Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyjmowanie foteli


Col

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem ale nie mogę znaleźć, mianowicie kupiłem nowe pokrowce i żeby je porządnie dopasować muszę wyciągnąć fotele, nie wiem jak to zrobić, z przodu jest zawleczka którą wyciągałem, ale fotel nie che wyjechać, jeżeli ktoś wyciągał fotele w B5 proszę o dokładny opis, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciągałem i tak jak mówisz jest tylko ta zawleczka z przodu nic więcej. Ja przy wyciąganiu musiałem się trochę namęczyć bo zreguły fotel trzyma przy szynie wykładzinka z tyłu. Trzeba się z nią trochę pomęczyć i wychodzą bez problemu. Ja wyciągałem fotele w OOOO mojego taty jest ono z 95r ale we wszystkich chyba jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu wyjmujesz zawleczkę lekko unosisz fotel z przodu i pchasz w kierunku tylnej kanapy i wysuwa się z szyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec odpinasz kostke od poduchy pod fotelem i jak masz podgrzewanie itp odkrecasz 2 sruby kture trzymaja plastik zaslaniajacy szyne z tylu wyciagasz zawleczke z przodu skladasz oparcie praktycznie na ful do przeodu podnosisz siedzenie z przodu leko do gory i przesuwasz do tylu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...