Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wymiana tłumnika końcowego.


przemek121287

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem poniewaz moj tlumik koncowy nie nadaje sie do niczego wiec prosze o pomoc bo nigdzie nie moge znalez nowego w miare mozliwych pieniadzach wiec jesli ktos ma jakies namiary lub pomysly to bede wdzieczny. Dziekuje i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-dozbierać i kupić w "niemożliwych" pieniądzach.

-kupić używany.

Chyba nie spodziewałeś się, że ceny części do A4 będą na poziomie cen części do Poldka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ale tak 800zl to troszke duzo

Ta cena na pewno nie odnosi się tylko do tłumika końcowego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Ic? mozna troszke rozwinac bo nie bardzo wiem o co chodzi[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 11:07_________________________________________________cyba juz wiem chodzi chyba o hutownie inter cars tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci taki tłumik koni ci od niego nie przybędzie a tylko będzie buczał jak dobrze poszukasz to za 200zł kupisz zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki MARIO-KASTA za podsuniecie tego tematu raczej zdecyduje sie na tlumik z firmy Lorbi :good: juz pisalem do pana Krzyska (chyba) :wink4: i w odpowiedzi napisal ze nie widzi problemu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepne sie pod temat. Mam A4 quattro z 1995 (jak w opisie) i u mnie jest wydech nietypowy, nie ma do niego zamiennikow. Orginal mi wyliczyli za 3000zl. Pomozcie czy to juz na prawde nie ma szans na zamiennik? Moze ktos ma namiary na uzywki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepne sie pod temat. Mam A4 quattro z 1995 (jak w opisie) i u mnie jest wydech nietypowy, nie ma do niego zamiennikow. Orginal mi wyliczyli za 3000zl. Pomozcie czy to juz na prawde nie ma szans na zamiennik? Moze ktos ma namiary na uzywki?

Kup używany ale w dobrym stanie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...