Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?


kAtowice.27

Rekomendowane odpowiedzi

nastepna bedzie Bawarka na 99% .............. Audi jest za***iste, ale... B7 do mnie nie przemawia - niestety im czesciej je widze tym bardziej mnie zniecheca :confused4: :confused4: ., B6 nie ma mocniejszych silnikow w dieslu (zwolennikiem swapow nie jestem), a B8 jest drogie :wink4:

Bemka ma cos w sobie i jakos zawsze jak przechodze obok, nie wazne czy to e46/39 czy seria 60tek/90tek czy starsze e36, to mi sie micha usmiechnie i sie lepiej przyjrze :naughty: :naughty:

Wybor pewnie padnie na e91 (330d / xd) niestety nie ma 335d w manualu :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zmiany auta od 3 mieś. i gdyby nie problemy z silnikami 2.0 tdi to było by B7 2007> :wallbash:

a tak spogladam w strone BMW 1 lub 3 :) albo ...... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie bym sprzedał swoją b5 i kupił b6 wQ 1,8T albo seata cupre

choć ostatnio jechałem za allroad i mi sie cholernie spodobał :kox:

zwłaszcza jak zapusciłem się głęboko w las po zamontowaniu w swojej gwintowanego zawieszenia i czasem tęsknie za czymś z większym prześwitem :wink4:

coupra za fajny wygląd i dobry silniczek

jest wiele aut które mi sie podobają , bawarki ale głównie stare bryki z klasą

no ale pomażyc można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko Audi :) Chciałbym A6 tylko mnie nie stać narazie. Gdzieś muszę zamieszkać więc pewnie będę jeździł narazie a4 aż coś postawię, jakiś nie za duży domek i wtedy będę polował na A6.

PS Teraz też polowałem na A6 do 97 roku (rok czasu szukałem i nie znalazłem), czyli A6/100 i trafiła się A4. Więc pewnie będę brał co się trafi.

No chyba że ktos ma na sprzedanie mój ulubiony model A6:

1,9 TDI, Czarne w chromie, klimatyzacja i tempomat, koniecznie 3 dodatkowe zegary, rocznik od 94-97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej na 100proc.przesiadam sie na bmw e46-2004,lub juz nowsze modele z "x" i silnikeim 3.0d,chyba ze cos sie wydazy i diesel juz mi nie bedzie potrzebny to spelnie swoje male marzenie i kupie M3....ale to zobacze ile gotowki bedzie mi sie chcialo uskladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

quote author=pucek2509 link=topic=90127.msg1024714#msg1024714 date=1249245513]

...jakoś A6 do mnie nie przemawia gdyż jej "pupa" jest beznadziejna...

Całe szczęście, że to tylko odosobniona opinia a nie fakt.

Moim zdaniem tyłek A6, szczególnie w wersji avant jest zajeb

isty!

bcae27870001ba7545d0a636

I takiego autka będę szukał jako następnego :)

Kolega chyba miał na myśli A6 C5. A6 C6 prezentuje się z tyłu za***iście!

Chętnie bym sobie takie sprawił, ale chyba jednak następne będzie BEEMWE. Z przykrością muszę stwierdzić, że w moim przypadku Audi nie spełniło oczekiwań. Kusi mnie beemka E46 coupe po lifcie albo E60 sedan, ale to drugie na razie jeszcze mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie osobiście b6 w sedanie na full opcji w z bdb silnikiem to spory konkuret e46

chociaż bawarki mają to cuś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo oczywiście że mi chodziło o A6 C5...

na inne - nowsze A6 mnie nie stać, nie powiem, jest ładna :wink4:

a tak z tańszego wyjścia to Leon 1M ale ARL :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak już nie bede musiał wózka wozić to stawiam na nowego Volkswagena Scirocco bo już chyba wiekszego auta nie bede porzebował....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał A4 B7 z silnikiem 2.5 lub 3.0 TDI albo Merca C 220 -270 CDI W203 po lifcie (albo W204 - te są narazie drogie).

BMW e46 też mi się podoba, ale jakoś mnie do niego nie ciągnie. Według mnie to najładniejsze BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja drodzy panowie mam już swoje typy na za jakieś 2 lata.

Audi A6 C6 3,0 d quattro

BMW e60/e61 3,0xD

BMW X5 3,0xD

Niestety, ale coś mnie strasznie ciągnie do marki ze śmigłem, a Audi troszkę mnie zawodzi. Moja B6 jest bezawaryjna i nic nie mogę jej zarzucić, bo sprawuje się cudnie, ale jak widzę np. A6 C6 w full wypasie i z ręczna regulacją siedzeń (albo jeszcze lepiej ostatnio - bez xenona i nawet bez soczewkowych :thumbdown:) za ok 100k, to mnie zwyczajnie zbiera na pawia. Za dużo trzeba za każdy drobiazg dopłacać, a w tej samej cenie ma się wypasioną BMW albo chociażby Lexus'a

BMW - świetna marka, świetna trakcja i Engine Of The Year (parokrotny) przemawia do mnie aż nadto. Gdyby e60 była tańsza jak kupowałem swoją B6, a e39 lepiej się kojarzyła (bez urazy dla nikogo), to już bym się cieszył 3,0 xD :naughty:

Nic to - dziecię mi podrośnie za te 2 lata i furkę se zmieni. I tak pewnie będzie jakiś SUV :gwizdanie: Jednak najpraktyczniejszy chyba na nasze warunki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę o Skodzie Superb w nowej budzie, ale tak za 3-4 latka jak używki trochę zejdą z ceny :gwizdanie:

Coś takiego by było :good:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8809958

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9370454

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno zmienię markę na Toyotę D4D np Avensis verso. Na audi ogólnie nie nażekam rok jazdy i z 4 usterki zawiecha,turbo,jakieś łożyska na visko,jakiś czujnik. Poszło z 2tyś w części. Raczej niewrócę do tego modelu chyba że A3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...