Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bedi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bedi odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam , z 19/20 czerwca 2011 we Wrocławiu przy ulicy Żubrza jacyś sq****ny okradli mi całe wnętrze z Audi A4 b8. Fotele (przód tył ), airbag z kierownicy, nawigację oraz cały panel środkowy ( nawiew, radio -zmieniarka 6cio płytowa oraz klimę). Środek nie był specjalny bo koloru szarego. Gdyby ktoś zobaczył jakieś podejrzane aukcje proszę o kontakt 668 875 857
  2. Dziś w Żaganiu widziany ciemny B7 o blachach FZG44.. stałeś na ulicy przy aquaparku Pozdrowienia dla właściciela
  3. zgadza się ale w tym przypadku musisz kupić jeszcze felgi ( a to już aż tak bardzo się nie opłaca ) 205/55R16 jak kolega wcześniej pisał "w zupełności wystarcza" i będzie lepiej się sprawować niz 215 pozostaje dobrać tyko dobrą oponę
  4. pozdrowienia dla Kolegi z Zielonej żaby w Zielonej Górze oczywiście klubowa naklejka nawet 2 słowa zamieniliśmy na skrzyżowaniu Pozdrowionka
  5. Wczoraj w Polkowicach widziana B7 ( naklejka z tyłu ) rej. dpl 70.... Migałem mu na rondzie ale mógł mnie nie poznać bo firmówką ( patrz Doblakiem ) jechałem. pozdrowionka
  6. tu też ciekawie rozwiązali http://www.vredestein.pl/ przy wyborze opon
  7. Posłałem wiadomość do znajomych Krewniaków w 3mieście. Mam nadzieję, że pomoże. Ja sam postaram się pojechać oddać.
  8. Z ciekawości ile zapłaciłeś za nie ?
  9. cześć, może się okazać, że jest to wada fabryczna. Proponowałbym zamienić przód z tyłem.
  10. W nowej Skodzie Octavi w rozm 195/65R15 nie wytrzymały jednego sezonu z przodu.
  11. Hej, po 1sze mogłeś je oddać w dowolnym punkcie gdzie sprzedawane są opony marki Goodyear ( bo to on jest producentem ) pod warunkiem, że masz dowód zakupu po 2gie wszystko zależy ile te opony były zużyte. Średnio opona nowa powinna mieć 8mm głębokości i faktycznie jest tak, że producenci nie tylko GY ale każdy inny bierze pod uwagę zużycie. http://abc-opony.pl/art/35 -> Ogólne warunki GY
  12. kolego polecam Ci www.forumprawne.org darmowe doradztwo i pełen profesjonalizm. Ale na początku radze Ci najpierw tam poszukać informacji a później dopiero zadać/założyć temat PS ja sam nie raz tam zaglądałem Pozdrawiam
  13. aaaa i jeszcze widziałem białe Audi przed Nową Ruda na sprzedaż ( nawet się zatrzymałem ) ramki klubowe, kierowcy brak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.