Treść opublikowana przez mlodyy
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
Manual
-
[ALL] Popularne auta złodzieji
bo kazdego zlodzieja ktorego zlapia powinni mu ucinac palce reke albo cos,moze by inni sie troszke bali
-
Ukradli mi dekielki!
nie wiem czy jest ses zabezpieczyc to zeby im latwo nie bylo 2 miesiace temu ukradli kumplowi radio z golfa wiec jak kupil 2 to poprzykrecal jej jakos to teraz musi kupic nowa tapicerke radia nie ukradli ale tapicera do wyrzucenia,lapac sku..... i lapy lamac
-
[ALL B5] Co to może byc za puszeczka ?
dokladnie wyrzuc to poki nie jest za pozno
-
[ALL] Popularne auta złodzieji
rok temu chcieli mi zajumac moja yamaszke r6 z garazu w nocy, do garazu weszli bez problemu alarm z motoru odlaczyli lacuch ktory byl do kola przypiety przecieli juz prawie mieliale ale zapomnieli przeczytac tabliczke na bramce i zamiast policji dzwonilem po karetke dzieki mojej kochanej besti nadal mam yamaszke
-
Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?
ja sie rozgladalem za jakims mocnym bmw ale jak sie przejechale ostatnio S8 V10 5.2 2006r to juz wiem czego szukac, za miesiac smigam do szfajcari na poszukiwania
-
[ALL B5] Aluminiowa ramka wokół dźwigni zmiany biegów
pasuej ale trzeba czasm pokombinowac najelpeij wymienic caly mieszczek
-
[ALL] Tuleje wahacza
slyszalem od znajomego ze regenerowane wahacze dluzej wytrzymuja niz tanie zamienniki MS itp gosciu smiga na taksie wiec cos w tym moze byc
-
[B5 1Z] Hamulec ręczy trzyma
najlepiej sciagnij kolo teraz i zobaczy czy linka sie nie zapiekla jak nie to zaopatrz sie w zestaw naprawczy tylnego zacisku i rozbieraj przeczysc i powino byc
-
[B5 AEB] Problem z łożyskami
jesli lozyska sa walniete w skrzyni to czy na luzie czy na biegu bedzie chuczalo,jak dodajesz gazu i rozpedzasz auto jest glosniej czy caly czas tak samo, jakiej firmy zalozyles lozyska?????
-
[B5 AJM] Problem z drganiami
sprawdz plecionke i caly uklad wydechowy wjedz na kanal i potrzymaj tlumnik a ktos niech siedzi w niuni i zobaczy czy cos sie zmienia jak nie to vag podepnij zrob logi
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów. Silnik traci moc.
albo kluczyk 13 lub 12 nie pamietam dokladnie i ruszanie w gore i dul ale to pewnie pomoze na chwile najlepiej wyjac ja na stol i do dziela ,bylo juz duzo oczyszczeniu turbiny z opisem jak sie to robi itp opis jest bardzo szczegulowy wiec problemow nie powinno byc
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN - ostatnie serwisowanie w ASO 2007r 198tys a teraz 230tys i hula bez zarzutow
-
[ALL B5] Skrzypienie w przednim prawym kole
przewarznie wahacze jak sie kacza zaczynaja popiskiwac sprawdz zawieszenie i bedzie jasne co dolega
-
[B5 AFN] Plecionka czy dwumas ?
Witam to nie kolo 2 masowe sprawdz wywazenie kol zawieszenie tarcze hamulcowe i opony jesli na jalowym nie zoca buda i sprzeglo dziala normalnie to problem nie tkwi w kole 2 masowym a w rzeczach ktore wymienilem, umnie przyczyna bylo wadliwa prawa opona nie dalo jej sie wywazyc i prawa tarcza hamulcowa
-
[B5 AFN] Padły kierunki i awaryjne ale przy zamku z centralnego świecą-proszę o pomoc
skrzynka z bezpiecznikami jest w srodku auta jak otwierasz drzwi kierowcy na tapicerce jest taka duza zaslepka na 3 zatrzaskach zdejmujesz i widac wszystko, przekaznik o ile pamietam jest gdzies pod kierownica trzeba zdiac dolna oslone pod kiera, poszukaj linku na forum do ksiazki sam naprawiam i wszytko bedziesz mial opisane i pokazane ,jak wroce do domu i bede mial chwile to wkleje foto[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 12:17_________________________________________________W linku masz poscik na temat przekaznikow i gdzie sie znajduja razem z fotami http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_skrzynka_z_przekaznikami_gdzie_sie_znajduje-t13949.0.html;msg166683#msg166683
-
[ALL B5] Demontaż trzeciego światło stop w sedanie
musisz sciagnac polke trzyma sie ona na 6 zatrzaskach chyba 4 od spodu mozna je zobaczyc jak otwozysz bagarznik i 2 w srodku na rantach gdzie tylna kanapa je dociska , robota na 5 min tylko ostrozne zeby sie nic nie polamalo
-
[B7 BLB] kupilem
Amoreux przeciez napisal ile dal mniej wiecej Roznica tylko 4 lat i marki wiec mozna podejrzewac ze trafila mu sie okazja , pewnie 5 w jednym gosciu jedz do jakigos mechanior dobrego i sprawdz z ilu samochodow sklada sie twoj bo zapewne zostawia z 6 sladow na drodze
-
[B5 AFN] Padły kierunki i awaryjne ale przy zamku z centralnego świecą-proszę o pomoc
sprawdz przekaznik moze pykac ale nie podaje napiecia dalej ,przewody bezpieczniki nalepiej jak ktos by dal schemat bylo by Ci latwiej
-
[ALL B5] Rozrząd 90/110KM AHU/AFN
znalazles perelke to oddaj do komisu i niech taki czleniu przyjdzie i opisze odprysk na masce znak ze byl dzwon ale nic odbiegamy od tematu wiec koniec kto i ile malowal itp
-
[ALL B5] Rozrząd 90/110KM AHU/AFN
darkopolo a moze mi powiesz ze twoje aut jest idealne ni bylo malowane itp
-
[B5 AFN] Wymiana wisko - problem z odkręceniem śruby
Witam\ zdejmij zderzak i cala reszte czas okolo 1 godzina i dostep bedziesz mial idealny
-
[ALL B5] Odpalanie z kabli ani na "pych" nic nie daje
Witam podepne sie do tematu, wczoraj prubowalem odpalic koledze auto poprzez przewody i nawet niechcial przekrecic rozrusznikiem dodam ze moja niunia byla odpalona akumlator nowy, a uniego tylko kontrolki sie zapalily, wiec przyjechal 2 kolega podpiol kable i auto odpalilo bez problemow czy w audi jest zamontowane jakies zabezpieczenie czy cos takiego ze nieda sie odpalac przez kable ?????
-
[ALL B5] Rozrząd 90/110KM AHU/AFN
tak spoko ale gosciu ktory ogladal tol audi nie zadal sobie paru pytan, zle spasowany zderzak a moze po wymianie rozrzadu mechanicy zle poskladali czesto tak sie zdarza,szczeliny w drzwiach itp auto ma 10 lat wiec napewno byla robiona regulacja drzwi itp i juz nie da sie tak spasowac jak bylo fabrycznie, dzwon bo byl malowany a moze poprzedni wlascciel mial milego sasiada albo ktos na parkingu lekko zarysowal.
-
[B5 AFN] Przy przejeździe przez ustąp słychać mocne uderzenie
cos mi komp zwariowal hehe wiec od poczatku poduszki od silnika latwo sprawdzis jesli nie cieknie z nich olej to sa ok i nie ma co ich wymieniac