Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?


kAtowice.27

Rekomendowane odpowiedzi

Żadne tam Bayerishe Motorverke, a4 b7 najmniej 3.0 tdi bądź większy silniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: iverson ty gadasz bez sensu pozdro i poćwicz :cool1: [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 12:24_________________________________________________

lub S4 B5 jak będę mniej km robił hyhyhy

na wiosne bedzie moje na sprzedaż :) po programie już w CS. dogadamy się :)

jaka bedzie cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie A4 B6 to BMW 530d E39. Bardziej skłaniam sie ku bavarce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda na to ,że będzie BMW E39 320d lub 330d.

Albo E39 albo 320d/330d :decayed:

BMW ma tylny napęd - Audi tego nie ma i pewnie mieć nie będzie.

Jak ktoś poczuł takiego bluesa, to wie o czym mowa (i nie mówię tu o jeździe 125p lub Caro).

To tak w telegraficznym skrócie STOP :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie niewiem co wy widzicie w tym bmw niby w czym jest lepsze o AUDI

handling ???? Silniki ?????????? osiagi ????? ... chyba wystarczy :hi:

to czemu kupiles audi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie niewiem co wy widzicie w tym bmw niby w czym jest lepsze o AUDI

handling ???? Silniki ?????????? osiagi ????? ... chyba wystarczy :hi:

to czemu kupiles audi!!!

bo mi sie podobalo ?? bo bylo dobrze wyposazone ? mialem rozterki miedzy audi a bmw dosc dlugo - wyposazenie i wyglad audi w srodku (problem ze znalezeniem podobnie wyposazonej bawarki ) sprawily ze kupilem AUdi. ale nie jsetem PSYCHOFANEM :) i nie uznaje AUDI za najlepsza marke wszechczasow ... trzymam dystans Ty chyba jestes bezgranicznie zakochany albo zle Cie odbieram.

p.s. Chciales jakies rankingi podawac... bmw od lat robi najlepsze silniki bezapelacyjnie maja najlepsza konstrukcje diesla bi turbo, o wollnossaku z m5 nie wspomne + mimo Q audi dostaje na suchym. nie lubisz bmw Twoja sprawa :naughty: , ale "oddaj Krolowi co krolewskie" :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv dobrze mówi.

mam nadzieje ze wiekszosc ludzi jednak ma chociaz odrobine dystansu do tego co ma i do ulubionej marki.

mozna byc fanem audi ale chyba uwazac ze wszystko inne to zlom to juz trzeba byc nawiedzonym.

jest pare fajnych aut na swiecie poza koncernem VAG i kazdy kto jest fanem aut i motoryzacji a nie tylko zapatrzonym w znaczki na klapie fanatykiem bedzie chcial urozmaicac sobie zycie i posprawdzac wszystkie rozwiazania.

ja jakbym mial kupowac teraz RS4 albo Mpower to kupilbym LeXUSA ;]

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9424144

nie tak oklepany , ma genialna skrzynie i jezdzilem takim tylko 2,5benz i oprocz tego ze byl mulowaty troche to przesympatyczny samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv ma rację, audi jest dobre w czym innym a BMW w czym innym, kto co lubi.

Na forach BMW zrobiło się dużo audic, także nie tylko Wy zmieniacie markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pare fajnych aut na swiecie poza koncernem VAG

Zgadzam się..464033021_AZxLo-O.jpg

Rollingshot2.jpg?t=1249508386

JDM_EK9_Rear_Fog.jpg

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją B5 wymienię tylko na B8 :evil:

Ewentualnie gdyby coś się z nią złego stało to stawiałbym na BMW E-46, chociaż jazda volvo s60 z silnikiem 2,4 turbo też mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię tylnych napędów (fajnie się nimi szaleje, ale są nieobliczalne w zimie). Dlatego BMW i Merc odpada. Jeżeli następnym autem nie bęzie Audi (chciałbym A6), to jako alternatywę wybiorę Volvo S80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wlasnie sadzicie o merolach? nikt o nich nie pisze. wszyscy wychwalaja bmw ale one niestety mi sie poprostu nie podobaja. moze wczesniejsze roczniki a te nowe niestety juz nie.

Jeżeli chodzi o merce to się skończyły w latach 90-tych. Miałem przyjemność jeździć przez miesiąc 190-tką na 2.0 diesel. Jedyne co mi się nie podobało to kierownica jak w statku okrętowym - wielka. Ale ogólnie to samochód bardzo dopracowany i bark jakichkolwiek większych usterek. Teraz ten sam Pan ma klasę C z 97 roku (i bardzo żałuje że sprzedał tą 190) i palą mu się chyba wszystkie możliwe kontrolki (ABS, ESP, hamulec ręczny i jeszcze cos było) i nikt nie wie co mu jest. Do tego dochodzi jeszcze rdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zlinczujecie ale może to będzie Nissan 350 Z 2006 i wyżej, jeśli finansowo mi się poprawi to może porsche 911, ewentualnie Mercedes SL..:-)

BMW na pewno odpadają, chociaż swego czasu kusiło mnie M3, ale ze względu na charakter z jakim kojarzy się kierowca BMW odpuszczam, bo nie chce tak być kojarzony, i tyle w temacie :-) Nie uwłaczając oczywiście nikomu, a zwłaszcza marce bo niewątpliwie robią sehr gut auta..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...