Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Radio się wyłączało na czas zapłonu, teraz przestało.
sterowane jest przekaznikiem lub czyms takim, rozrusznik potrzebuje duza pradu wiec wszystko automatycznie sie wylacza na czas rozruchu napewno nie jest to wina stacyjki
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
ale koledzy i kolezanki nie ma samochdu wolnego od wad do kazdej marki modelu sie doczepimy ze cos jest nie tak
-
[B6 ALT] Zbierzność i skręcona kierownica
nie koniecznie zle ustawili ja mam ten sam problem i kierownica ucieka w prawo po przelozeniu przednich kol z prawej na lewol kiera ucieka w lewo ewidetna wina opon
-
[B5 AFN] Całkowity wyciek płynu z prawej strony
caly uklad Ci sie nie zapowietrzyl jesli masz plyn w zbiorniczku, dolej na max i odpowietrz naprawiany zacisk a pozniej po koleji kazdy zaczynajac od tylnych i bedzie gitara
-
[ALL B5] Mikrowłącznik w zamkach-naprawa
ostatnio nabylem taki wlacznik koszt to 25zł
-
[B5 AJM] Czy luzy na turbinie mają wpływ na jej efektywność pracy ?
jakis wplyw napeno maja, na twoim miejscu kupil bym nowa lub oddal do regeneracji bo jak wczesniej kolega napisal to bomba, jak sie rozsypie podczas jazdy to koszty bedol o wiele wieksze niz sama regeneracja wiec zjmij sie tym tematem
-
[B5 ADP] Łącznik stabilizatora - prośba o poradę
ja ostatnio sie meczylem z kacowka drazka za chu.... nie moglem odkrecic wiec ostatecznosc zostalo i podgrzalem palnikiem i poszlo, warto zainwestowac w maly palnik sprejowy czy jak to sie tam nazywa
-
[B5 AKN] Gdzie zregenerować maglownicę ?
znam gosci ktory sprowadza przekladnie uzywki w dobrym stanie za 700zł i daje gwarancje ale dobrze by bylo jak by pasowaly od mlodszych modeli ale watpie zeby podeszly
-
[B5 AFN] Piszczący napinacz na niskch obrotach ?
przewaznie piszcza napinacze klimy wiedz na kanal zdejmij oslone od spodu i biedzie jasne
-
[ALL] Dlaczego właśnie A4 ?
Mmcv kwestia gustu ja nie kupilem b6 bo strasznie mi sie tylek w sedani nie podoba jak dlamnie jest okropny a na b7 mialem za malo kaski wiec b5 i jestem zadowolony
-
[ALL] Odpryski
ja robilem tak ze dorobilem lakier wykalaczka i mala ilosc lakieru wprowadzasz w odpryski potem jak zaschnie tobra pasta wosk lub cos takiego i jeste gittara
-
[B5 AKN] Gdzie zregenerować maglownicę ?
Wczoraj bylem u dobrego mechaniora zajmoje sie regeneracja itp i powiedzial ze regeneruje sie przekladnie ktore ciekna a nie takie ktore pykaja maja duzy loz itp ) i nie wiem co rozbic czy szukac dobrej uzywki czy co
-
[ALL B5] Pęknięta osłona przewodu hamulcowego
szukaj albo w IC albo serwis
-
[B5 AFN] Przy dodawaniu gazu słychać przełaczający się przekaźnik
Moze elektroniczne ssanie
-
[ALL] Dlaczego właśnie A4 ?
zaczelo sie od audi B3,1,6 d pozniej B4 1.8 b pozniej B4 coupe 2.3 pozniej A4 2.6 teraz A4 1.9dti a przyszlosc kto wie ale napewno AUDI Cala rodzinka pomyka Audikami :>
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
Mi pietro oddal kase na 2 dzien po przypadkowym spotkaniu, mysle z z Grzesiu trzeba by tak samo postapic cos niechce sie wypowiedziec na ten temat a byl na forum
-
Różnice w budowie tłumików w A4 B5 1.8 ADR i A4 B5 1.8T AEB
prawdopodobnie w srodku moga miec inny przelot a mo0cowania i srednica jest ta sama
-
[ALL B5] Felga 17"/8" ET35, opona 225/45 i tył obciera
sprawdz sprezyny i amory ja smigam na takich samych laczkach i jest gitara
-
[B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
ten model tak ma niestety ale mozna to troszke ograniczyc para nie osiada na szybie na na brudzie ktury osiada na szybach umyj szyby od wewnatrz zobaczysz jakie sa brudne, a po 2 kup pre[arat od parowania szyb koszt okolo 20zł i po problemie
-
[B5 AJM] Dziwne stuki podczas skręcania
smigaj na jakols stacje i Ci sprawdza magiel, 100% magiel do regeneracji
-
[ALL B6] Po wymianie klocków tłoczek nie wraca
wyjmij zacisk i nascisnij pare razy hamulec powinien wysynac sie tloczek jesli nie to musisz odkrecis przewod hamulcowy i zacisk na stul i gorozkrecic mogles go zepsuc jak prubowales go wciskac, sproboj go wykrecic i zobaczysz cos sie stalo w srodku moze tylko uszczelki bedol do wymiany
-
[B5 AHU] Czy pasuje czujnik ABS z Q do normalnej wersji
czujniki sa te same wiec smialo mozesz zakladac tylko ustaw dobrze odleglosc i bedzie smigal
-
[B5 AFN] Tarcze nacinane, nawiercane a komfort
skalarx a ile placiles i czy pasuja bez problemuw nie trzeba zmieniac zaciskow
-
[B5 AFN] Tarcze nacinane, nawiercane a komfort
przymierzam sie do kupna tarcz co myslice o tych http://www.allegro.pl/item637200727_tarcza_brembo_audi_a4_a6_passat_1_8_1_9tdi_2_5tdi.html
-
[B5 AFN] Problem z drugim odpaleniem
Podepnij vag zrob logi i dawaj na forum napewno chopaki cos poradza