Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. poduszki silnika i skrzyni jakiej firmy kupiles,jesli jakis tani zamiennik to zrobiles blad do silnika musza byc oryginalne poduszki bo inaczej jest padaczka sprawdz czy wszystko jest dobrze dokrecone itp
  2. mlodyy odpowiedział(a) na Adamv temat w Audi A4 B5
    wyczysc pierscien absu takie kulko z dziurkami w kole i staw dobra odleglosc czujnika od kola absu i bedzie ok
  3. 1. do sprawdzenia tuleja metalowo gumowa, amortyzator,jarzmo +klocki,sprezyna + poduszki sprezyny. 2.zakladales nowe klocki jak nie to sprawdz jarzmo moze ma juz luzy i klocek lata
  4. dokladnie jak kolega pisze wiec bez problemow mozesz smigac
  5. Witam ja zastompilem oryginalana sprezynke z klamki na sprezynke od rozrzadu daewoo matiz/tico nie jest identyczna ale latwo mozna ja dopasowac wkleje jutro fote jak to zrobilem,smiga juz tak 8 miesicey i jest gitara,w linku jest aukcja na ktorej jest caly rozrzad i widac tol sprezynke http://www.allegro.pl/item738885507_nowy_rozrzad_daewoo_tico_matiz_komplet_oryginal.html
  6. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 15:56_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=8eYDAieDueM&feature=related
  7. musisz sciagnac boczek drzwi prawdopodobnie taki drucik jest za dlugi mialem to samo podgiolem go trosze na srodku zeby go skrucic i chula juz rok
  8. sa dwa sposow albo kupisz nowa koncówke albo nazynke i poprawisz gwint na koncowce, co do jady to jesli jest tam sruba to pocos musi byc nikt nie zrobil tego dla jaj, koncowka moze Ci sie wypiac na wybojach a to juz ciekawe nie bedzie wic do dziela, tak na przyszlosc przy wybijaniu koncowki odkrecasz bodzna srobe leko luzujesz gorna i pare pukniec mlotniem i juz sie wybina l i wtedy odkreca sie do kaca srube gorna i gwint pozostaje caly
  9. Doman13 ma racje vag do reki i bedzie jasne o co chodzi
  10. z tego co wiem to bedzie pasowal ale jak sie myle prosze mnie poprawic,nie baw sie w remont bo zrobi sie ladna skarbonka kupuj od tego mechanika tyle ze jelsi twierdzi ze silnik jest ok popros o jakols gwarancje ale nie rozruchowa
  11. dokladnie jak koledzy pisza zabieraj fure od tego znachora i powiedz mu zeby zaja sie koszeniem trafy a nie mechanika bo ma dosyc duze braki
  12. Kolega za duzo filmow sie naogladal Clio 1.4 smiga 180 i jescze redukcja na 4
  13. odlacz te dwa przewody od nagrzewnicy i sprob albo woda pod cisnieniem dmuchnac albo powietrzem,kumplowi kiedys zakamienila sie nagrzewnica i odlaczyl te przewody doprowadzajace wode plyn chlodniczy i dosypal srodek do odkamieniania czajnikow itp postalo 2 dni przeplukal i zaczela grzac
  14. Witam nie uzywalem nigdy czegos takiego do myjki ale w myjniach bezdotykowych tez napiernicza zdrowo piana wiec mozer byc cos takiego zastosowane,ogolnie efekt jest super
  15. albo cos z przewodami
  16. kupiles serwo uzywane wiec nie wiadomo jakie ono bylo itp ale jesli mechanior jest pewien na 100% ze serwo jest ok to trzeba sprawdzic pompe abs-u przewody hamulcowe zaciski moze tloczki sa zatarte, obstawiam ze trafiles na walniete serwo
  17. mlodyy odpowiedział(a) na longerek temat w Audi A4 B5
    tzn jak depnie mocniej w podloge i wlacza sie abs to slychac jakby hrubotanie trzeszczenie czy cos takiego??? jesli tak to jest normalne i nie ma czym sie przejmowac
  18. uzyj jest pare sposobow na wymiane przegubu bez odrkecania oski czy wahaczy
  19. Syczenie to standard w niektorych klimatyzacjach sam tak mam
  20. nagrzewnica caly czas grzeje ,tylko powietrze wdmuchiwane przez wiatrak jest kierowane inaczej, przyczyna slaby obieg wody pompa moze niedomagac w co watpie,prawdopodobnie nagrzewnica sie zakamienila i nadaje sie do wymiany a przy wymianie trzeba sciagac cala deske,przerabialem to w audi 80
  21. dodac barwnik a pozniej lampa i poszukiwania nieszczelnosci
  22. mlodyy odpowiedział(a) na xo83 temat w 1.9TDI
    stalowa miche ma i w Ic kosztuje okolo 230zł
  23. W IC mozesz dostac albo w Gordonie
  24. juz to zrobilem spoko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.