-
Jak zdjąć tyknią tarcze
przy dokręcaniu z powrotem można dokręcić na maxa? bo coś słyszałem żeby pól obrotu cofnąć żeby łożysko miało miejsce czy coś w tym stylu
-
Jak zdjąć tyknią tarcze
Witam. Jak w temacie panowie, mam zamiar wymienić tylne tarcze a nie wiem jak sie za to zabrać, na forum zbytnio nic nie ma na ten temat, a z tego co wiem ponoć lożysko wchodzi w tarcze. Mółby ktos opisać krok po kroku jak to zrobić?
-
[B5 AFN] Problem z zaślepieniem EGR.
Witam. Podłącze sie do tematu zaślepienia egr, wiec w ktorym miejscu najlepiej bo są 2 różne odpowiedzi. W miejscu 1 czy 2 ?
-
[B5 AHU] "Chrupanie" w kierownicy
kurcze masz to samo co ja i żaden mechanik mi nie pomógł, oczywiście chcą wymieniać pól zawieszenia po kolei dopóki nie trafią, więc jak by ci sie udało uporać to daj znać bo ja się na razie poddałem
-
[B6 AVF] Wahacz przedni nośny
wahacz nośny to jest ten co pokazał kolega kali
-
[B6 AVF] Wahacz przedni nośny
http://www.turbo-diesel.pl/zrob_to_sam/32/ proszę
-
[B5 AFN] Olej napędowy
dzieki chlopaki za opinie wiec zalejemy
-
[B5 AFN] Olej napędowy
Panowie mam pytanko, bo najomy smiga ciężarówko w pracy(4-letni mercedes) i ma na zbyciu troszke oleju napędowego, tylko z tym że ma on dosyć ciemny kolor. Czym może to być spowodowane? i czy bedzie szkodliwe dla mojego silnika?
-
[ALL B5] Nierównomiernie starte tarcze
rozruszałem tłoczek i wygląda że wszystko juz jest ok, pożyjemy zobaczymy. Wielkie dzieki za podpowiedzi
-
[ALL B5] Nierównomiernie starte tarcze
Witam Forumowiczów. Mama taki problem z hamulcami, tarcze zcierają sie nierównowmiernnie, środek tarczy jest nie ruszony tylko brzegi. Wcześniej miełem tak na starych tarczach i klockach więc postanowiłem zmienić na nowe tarcze+klocki ale niestety problem jest nadal na prawym kole. Co może być przyczyną? tarcze i klocki zmieniła mechanik
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
A wie ktoś czy w okolicach Nowej Soli(woj.lubuskie) regenerują?
-
[B5 ALL] Zgrzyt przy skręcaniu
jest max poziom, myslisz że może coś być z pompą wspomagania??byłem wczoraj w stacji diagnostycznej żeby sprawdzili wahacze i niby są ok
-
[B5 ALL] Zgrzyt przy skręcaniu
Witam. Problem zaczął sie jakoś pół roku temu, podczas ciasnego skrętu słchyć mocny zgrzyt z przodu auta(dodam że taki metaliczny zgrzyt), albo jak stoję jednym przednim kołem na krawężniku a drugim na ulicy to podczas skręcenia w miejscu jest taki sam zgrzyt.
-
[B5 AFN] Spadek mocy
A jest ktoś może z okolic zielonej góry-nowej soli kto mógłby mi pomóc przy tym zabiegu?[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 19:55_________________________________________________Mam jeszcze małe pytanko, bo sam bede czyscił turbine, czy trzeba na coś szczególnie uważac przy wyciąganiu turbiny? jakieś podpowiedzi żebym czegoś nie popsuł,bo na forum nie znalazłem jak zdemontować turbine-chyba że źle szukałem
-
[B5 AFN] Spadek mocy
to chyba regeneracja turbiny a nie czyszczenie, mi chodzi o samo wyczyszczenie kierowniczek
hadson81
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta