Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pi0

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. co jest równie dobre jak KONI co mógłbym włożyć do siebie ?
  2. he wole nie ryzykowac utratą zębów a jeśli chodzi o amortyzatory ? czy mogę zaryzykować i wstawić amortyzatory standardowe do sportowych sprężyn? jak bedzie to sie zachowywało na drodze?
  3. Witam. Mój Amortyzator KONI (tył) zakończył współpracę z moim autem. Pytanko czy jest jakiś zamiennik o podobnych właściwościach (chodzi mi o odporność i twardość) i jak np będzie działał amortyzator do standardowego zawieszenia przy sportowych sprężynach? oraz czy amortyzator dam rade wyjąć bez użycia ściągacza sprężyn
  4. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    taki sobie ale twoje Audi jest ja siebie nie moge znalesc tu he tez czekam na BADVIDEO
  5. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    passat mial fajnie to zorganizowane
  6. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    dla mnie tylko brakowało grilla ze znajomymi... ;/ szkoda że z wami sie nie przykumałem heh mam nadzieje ze za rok inaczej sie zorganizujemy. Wie ktoś może o jakimś filmie z tej imprezy ?
  7. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    słonce mnie spaliło konkretnie he ... a poza tym nie miałem kierowcy i napoje chłodzące zbyt głośno do mnie przemawiały w taki dzień więc musiałem odstawić auto
  8. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    tez bylem fajna impreza ogolnie. moj blad ze nie wpadlem pod makro ;/ nie spodziewalem sie ze bedzie kilka osob od nas
  9. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    coś mało nas pod tym makro będzie chyba. Jeśli mają być 2-3 auta to ja chyba też nie będę jechał bo pół miasta muszę przejechać a później tą samą trasą wracać na Nadawki więc mi trochę nie na rękę. Myślałem że jak nas będzie kilku to fajnie się razem tam wbić a tak to chyba też będę kierował się od razu na "Folwark"
  10. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    trochę nie nasza część miasta a poza tym większość ulic zamykane jest o 9:45 to my powinniśmy być już na miejscu tak myslę
  11. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Kasjan powodzenia ze zgłoszeniem
  12. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Ja po prostu chciałbym je odkręcić i usunąć, wymienić na nowe normalne ... no nic jakoś pokombinuje coś szkoda tylko ze nie mam zbytnio kiedy i gdzie he
  13. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    to nie ma w ogóle żadnej szansy na to aby dosztukować klucz ? muszę radzić jakoś bez ?
  14. pi0 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    "UWAGA! W sobotę 11 maja przyjeżdża do nas kolega z badvideo.pl - oprawa zlotow, multimedia dla motorsportu i w sobotę będziemy kręcić teaser do Rozpoczęcia Sezonu 2014. W związku z tym potrzebujemy ok. 10 aut które będą na filmiku. Prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres [email protected] zgłoszenie musi zawierać zdjęcie pojazdu, imię oraz numer telefonu. Z wybranymi osobami skontaktujemy sie telefonicznie. Pozdrawiamy !" wiadomość z fb może ktoś się będzie pisał
  15. pi0 opublikował(a) temat w Podlaskie
    Witam panowie mam problem bo chciałem kola zmienić i okazało się ze mam wkręcone śruby antykradzieżowe (niedawno kupione auto). bylem w wulkanie i mi powiedzieli ze nie odkręcą tego, bylem u znajomego mechanika i również powiedział ze mi tego nie odkręci... byłem też w paru sklepach motoryzacyjnych i mówią mi ze klucza nie da się dokupić (nawet nie widzieli o jakie śruby mi chodzi). Byłem w sklepie "partner" na 1000-lecia i tam mi powiedzieli ze odkręcą ale 30zł za jedną śrubę ... troszkę drogo ;/ jest jakieś inne tańsze rozwiązanie ? a może ktoś z Was ma taki klucz i mógłby na spocie VAG pomóc mi z tym problemem ? Mam zdjęcie ale trochę słabo widać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.