzi 300zł/1000km/miesiąc.

Opublikowano

u mnie wychodzi jakieś 350 zł na miesiąc.

i udaje mi się na tym jakieś 1000 km zrobić.

Ale większość w trasie..

Opublikowano

400-500zł miesięcznie

Opublikowano

coraz więcej...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.