Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. Witam. Padlo mi sprzeglo i prawdopodobne kolo dwumasowe ale z kolem okaze sie po rozebraniu,i mam takie pytanko na lato planuje zwiekszenie mocy tak do 160km i jakies 350nm , jakie sprzeglo zalozyc standardowe jakies wieksze wzmocnione i jak to ma sie cenowo,planuje miec autko jakies 2 lata i niechce jeszcze raz bawic sie w wymiane i podwojne koszty co poradzicie ??
  2. tomash77 milisz sie tak bylo 10 lat temu ,teraz koncerny samochodowe nie zrabiaja na autkach tylko na czesciach a porownywanie wahaczy z ktorymy wyjechaly nasze a4 do tych ktore kupisz w aso to jak porownanie malucha do do poloneza i to tez nie bo oba polskie wiec mechanior ma racje
  3. dwie przyczyny moga byc albo pompa juz niedomaga i nie daje cisnienia albo pseldo mechaniory spiep.... regeneracja magla.
  4. jak masz luzy to moze byc magiel albo koncowki sprawdz gdzie masz luzy i je usun i wszystko wroci do normy, mialem podobne przygody jak magiel niedomagal autko potrafilo zatanczyc na drodze i po chwili wracala do normy.
  5. -22 i odpala na 1 siwecy sprawnej tylko cos trzeszczy plastik z tylu ale dzis pojade do znajomego na myjne wyszoruje niunie i ladnie osusze
  6. Witam Przejrzalem poscik i nie znalazlem albo zle przejrzalem moze ktos powiedziec cos na temat MASTERS TUNING LUBLIN grzebali w klubowej a4 i jakie rezultaty ????
  7. mialem podobna sytlacje i w sumie dalej mam sprawa sie ciagnie juz ponad rok
  8. zdejmij boczek i bedzie jasne ale na 99% masz pekniety plastik bo jest tak tapicerka pianka a pozniej plastik jak sie da skleic to mozna kleic jak nie to do wymiany.
  9. tak jak kolega napisal sprawdz ladowanie jesli jest mniej niz 14 to mozesz prubowac regulator wymienic itp
  10. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zamek w drzwiach do regeneracji albo sprezynka padla albo zasyfiony jest
  11. IC oslona silnika 120zł oslona skrzyni 75zł
  12. odpusc sobie strumiennice itp wywal bebechy z kata wspawaj rure i plecionke i po zabawie koszt okolo 100zł a jak chcesz sie czegos wiecej dowiedziec to wystarczy duzo jest na ten temat
  13. mlodyy odpowiedział(a) na hadson81 temat w 1.9TDI
    logi i bedzie jasne co niuni dolega
  14. wymienisz pompe jak nic sie nie zmieni bedzie trzeba szukac dalej,zobacz tez przewody od pompy moze jest zapchany albo cos takiego i nie daje takiego cisnienia jka trzeba na magiel
  15. pompe kupiles nowa czy ze szrotu??? pompa moze niedomagac przy max skrecie jest maksymalnie obciazona i moze nie domagac , pompa i przekladnia do sprawdzenia
  16. Witam co do brzeczenia przerabialem to ostatnio zakupilem srodkowy tlumnik i podczas wymiany okazalo sie ze w starym latala jakas blaszka nie wiem skad sie wziela udalo mi sie ja wyjac z tlumnika i zalozylem spowrotem stary tlumni i jest ok tak czy tak musisz rozebrac wydech i sprawdzic kata i pozostale 2 tlumniki drgania sa spowodowane na 99% przez lacznik (plecionke )koszt okolo 30zł tlumnik srodkowy zamiennik bo oryginalu nie dostaniesz to 130zl lacznik tlumnika srodkowego z ostatniom bedzie potrzeby bo trzeba ciac okolo 40 zł
  17. zakladaj dlugi bo na krotkim bedzie dobijal amor
  18. pompa nie zawsze wyje poprostu nie daje takiego cisnienia jak powinna ,podjedz do jakiegos dobrego mechaniora niech zmierzy cisnienie
  19. Pompa wspomagania umiera wymiana plynu nie pomoze
  20. Co do przeslania to sie zgadzam ale kolego mylisz sie z porownaniem, zaloze sie o co chcesz ze co druga audi 80 b3 jest w lepszym stanie blacharskim jak i technicznym niz a4,a6,a8 itp popatrz sobie na zawiasy swojej a4 a 80 i zdziwisz sie bardzo wiec lepiej bylo zamiast audi opla wstawic i kazdy by sie zgodzil
  21. na temayt zdejmowania znaczkow itp jest juz post bardzo dobrze wszystko opisane wystarczy
  22. Witam Przy regeneracji musza wyregulowac jesli nie to robi sie tol sruba co na ostatnim zdjeciu taka doza klucz 18 dostep od dolu co do pykania kierownicy to znaczy ze zpiep..... robote maglownica nowa lub po regeneracji nie powinna stukac znaczy to ze cos nietak jest z tak zwana listwa dzwon donich niech poprawiaja lub oddaja kase [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 15:01_________________________________________________cos nie tak klikonolem link do fotki http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_przekladni_kierowniczej_maglownicy_fotostory-t23007.0.html
  23. mlodyy odpowiedział(a) na BarthPL temat w 1.9TDI
    regulator pada na 99%
  24. bylm ostatnio na wiejskim weselu i mlodzi jechali navara komicznie strasznie wygladalo wolal bym avantem niz navara
  25. 8 tys na -35 225/45/17 po k**ewsko dziurawych drogach jakie mamy w Lublinie i narazie jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.