Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z ukladem kierowniczym!


norbi8402

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was...

Dzis przydarzyla mi sie mala przygoda, otoz jechalem sobie przez niewielkie koleiny i nagle autko zaczelo przodem tanczyc w lewo i prawo. Tak jak by kierownica reagowala w duzo mniejszym stopniu na skrecanie kol. Ledwo wyhamowalem, bo zaczelo sciagac mnie na lewy pas i poczulem bezradnosc przez pare chwil , ale sie udalo wyhamowac ;) Po krotkim postoju sie uspokoilo i zaczelo byc w miare ok. Na codzien co prawda jest luz na kierownicy, reaguje ona z opoznieniem. Co moze byc przyczyna historii ktora opisalem? Magiel? Przegub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to był krótki epozod...zaczęło się w koleinie a potem na równej drodze również miało to miejsce. Po zatrzymani się, po paru chwilach przeszło. Wiedziałem że mam luzy na kierownicy ale nie sądziłem ,że coś takiego może się wydarzyć....Miałem wrażenie jak by coś się odpięło a potem wskoczyło na swoje miejsce.

P.S. Końcówki drążka wymieniane tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz luzy to moze byc magiel albo koncowki sprawdz gdzie masz luzy i je usun i wszystko wroci do normy, mialem podobne przygody jak magiel niedomagal autko potrafilo zatanczyc na drodze i po chwili wracala do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...