Treść opublikowana przez mlodyy
-
[ALL B5] pomocy wspomaganie kier. nie działami przy niższych temp.
na ten temat jest chyba z 5 postow wystarczy probleme jest albo przekladnia albo pompa
-
[ALL] Żarniki do ekspertyzy- Używane czy nie używane?
bez pudelek lub w bialych pudelaczkach jak przychodza to czysta podruba chinska nie rozni sie niczym od hida, zawsze mozna oddac towar jesli sie nie podoba a bajki ze przyszlo tak z hurtowni to niech babci opowiadaja chinole tak wyslali on niechcial zainwestowac w pudelka i tak sprzedaje chinski badziew
-
[B5 AFN] Wyje pompa wspomagania, w gumie końcówki drążka był płyn
Witam Tak moze troszke z innej beczki przymierzam sie do wymiany magla i potrzebuje Nr oryginalu przekladni do mojej niuni moze ktos pomoze????
-
[B5 ADP] Tylne zawieszenie - trzeszczy sprężyna?
jak wyjoles amora musiales sciagnac sprezyne to odrazu sie w oczy zuca ze jest peknieta wykrzywiona lub cos
-
[B5 ADR] Konserwacja auta na zimę
To zbrodnia w bialy dzien 600zł a po 2 srodka konserwojacego nakladanego pistoletem nie rozciecza sie z bezyna rozpuszczalnikami tylko sie go podgrzewa po rozcieczeniu traci swoje wlasciwosci i nie konserwoje tylko kolor zostawia, sam to robie i koszty jakie ponosze to jest 10kg puszka tego wynalazku 120zl mi starcza na 3 lata plus wklad wlasny max 1h lub mozna kupic w sprayu puszka 750ml 16zł
-
[B5 1Z] Za dużo wlane oleju
wyjmij bagnet i sprawdz czy duzo jest nad stan,jesli troche to klekot przepali oliwe , i zmien mechanikow jesli nie potrafia wymienic nawet oleju
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
ale mi chodzi o kolektor wylotowy nie dolotowy,a tak na marginiesie ma ktos moze numer or kolektora ssacego do awx
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
slyszalem ostatnio ze na kolektorze wylotowym mozna zdobyc pare konikow to prawda??? i jaki by sie nadawal do afn
-
[B5-AEB] Przedmuchy w drzwiach kierowcy
moze miales dzwona i zle spasowali sprobuj wyregulowac zawiasy itp jak to zrobic jest duzo na forum musisz poszukac
-
[B5 1Z] Stuki na wolnych obrotach w układzie kierowniczym
stuka na zimnym czy na cieplym silniku tzn odpalasz rano niunie i stuka czy nie jak przejedziesz kjakies 10km to dalej stuka????? sprawdzalesk przyrzak laczacy kierownice z przekladnia.
-
[B5 AFN] Czyszczenie turbiny - ceny
Ctv napewno nie jak nowa ale zakres roznicy w wyczyszczeniu samodzielnym takim co ja zrobilem a jak bys zrobil to Ty mysle ze wachal by sie w 5% a wydaje 20zł na srodek i czas. tak na marginiesie mam chyba gdzies foty jak wyczyscilem jak znajde to zapodam tu jak nie to moze kiedys jeszcze bede czyscil to Ci wyle. A co do podatkow itp to mysle ze cena jest strasznie wysoka przecierz nie powiecie mi ze przez caly dzien czyscicie jedna turbine
-
[B5 AJM] Dziwne hałasy z tylnego zawieszenia
tzn jaki halas puka stuka spkrzypi ????
-
[ALL B5] Amortyzatory - reklamacja
witam po 1. jesli brales na paragon a nie a fakture to reklamacja nie powinna trwac dluzej niz 14 dni roboczych po 2. przygotuj sobie cala dokumentacje czyli kto montowal bardzo wazna pieczatka mechanika kto demontowa jakie sa objawy itp. po 3.znajdz gdzies na necie jakis sa zasady reklamacji w twoim przypadku i jesli pojdziesz 2 raz do tego sklepu daj to sprzedajacemu masz male szanse na odzyskanie kasy ale mozesz prubowac
-
[b6 awx] Przy wymianie płynu zniknęły hamulce
moze pompa nie daje na ktorols sekcje i nie pompuje albo w przewodzie sie cos zapchalo lub w zacisku odkrec przewod hamulcowy od zacisku i zobacz czy bedzie lecial plyn
-
[B5 1Z] Problem z ładowaniem, przygasające oświetlenie ..
moze szczotki w regulatorze sie zawieszaja albo diody sie pomapily w alternatorze, mialem tak w 80 tce ze na jalowym swiecilo mi sie ladowanie jak dodalem gazu bylo ok wymienilem regulator i wrocilo do normy
-
Jaka jest różnica między 116 a 131 ps
wiesz smigalem passkiem 1.9 101 i powiem ze tragedi nie ma ladnie sie zbiera itp nawet w komplecie takze na twoim miejscu jesli jest zadbany itp to bierz i sie nie zastanawiaj
-
Jaka jest różnica między 116 a 131 ps
antonio ma racje patrze w katalog Ic i Auto euro i sa takie sliniki w B6 i w B7
-
[B6 AVF] Problem z zaworem egr
odlacz zawor i po problemie tak Ci on jest potrzebny jak zajacowi dzwonek ......
-
[B5 AFN] Czyszczenie turbiny - ceny
za wyczyszczenie turbinki 400zl toszto zbrodnia w bialy dzien ja to robilem ostatnio zajelo mi 5h zadna filozow wszytko jest opisane na forum krok po kroku
-
[ALL B5] Wymiana filtra kabinowego.
wymien teraz i na wiosne koszt nie wielki a syf tam sie zbiera
-
[B5 ADR] Wymiana tłumnika końcowego.
tak dokladnie chodzi o Intercars Numer katalogowy z bosala 279-563
-
ON Verva czy Ultimate do TDI
ja leje zwykla rope bo verwa =jakies 10%wieksze spalanie i nic pozatym a stacie statoila omojam z daleka raz zalalem i podziekuje
-
[B5 ADR] Wymiana tłumnika końcowego.
Kolego w Ic taki tlumnik kosztuje 317zł
-
[ALL B5] Wymiana zbiorniczka płynu chłodzącego??
plyn spusc do jakiegos pojemniczka pozniej odkrec 2 werze ktore ida do zbiorniczka i na kacu zostanie odkrecic zbiorniczek i odpiac czujnik i po robocie
-
[ALL B5] [ALL] Problem w wspomaganiu
pompa do wymiany