Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?


kAtowice.27

Rekomendowane odpowiedzi

Grzechem byłoby nie powiedzieć, że kolejna fura to kolejna A4, a przynajmniej kolejna AUDI, kto się ze mną nie zgodzi?? :bicz: :bicz3: :bicz2::rant: :ranting1: :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechem byłoby nie powiedzieć, że kolejna fura to kolejna A4, a przynajmniej kolejna AUDI, kto się ze mną nie zgodzi?? :bicz: :bicz3: :bicz2::rant: :ranting1: :cwaniak1:

Jestem jak najbardziej za :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym B6/B7, jakoś A6 do mnie nie przemawia gdyż jej "d*pa" jest beznadziejna, a tak wogule to kierowcy A6 chyba myślą że są lepsi, to zauważyłem na drodze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym B6/B7, jakoś A6 do mnie nie przemawia gdyż jej "pupa" jest beznadziejna, a tak wogule to kierowcy A6 chyba myślą że są lepsi, to zauważyłem na drodze :thumbdown:

Bo to same d*py są :evil: Wesoły bez obrazy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechem byłoby nie powiedzieć, że kolejna fura to kolejna A4, a przynajmniej kolejna AUDI, kto się ze mną nie zgodzi?? :bicz: :bicz3: :bicz2::rant: :ranting1: :cwaniak1:

:good: Też się pod tym podpisuję! :)

P.S. Ale na tą chwilę nie myślę o zamianie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 lub seata cupre

No i to mi się podoba napisał "lub seata cupre" i od razu kropek :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 lub seata cupre

No i to mi się podoba napisał "lub seata cupre" i od razu kropek :polew: :polew: :polew: :polew:

pryszcza dostałem już wczęśniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę o Fiacie Bravo Sport 1.9multi jet [...] fiat Linea 1.3 multi jest Dynmaic...

Masz B8/08 rok i już myślisz o zmianie? :mysli: To jak będziesz to sprzedawał to kolegom daj jakiś rabacik i pierszeństwo zakupu. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym widziec mine jak wsiadzie z a5 do Fiata ;] szczegolnie materialy i odglosy z deski :kox: :kox:

ja stawiam na a4 allroad - oczywiscie 3.0tdi s-tronic:D:D :kox: :gwizdanie: :kox:

ale to za pare latek. na razie trzeba sie pokulac tym co jest;]

a bardziej serio to wcale nie wykluczam zmiany marki. dobrych autek troche jest. audi ma cos w sobie ale nie mowie ze jak przyjdzie czas na zmiany to jakis lexus albo beemwiu nie sproawdzi mnie na zla droge;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakoś A6 do mnie nie przemawia gdyż jej "pupa" jest beznadziejna...

Całe szczęście, że to tylko odosobniona opinia a nie fakt.

Moim zdaniem tyłek A6, szczególnie w wersji avant jest za***isty!

bcae27870001ba7545d0a636

I takiego autka będę szukał jako następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI jest wszytko jedno , kupuje auto które mi się podoba i tak zona będzie moim jeździć a ja jej autem , dlatego kupuje pod siebie auto.

Fakt poprawił jakość w swych autach takie jak Bravo i linea przyzwoite auto za dobra cenę. Wiem ze trudno jest przekonać sobie która jeździł BMW ,Mercedes, Audi na fiata ale jest to rzecz gustu .Poważnie mi sie podoba Fiat Linea Jako auto rodzinę a Bravo jako auto sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fiacik w ostatnim czasie rzeczywiście troszkę dźwignął loty... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...