Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. Nie nom bez przesady taka duza mi nie potrzebna wystarczy od awx jest wieksza niz moja i bardziej wydajna. A tak z innej beczki zmieniam odrazu sprzeglo na 1 masowe i wyczytalem gdzies ze warto przetoczyc kolo i odchudzic troszke kupilem kolo od 1z i wazy okolo 10 kg dzwonilem do gocia ktory robi takie bajery i powiedzial ze do 6kg mozna spokojnie zejsc i niunia bedzie sie lepiej na obrotach zbierala czy to prawda???
  2. a kto to jest SID ???? Nom szukam ale nie jest latwo
  3. Jak w temacie zamierzam kupic ale nie wiem ktory bardziej podpasi http://www.allegro.pl/item907921575_uniwersalny_intercooler_wys_18_cm_od_re5pect.html http://www.allegro.pl/item907359605_intercooler_uniwersalny_550_x_180_x_65_mm_od_estd.html i jeszcze jedno pytanko szukam na allegro chlodnicy oleju od np awx i kurde coopis ze niby jest to awx a za kazdym razem inne zdjecie mozecie mi jakols fote wkleic jak to cudo wyglada.
  4. 6.Mlodyy 1.9 tdi ja smigam na 100% ale srodek maja musze dolozyc wszytskie graty
  5. ja na 100% tylko musi sie cieplej zrobic zebym przygotowal niunie mysle ze do maja zrobie wszystko i bede sie wybieral do mistrza
  6. podpasi to jest to samo
  7. gosciu zajmuje sie tym na codzien robi ramy itp powiedzial ze jak nieda rady to bedzie spawal w kazdym razie da rade zrobic zobaczymy co wyjdzie
  8. spoko mam znajomego ktory ma gientarki i takie tam wspominalem mu ci i jak i powiedzial ze juz cos podobnego robil
  9. ok dzieki to teraz zostalo tylko wydac troszki kasy
  10. a gdzie mozna kupic taki komplecik [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 12:24_________________________________________________Kowi87 tak z innej beczki kompletuje graty do IC powiedz mi jakiej srednice zastosowales rury i kolanka ????
  11. w sumie taniej wychodzi koncowki kupic tylko jeszcze jakiegos dobrego magika znalesc w lublinie nie bedzie latwo
  12. Witam, jak w tylule planuje male mody i zastanawiam sie czy kupic cale wtryski 0.216 czy same koncowki,turbo AWX+Centralny IC+wtryski lub koncowki + program Rogaltti
  13. mlodyy odpowiedział(a) na DanielW temat w Audi A4 B5
    o ile katalog sie nie myli srednica zewnetrzna 90mm
  14. mlodyy odpowiedział(a) na Grzes_x temat w Audi A4 B5
    wyjmij szczorki i zobacz ich stan moze trafiles na lipne i sie zlamaly, ladowanie sprawdzasz miernikiem moze byc najtanszy aby byl ladowanie powinno byc w zakresie 14-14,7
  15. nie tylko w b6 tak jest umnie w b5 tez cos stukalo pukalo wymienilem wszystko w zawieszeniu z tylu i dalej to samo bylo wiec przejechalem sie w bagazniku i stwierdzilem ze to oparcie, nie wiem jak macie w b6 ale umnie wystaje taki drucik zagiety i on wchodzi w zamek i owinolem lekko tasma izolacyjna i jak reka odjal, zawieszenie tyl komplet 450zł tasma izolacyjna 4zł ale jest cicho
  16. do sprawdzenia amory tuleje lozyska
  17. dokladnie jak greg1 napisal krec po 15 sek i daj mu odpoczac i znow za 3 razem powinnien zalapac
  18. std1984 a mozesz mi podac numer kat tego zestawu sprzegla , bo z tego co ja patrze to roznica jest w ilosci zembow w g60 jest 28 zembow a w 1z 23 czy to nie ma roznicy
  19. nom to w poniedzialek kupuje komplet sprzegla SACHSA i oddaje do wzmocnienia Radzikowskiemu zeby wytrzymalo do 370nm
  20. zaje fajny i dobry opis napewno przyda mi sie za miesiac,ale takie jedno pytanko przeczytalem gdzies na forum ze przy wymianie dwumasa na jedno mas mozna zatosowac komplet sprzegla od afn-na i bedzie pasowalo a tu czytam ze tylko od 1z wiec jak to jest podejdzie pod jednomas docisk i tarcza od afn czy nie
  21. mam podobny dylemat co do sprzegla mozecie mi powiedziec na jakiej zasadzie odbywa sie regeneracja czy wzmocnienie sprzegla u Pan Radzikowski odyslam mu stare tarcze docisk i on regeneruje i wzmacnia czy musze kupic nowy zestaw i dopiero poddac wzmocnieniu i co z dwumasem tez ogarnia regeneracje czy nie
  22. moja niunka nalatalem troszke przez 2 lata 8 razy do angli i spowrotem,5 razy do niemiec raz bulgaria, 3 razy wlochy i francja raz fillandia ale nie wodeczka przez ten czas 2 usterki raz kapec z rozwalona felga kawal blachy odpadl z tira i zarypal w kolo raz spalona zarowka. niunia sie sprawoje
  23. mlodyy odpowiedział(a) na Col temat w Audi A4 B5
    wiec odpinasz kostke od poduchy pod fotelem i jak masz podgrzewanie itp odkrecasz 2 sruby kture trzymaja plastik zaslaniajacy szyne z tylu wyciagasz zawleczke z przodu skladasz oparcie praktycznie na ful do przeodu podnosisz siedzenie z przodu leko do gory i przesuwasz do tylu i tyle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.