-
Skradzione
Witam , z 19/20 czerwca 2011 we Wrocławiu przy ulicy Żubrza jacyś sq****ny okradli mi całe wnętrze z Audi A4 b8. Fotele (przód tył ), airbag z kierownicy, nawigację oraz cały panel środkowy ( nawiew, radio -zmieniarka 6cio płytowa oraz klimę). Środek nie był specjalny bo koloru szarego. Gdyby ktoś zobaczył jakieś podejrzane aukcje proszę o kontakt 668 875 857
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
:evil:jest i mój
-
Spotkania na drodze
Dziś w Żaganiu widziany ciemny B7 o blachach FZG44.. stałeś na ulicy przy aquaparku Pozdrowienia dla właściciela
-
[B6 ASN] Opony Zima, jaki rozmiar ?
zgadza się ale w tym przypadku musisz kupić jeszcze felgi ( a to już aż tak bardzo się nie opłaca ) 205/55R16 jak kolega wcześniej pisał "w zupełności wystarcza" i będzie lepiej się sprawować niz 215 pozostaje dobrać tyko dobrą oponę
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla Kolegi z Zielonej żaby w Zielonej Górze oczywiście klubowa naklejka nawet 2 słowa zamieniliśmy na skrzyżowaniu Pozdrowionka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w Polkowicach widziana B7 ( naklejka z tyłu ) rej. dpl 70.... Migałem mu na rondzie ale mógł mnie nie poznać bo firmówką ( patrz Doblakiem ) jechałem. pozdrowionka
-
Ciekawa stronka z ciśnieniami w różnych wielkościach opon
tu też ciekawie rozwiązali http://www.vredestein.pl/ przy wyborze opon
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
Posłałem wiadomość do znajomych Krewniaków w 3mieście. Mam nadzieję, że pomoże. Ja sam postaram się pojechać oddać.
-
Polecane opony letnie
Z ciekawości ile zapłaciłeś za nie ?
-
[ALL B5] Opinia na temat cisnienia i zuzycia bieznika
cześć, może się okazać, że jest to wada fabryczna. Proponowałbym zamienić przód z tyłem.
-
Polecane opony letnie
W nowej Skodzie Octavi w rozm 195/65R15 nie wytrzymały jednego sezonu z przodu.
-
[ALL] Reklamacja opon
Hej, po 1sze mogłeś je oddać w dowolnym punkcie gdzie sprzedawane są opony marki Goodyear ( bo to on jest producentem ) pod warunkiem, że masz dowód zakupu po 2gie wszystko zależy ile te opony były zużyte. Średnio opona nowa powinna mieć 8mm głębokości i faktycznie jest tak, że producenci nie tylko GY ale każdy inny bierze pod uwagę zużycie. http://abc-opony.pl/art/35 -> Ogólne warunki GY
-
Czy jest na forum jakiś prawnik??
kolego polecam Ci www.forumprawne.org darmowe doradztwo i pełen profesjonalizm. Ale na początku radze Ci najpierw tam poszukać informacji a później dopiero zadać/założyć temat PS ja sam nie raz tam zaglądałem Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Audi A4 Avant Kombi 96' automat 1,9TDI
i rozrząd wymieniony
-
Spotkania na drodze
aaaa i jeszcze widziałem białe Audi przed Nową Ruda na sprzedaż ( nawet się zatrzymałem ) ramki klubowe, kierowcy brak
Bedi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta