Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Popularne auta złodzieji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety Audi jest na 3cim miejscu czego miesiąc temu doświadczyłem, :wallbash:

Ja również ale niestety później :disgust:

Opublikowano

no ok... ale to się tyczy Audi a nie A4... czyli wszystkie 80tki 100tki TTki A8ki czyli to co kradną gówniarze i profesjonaliści...

Opublikowano

chyba kradna te auta ktore sa popularne bo latwo sprzedac czesci i te do ktorych czesci sa drogie bo duzy zysk.

a osatnio slyszalem ze najczesciej gona passaty golfy a6 i a4...

wystarczy otworzyc allegro i zobaczyc do czego jest najwiecej drogich czesci i juz wszystko jasne...

Opublikowano

No niestety... :angry: Jakieś dodatkowy zabezpieczenie jest konieczne!! Może i z tym się w końcu uporają ale może dłużej się z tym będą męczyć i odpuszczą, spłoszą... :kwasny:

Opublikowano

a zastanawiał się ktoś dlaczego kradną diesle z grupy VAG na części - bo jest spore zapotrzebowanie, a jest takie bo się strasznie dużo aut psuje i potrzeba części. a czemu BMW tak nie kradną - bo nie ma zapotrzebowania na części. to oczywiście tylko moje zdanie ale uważam że coś w tym jest... :gwizdanie:

Opublikowano

bo beemek tyle nie naciągnęli z zachodu :naughty: lub mają mniejsze przebiegi :naughty: oczywiście to tylko moja opinia :decayed:

Opublikowano

bo bmw mniej śmiga po Polsce

a ludzie preferują diesle z grupy vag

pamiętaj ze jak złodziej nie jest w stanie Tobie gwizdnąć auta bo masz masę zabezpieczeń to ze złości potnie tapicerkę tak często robią

mojemu kumplowi tak zrobili , nie poznał auta w środku

Opublikowano

...moje zdanie jest takie: lepiej zadbac o zabezpieczenie i ubezpieczenie,niz potem zalowac,ze sie tego nie zrobilo...

Opublikowano

no nie wiem czy BMW jeździ mniej niż Audi, uważam że porównywalnie - tyle że np na A4 sie bardziej zwraca uwagę, tak czy inaczej coś w tym jest że kradną głownie audi i vw i głównie na części...

Opublikowano

powiem tak jezeli mamy ac to nie mamy sie o co martwic wkoncu ubezp wyplaci kase na nastepne auto

Opublikowano

gorzej jak chłopaki mają nawstawiane kupę rzeczy... sporo spędzonego czasu przy aucie... to wtedy żal...

Opublikowano

bo bmw mniej śmiga po Polsce

a ludzie preferują diesle z grupy vag

pamiętaj ze jak złodziej nie jest w stanie Tobie gwizdnąć auta bo masz masę zabezpieczeń to ze złości potnie tapicerkę tak często robią

mojemu kumplowi tak zrobili , nie poznał auta w środku

Lepsze to niż stracić autko :confused4:

Opublikowano

dziadków nie kradną spokojna głowa

Parę miesięcy temu u mnie mieście za***ali 80 z pod bloku.. i to jeszcze B3 :chytry:

Kroją co się da.. łapy c**joom połamac w łokciach i powsadzac do d*py..może by ich trochę zniechęciło :evil:

Opublikowano

łapy c**joom połamac w łokciach i powsadzac do d*py..może by ich trochę zniechęciło :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: to zaraza-wydlubiesz -w to miejsce przychodzi inna-gorsza...
Opublikowano

jak jest popyt na rynku to i malucha za***ia gnoje

Opublikowano
  • Autor

BTW mi już 3 razy w ciągu miesiąca próbowali do piwncy się włamać, albo chcieli rowery albo szukają ORI felg od mojej skradzionej niuni - na szczęście fele mam w przechowalni :)

Opublikowano

BTW mi już 3 razy w ciągu miesiąca próbowali do piwncy się włamać, albo chcieli rowery albo szukają ORI felg od mojej skradzionej niuni - na szczęście fele mam w przechowalni :)

Kup sobie śrutówkę i sześciopak Corony Extra.. zaproś kolegów i zróbcie polowanie na skrwsyna :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor
:) praktycznie to kastę mocnego Okocimia ale żywy ten złodziej by nie wyszedł z piwnicy, wracając do wątku to raz się minąłem ze złodziejem w sobotę o 3 rano a przedwczoraj o 23 słyszałem dziwne hałasy ale myślałem, że ktoś coś w mieszkaniu robi i nie poszedłem do piwnicy :wallbash: bo bym skwysyna ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.