Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Ktory IC bedzie lepiej pasowal
Nie nom bez przesady taka duza mi nie potrzebna wystarczy od awx jest wieksza niz moja i bardziej wydajna. A tak z innej beczki zmieniam odrazu sprzeglo na 1 masowe i wyczytalem gdzies ze warto przetoczyc kolo i odchudzic troszke kupilem kolo od 1z i wazy okolo 10 kg dzwonilem do gocia ktory robi takie bajery i powiedzial ze do 6kg mozna spokojnie zejsc i niunia bedzie sie lepiej na obrotach zbierala czy to prawda???
-
[B5 AFN] Ktory IC bedzie lepiej pasowal
a kto to jest SID ???? Nom szukam ale nie jest latwo
-
[B5 AFN] Ktory IC bedzie lepiej pasowal
Jak w temacie zamierzam kupic ale nie wiem ktory bardziej podpasi http://www.allegro.pl/item907921575_uniwersalny_intercooler_wys_18_cm_od_re5pect.html http://www.allegro.pl/item907359605_intercooler_uniwersalny_550_x_180_x_65_mm_od_estd.html i jeszcze jedno pytanko szukam na allegro chlodnicy oleju od np awx i kurde coopis ze niby jest to awx a za kazdym razem inne zdjecie mozecie mi jakols fote wkleic jak to cudo wyglada.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
6.Mlodyy 1.9 tdi ja smigam na 100% ale srodek maja musze dolozyc wszytskie graty
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
ja na 100% tylko musi sie cieplej zrobic zebym przygotowal niunie mysle ze do maja zrobie wszystko i bede sie wybieral do mistrza
-
[B5 AFN] Tłumik koncowy AFN FWD Avant podpasi do sedana???
podpasi to jest to samo
-
[ALL B5] Jakie wybrać łożysko na przednie koło?
skf
-
[B5 AFN ] Czy warto zastosować końcówki wtrysków 0.216 czy całe wtryski 0.216 ???
gosciu zajmuje sie tym na codzien robi ramy itp powiedzial ze jak nieda rady to bedzie spawal w kazdym razie da rade zrobic zobaczymy co wyjdzie
-
[B5 AFN ] Czy warto zastosować końcówki wtrysków 0.216 czy całe wtryski 0.216 ???
spoko mam znajomego ktory ma gientarki i takie tam wspominalem mu ci i jak i powiedzial ze juz cos podobnego robil
-
[B5 AFN ] Czy warto zastosować końcówki wtrysków 0.216 czy całe wtryski 0.216 ???
ok dzieki to teraz zostalo tylko wydac troszki kasy
-
[B5 AFN ] Czy warto zastosować końcówki wtrysków 0.216 czy całe wtryski 0.216 ???
a gdzie mozna kupic taki komplecik [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 12:24_________________________________________________Kowi87 tak z innej beczki kompletuje graty do IC powiedz mi jakiej srednice zastosowales rury i kolanka ????
-
[B5 AFN ] Czy warto zastosować końcówki wtrysków 0.216 czy całe wtryski 0.216 ???
w sumie taniej wychodzi koncowki kupic tylko jeszcze jakiegos dobrego magika znalesc w lublinie nie bedzie latwo
-
[B5 AFN ] Czy warto zastosować końcówki wtrysków 0.216 czy całe wtryski 0.216 ???
Witam, jak w tylule planuje male mody i zastanawiam sie czy kupic cale wtryski 0.216 czy same koncowki,turbo AWX+Centralny IC+wtryski lub koncowki + program Rogaltti
-
[ALL B5] Czy to jest oryginalny przegub SPIDAN 22681?
90% czajna
-
[B5 AFN] Wymiary przegubu?
o ile katalog sie nie myli srednica zewnetrzna 90mm
-
[ALL B5] Brak ładowania
wyjmij szczorki i zobacz ich stan moze trafiles na lipne i sie zlamaly, ladowanie sprawdzasz miernikiem moze byc najtanszy aby byl ladowanie powinno byc w zakresie 14-14,7
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
nie tylko w b6 tak jest umnie w b5 tez cos stukalo pukalo wymienilem wszystko w zawieszeniu z tylu i dalej to samo bylo wiec przejechalem sie w bagazniku i stwierdzilem ze to oparcie, nie wiem jak macie w b6 ale umnie wystaje taki drucik zagiety i on wchodzi w zamek i owinolem lekko tasma izolacyjna i jak reka odjal, zawieszenie tyl komplet 450zł tasma izolacyjna 4zł ale jest cicho
-
[B5 1Z] Coś stuka z tyłu podczas skrętu
do sprawdzenia amory tuleje lozyska
-
[B5 AFN] Zapowietrzony układ paliwowy
dokladnie jak greg1 napisal krec po 15 sek i daj mu odpoczac i znow za 3 razem powinnien zalapac
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
std1984 a mozesz mi podac numer kat tego zestawu sprzegla , bo z tego co ja patrze to roznica jest w ilosci zembow w g60 jest 28 zembow a w 1z 23 czy to nie ma roznicy
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
nom to w poniedzialek kupuje komplet sprzegla SACHSA i oddaje do wzmocnienia Radzikowskiemu zeby wytrzymalo do 370nm
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
zaje fajny i dobry opis napewno przyda mi sie za miesiac,ale takie jedno pytanko przeczytalem gdzies na forum ze przy wymianie dwumasa na jedno mas mozna zatosowac komplet sprzegla od afn-na i bedzie pasowalo a tu czytam ze tylko od 1z wiec jak to jest podejdzie pod jednomas docisk i tarcza od afn czy nie
-
[B5 AFN] Chciałbym wymienić sprzęgło na jakieś mocniejsze,co proponujecie?
mam podobny dylemat co do sprzegla mozecie mi powiedziec na jakiej zasadzie odbywa sie regeneracja czy wzmocnienie sprzegla u Pan Radzikowski odyslam mu stare tarcze docisk i on regeneruje i wzmacnia czy musze kupic nowy zestaw i dopiero poddac wzmocnieniu i co z dwumasem tez ogarnia regeneracje czy nie
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
moja niunka nalatalem troszke przez 2 lata 8 razy do angli i spowrotem,5 razy do niemiec raz bulgaria, 3 razy wlochy i francja raz fillandia ale nie wodeczka przez ten czas 2 usterki raz kapec z rozwalona felga kawal blachy odpadl z tira i zarypal w kolo raz spalona zarowka. niunia sie sprawoje
-
[ALL B5] Wyjmowanie foteli
wiec odpinasz kostke od poduchy pod fotelem i jak masz podgrzewanie itp odkrecasz 2 sruby kture trzymaja plastik zaslaniajacy szyne z tylu wyciagasz zawleczke z przodu skladasz oparcie praktycznie na ful do przeodu podnosisz siedzenie z przodu leko do gory i przesuwasz do tylu i tyle.