Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka jest różnica między 116 a 131 ps

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o budowę tych silników,czym one sie różnia ?

Bo mam możliwość kupienia a4 b6 z oznaczeniem 1.9 tdi srebrne < i >,wiem że jak < i > jest czerwone to jest wtedy 131ps i nie wiem jaką ona ma moc. Dowiem sie dopiero w czwartek a już mnie skręca z ciekawości :confused4:

Jak jest z tymi oznaczeniami?

Opublikowano

roznica jest 15ps ;)

a tak serio to w b6 chyba nie bylo 116ps

dowiedz sie oznaczenie silnika...

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 18:24_________________________________________________pozatym w b6... wszystkie 1.9 byly podobne w budowie

na pompowtrysku ... roznily sie chyba tylko osprzetem

Opublikowano

Była wersja 100konna jeszcze

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4

116ek nie było według wikipedii

Opublikowano
  • Autor

hmm troche mało tych 100 kucy lipa :thumbdown:

Opublikowano

no na 100% nie bylo 116

116KM to byly AJM ale w b5 a nie b6

100KM + chip i robi sie 140KM jakos chyba i 330-350Nm z tego co pamietam ;p

ale najlepiej AVF lub AWX

oba 131KM roznily sie momentem i skrzynia ... i moze czyms jeszcze

Opublikowano
  • Autor

kurde nie wiem czy brac te audi bo chciałem 131ps eh... ale dobra ciezko kupic. Ta jest zadbana ma 170 tys nalatane czarna i ma navi plus sam nie wiem... jak myslicie?

Opublikowano

Hmm ciężki wybór... jak nie zależy Ci na mocy to bierz, oczywiście pod warunkiem że auto jest w dobrym stanie... a jeśli tak bardzo szkoda Ci tych 31 kucyków to szukaj dalej, ponieważ znając życie to pewnego dnia możesz stwierdzić "kurde niby mam tego chipa ale moc jest mniej więcej taka jak AWX,AVF w serii... Gdybym wtedy kupił wersję 131ps to miałbym teraz ok 170... K...wa ;( " :>

Opublikowano
  • Autor

131 juz bym nie czipował,czekam juz na auto godne uwagi 3 miechy i już sam nie wiem,zobacze jak to jezdzi i czy mi wystarczy bo wczesniej miałem 1,8 125ps i wystarczyło mi. A wiekszość sciaganych aut to klepane szroty :thumbdown:

Opublikowano

kurde nie wiem czy brac te audi bo chciałem 131ps eh... ale dobra ciezko kupic. Ta jest zadbana ma 170 tys nalatane czarna i ma navi plus sam nie wiem... jak myslicie?

170 latane to teraz w modzie komisach i reszty

Opublikowano

131 juz bym nie czipował,czekam juz na auto godne uwagi 3 miechy i już sam nie wiem,zobacze jak to jezdzi i czy mi wystarczy bo wczesniej miałem 1,8 125ps i wystarczyło mi. A wiekszość sciaganych aut to klepane szroty :thumbdown:

No to 100 bedzie jezdzilo podobnie jak twoje 1,8 125 :tongue4: Jak warto to bierz, zrobisz chipa jak Ci bedzie brakowac.

Opublikowano
  • Autor

kurde nie wiem czy brac te audi bo chciałem 131ps eh... ale dobra ciezko kupic. Ta jest zadbana ma 170 tys nalatane czarna i ma navi plus sam nie wiem... jak myslicie?

170 latane to teraz w modzie komisach i reszty

auto jest pewne znajomy sprowadził :tongue4:

Opublikowano

srebne I w B6 to silnik AVB i on nie jest 100 konny ani 116 konny tylko ma całe 101 :tongue4: jedzie całkiem przyjemnie miałem przyjemność jechać B7 2.0 tdi 140 km i powiem że różnica nie jest powalająca aczkolwiek widoczna

Opublikowano
  • Autor

Widzę że ty masz też całe 101 ps :wink4:przejadę sie nim i zobaczymy jak to jezdzi,mam nadzieję że nie zamula ten silnik to kupię bo już mam dość czekania i oglądania szrotów. :gwizdanie:

Opublikowano

Jak nie potrzebujesz kosmicznej mocy to myślę, że możesz brać. Ważne, że autko jest pewne a moc zawsze można zwiększyć... :evil:

Opublikowano

Co wy moc Auta określacie po kolorach jakiś literek??? Sam sprzedaje samochody i jak słyszę takie teksty to aż mnie szlak trafia!!!

A jak nie ma literki w ogóle to co???

Pewien koleś na tym forum napisał że pewna zacna Audi nie miała znaczków na tylnej klapie to na pewno była malowana :wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co wy moc Auta określacie po kolorach jakiś literek??? Sam sprzedaje samochody i jak słyszę takie teksty to aż mnie szlak trafia!!!

A jak nie ma literki w ogóle to co???

Zapewne chodzi o oznaczenie TDI na osłonie silnika :decayed:

Opublikowano

TDI na osłonie silnika :decayed

:polew: :polew: :polew: dobre i ludzie w te literki jeszcze wierzą :cool1:
Opublikowano

wiem że jak < i > jest czerwone to jest wtedy 131ps

:doh1:

Ej, kuźwa... a skąd to wiesz? :mysli:

Bo ja wiem że moc silnika określa jego kod wybity na głowicy, a nie jakieś kolorowe literki :thumbdown:

Opublikowano

Co wy moc Auta określacie po kolorach jakiś literek???

nie po kolorach literek tylko po trzyliterowym kodzie silnika :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.