Treść opublikowana przez hadson81
-
Jak zdjąć tyknią tarcze
przy dokręcaniu z powrotem można dokręcić na maxa? bo coś słyszałem żeby pól obrotu cofnąć żeby łożysko miało miejsce czy coś w tym stylu
-
Jak zdjąć tyknią tarcze
Witam. Jak w temacie panowie, mam zamiar wymienić tylne tarcze a nie wiem jak sie za to zabrać, na forum zbytnio nic nie ma na ten temat, a z tego co wiem ponoć lożysko wchodzi w tarcze. Mółby ktos opisać krok po kroku jak to zrobić?
-
[B5 AFN] Problem z zaślepieniem EGR.
Witam. Podłącze sie do tematu zaślepienia egr, wiec w ktorym miejscu najlepiej bo są 2 różne odpowiedzi. W miejscu 1 czy 2 ?
-
[B5 AHU] "Chrupanie" w kierownicy
kurcze masz to samo co ja i żaden mechanik mi nie pomógł, oczywiście chcą wymieniać pól zawieszenia po kolei dopóki nie trafią, więc jak by ci sie udało uporać to daj znać bo ja się na razie poddałem
-
[B6 AVF] Wahacz przedni nośny
wahacz nośny to jest ten co pokazał kolega kali
-
[B6 AVF] Wahacz przedni nośny
http://www.turbo-diesel.pl/zrob_to_sam/32/ proszę
-
[B5 AFN] Olej napędowy
dzieki chlopaki za opinie wiec zalejemy
-
[B5 AFN] Olej napędowy
Panowie mam pytanko, bo najomy smiga ciężarówko w pracy(4-letni mercedes) i ma na zbyciu troszke oleju napędowego, tylko z tym że ma on dosyć ciemny kolor. Czym może to być spowodowane? i czy bedzie szkodliwe dla mojego silnika?
-
[ALL B5] Nierównomiernie starte tarcze
rozruszałem tłoczek i wygląda że wszystko juz jest ok, pożyjemy zobaczymy. Wielkie dzieki za podpowiedzi
-
[ALL B5] Nierównomiernie starte tarcze
Witam Forumowiczów. Mama taki problem z hamulcami, tarcze zcierają sie nierównowmiernnie, środek tarczy jest nie ruszony tylko brzegi. Wcześniej miełem tak na starych tarczach i klockach więc postanowiłem zmienić na nowe tarcze+klocki ale niestety problem jest nadal na prawym kole. Co może być przyczyną? tarcze i klocki zmieniła mechanik
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
A wie ktoś czy w okolicach Nowej Soli(woj.lubuskie) regenerują?
-
[B5 ALL] Zgrzyt przy skręcaniu
jest max poziom, myslisz że może coś być z pompą wspomagania??byłem wczoraj w stacji diagnostycznej żeby sprawdzili wahacze i niby są ok
-
[B5 ALL] Zgrzyt przy skręcaniu
Witam. Problem zaczął sie jakoś pół roku temu, podczas ciasnego skrętu słchyć mocny zgrzyt z przodu auta(dodam że taki metaliczny zgrzyt), albo jak stoję jednym przednim kołem na krawężniku a drugim na ulicy to podczas skręcenia w miejscu jest taki sam zgrzyt.
-
[B5 AFN] Spadek mocy
A jest ktoś może z okolic zielonej góry-nowej soli kto mógłby mi pomóc przy tym zabiegu?[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 19:55_________________________________________________Mam jeszcze małe pytanko, bo sam bede czyscił turbine, czy trzeba na coś szczególnie uważac przy wyciąganiu turbiny? jakieś podpowiedzi żebym czegoś nie popsuł,bo na forum nie znalazłem jak zdemontować turbine-chyba że źle szukałem
-
[B5 AFN] Spadek mocy
to chyba regeneracja turbiny a nie czyszczenie, mi chodzi o samo wyczyszczenie kierowniczek
-
[B5 AFN] Spadek mocy
Panowie mechanicy stwierdzili że tzreba wyczyścić turbinke, A moje pytanko ile średnio kosztuje taki zabieg??
-
[B5 AFN] Spadek mocy
Na kompa dopiero w sobote sie bede mógł wybrać, jak juz bede miał wszystko to zapodam. Pozdro[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 07:07_________________________________________________Mam jeszcze tylko jdno takie malutkie pytanko zanim podstawie auto na kompa, po czym poznać że auto przeszło na tryb awaryjny?mam pełny Fis, coś powinno sie wyświetlić czy jakaś kontrolka? dzieki z góry
-
[B5 AFN] Spadek mocy
dzisiaj pojade podpiac do kompa, ale najbardziej marwti mnie to ze wcale nie muszę wyłanzać slinika wystarczy ze zwolnie i turbo znowu śmiga, a jak czytalem na forum 90% przypadków potrzebowało zgaszenia silnika :\
-
[B5 AFN] Spadek mocy
sorki że tak zapytam, a co to jest?? tylko sie nie smiac
-
[B5 AFN] Spadek mocy
Witam. Problem jak w temacie auto na 1,2 ciagnie bardzo ladnie, 3 bieg i juz ok 100km/h wyłancza sie jak by turbo i auto strasznie zamula, wystarczy że zwolnie i od pocztaku 1,2 i 3 do ok 100kh/h turbo znowu działa nie musze wyłanczać silnika,po przekroczeniu 100 znowu zamuła, komputer nie pokazuje żadnuch błedów, łączniki elastyczne wszystkie szczelne, zawórn n75??
-
[ALL B5] Ponownie środkowy słupek
Wielkie dzieki, namordowalem sie ale sie udało:) Pozdrawiam
-
[ALL B5] Ponownie środkowy słupek
No sa jakieś białe kostki, wiec obiadek i ide dalej wlaczyć. Dzięki i pozdro[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 13:59_________________________________________________No i pomeczyłem sie i nic mi nie wyszlo, plastik ani rusz :/ o te kostki chodziło co są załączone na zdjęciach? jak tak to w która strone to odginać? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b77dbc5486539eb4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd431f5d3667a18e.html
-
[ALL B5] Ponownie środkowy słupek
Witam ponownie, postapilem tak jak mi podła kolega cuber linka do artykułu i zdjełem górna część słupa ale nadal nie moge zdjąć dolnej części, męczyłem sie z godzine czasu z dolną ale niechce skubana zejść a mocniejsze szarpanie może spowodować połamanie, gdzie ją podwarzyć żeby ładnie zeszła?? bo żadnych śrub tam nie widzieł wiec muszą być zatrzaski. Opcja szukaj nic mi nie pomogła[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 16:40_________________________________________________chodzi mi o te plastiki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e67f52cf147e959.html
-
[B5 AFN] Jak zdjąć środkowy słupek
Witam. Pytanko tak jak w temacie, czyli jak rozebrać środkowy słupek ponieważ chce przeciągnąc kable od głośników z tylnych drzwi do radia, chyba że jest jakaś inna droga dla kabli
-
[B5 AFN] Zacięta stacyjka
Juz naprawione , okazało sie że była pęknięta kostka stacyjki, wymieniłem i wszystko jest juz ok Pozdro