Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. bo kazdego zlodzieja ktorego zlapia powinni mu ucinac palce reke albo cos,moze by inni sie troszke bali
  2. nie wiem czy jest ses zabezpieczyc to zeby im latwo nie bylo 2 miesiace temu ukradli kumplowi radio z golfa wiec jak kupil 2 to poprzykrecal jej jakos to teraz musi kupic nowa tapicerke radia nie ukradli ale tapicera do wyrzucenia,lapac sku..... i lapy lamac
  3. dokladnie wyrzuc to poki nie jest za pozno
  4. rok temu chcieli mi zajumac moja yamaszke r6 z garazu w nocy, do garazu weszli bez problemu alarm z motoru odlaczyli lacuch ktory byl do kola przypiety przecieli juz prawie mieliale ale zapomnieli przeczytac tabliczke na bramce i zamiast policji dzwonilem po karetke dzieki mojej kochanej besti nadal mam yamaszke
  5. ja sie rozgladalem za jakims mocnym bmw ale jak sie przejechale ostatnio S8 V10 5.2 2006r to juz wiem czego szukac, za miesiac smigam do szfajcari na poszukiwania
  6. pasuej ale trzeba czasm pokombinowac najelpeij wymienic caly mieszczek
  7. slyszalem od znajomego ze regenerowane wahacze dluzej wytrzymuja niz tanie zamienniki MS itp gosciu smiga na taksie wiec cos w tym moze byc
  8. najlepiej sciagnij kolo teraz i zobaczy czy linka sie nie zapiekla jak nie to zaopatrz sie w zestaw naprawczy tylnego zacisku i rozbieraj przeczysc i powino byc
  9. jesli lozyska sa walniete w skrzyni to czy na luzie czy na biegu bedzie chuczalo,jak dodajesz gazu i rozpedzasz auto jest glosniej czy caly czas tak samo, jakiej firmy zalozyles lozyska?????
  10. mlodyy odpowiedział(a) na robku1974 temat w 1.9TDI
    sprawdz plecionke i caly uklad wydechowy wjedz na kanal i potrzymaj tlumnik a ktos niech siedzi w niuni i zobaczy czy cos sie zmienia jak nie to vag podepnij zrob logi
  11. albo kluczyk 13 lub 12 nie pamietam dokladnie i ruszanie w gore i dul ale to pewnie pomoze na chwile najlepiej wyjac ja na stol i do dziela ,bylo juz duzo oczyszczeniu turbiny z opisem jak sie to robi itp opis jest bardzo szczegulowy wiec problemow nie powinno byc
  12. AFN - ostatnie serwisowanie w ASO 2007r 198tys a teraz 230tys i hula bez zarzutow
  13. przewarznie wahacze jak sie kacza zaczynaja popiskiwac sprawdz zawieszenie i bedzie jasne co dolega
  14. Witam to nie kolo 2 masowe sprawdz wywazenie kol zawieszenie tarcze hamulcowe i opony jesli na jalowym nie zoca buda i sprzeglo dziala normalnie to problem nie tkwi w kole 2 masowym a w rzeczach ktore wymienilem, umnie przyczyna bylo wadliwa prawa opona nie dalo jej sie wywazyc i prawa tarcza hamulcowa
  15. skrzynka z bezpiecznikami jest w srodku auta jak otwierasz drzwi kierowcy na tapicerce jest taka duza zaslepka na 3 zatrzaskach zdejmujesz i widac wszystko, przekaznik o ile pamietam jest gdzies pod kierownica trzeba zdiac dolna oslone pod kiera, poszukaj linku na forum do ksiazki sam naprawiam i wszytko bedziesz mial opisane i pokazane ,jak wroce do domu i bede mial chwile to wkleje foto[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 12:17_________________________________________________W linku masz poscik na temat przekaznikow i gdzie sie znajduja razem z fotami http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_skrzynka_z_przekaznikami_gdzie_sie_znajduje-t13949.0.html;msg166683#msg166683
  16. musisz sciagnac polke trzyma sie ona na 6 zatrzaskach chyba 4 od spodu mozna je zobaczyc jak otwozysz bagarznik i 2 w srodku na rantach gdzie tylna kanapa je dociska , robota na 5 min tylko ostrozne zeby sie nic nie polamalo
  17. Amoreux przeciez napisal ile dal mniej wiecej Roznica tylko 4 lat i marki wiec mozna podejrzewac ze trafila mu sie okazja , pewnie 5 w jednym gosciu jedz do jakigos mechanior dobrego i sprawdz z ilu samochodow sklada sie twoj bo zapewne zostawia z 6 sladow na drodze
  18. sprawdz przekaznik moze pykac ale nie podaje napiecia dalej ,przewody bezpieczniki nalepiej jak ktos by dal schemat bylo by Ci latwiej
  19. znalazles perelke to oddaj do komisu i niech taki czleniu przyjdzie i opisze odprysk na masce znak ze byl dzwon ale nic odbiegamy od tematu wiec koniec kto i ile malowal itp
  20. darkopolo a moze mi powiesz ze twoje aut jest idealne ni bylo malowane itp
  21. Witam\ zdejmij zderzak i cala reszte czas okolo 1 godzina i dostep bedziesz mial idealny
  22. Witam podepne sie do tematu, wczoraj prubowalem odpalic koledze auto poprzez przewody i nawet niechcial przekrecic rozrusznikiem dodam ze moja niunia byla odpalona akumlator nowy, a uniego tylko kontrolki sie zapalily, wiec przyjechal 2 kolega podpiol kable i auto odpalilo bez problemow czy w audi jest zamontowane jakies zabezpieczenie czy cos takiego ze nieda sie odpalac przez kable ?????
  23. tak spoko ale gosciu ktory ogladal tol audi nie zadal sobie paru pytan, zle spasowany zderzak a moze po wymianie rozrzadu mechanicy zle poskladali czesto tak sie zdarza,szczeliny w drzwiach itp auto ma 10 lat wiec napewno byla robiona regulacja drzwi itp i juz nie da sie tak spasowac jak bylo fabrycznie, dzwon bo byl malowany a moze poprzedni wlascciel mial milego sasiada albo ktos na parkingu lekko zarysowal.
  24. cos mi komp zwariowal hehe wiec od poczatku poduszki od silnika latwo sprawdzis jesli nie cieknie z nich olej to sa ok i nie ma co ich wymieniac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.