-
Audi A4 B9 ocena i prośba o rady
- Jak można sprawdzić VCDS'em sprawność Ad Blue? - Tak Oczywiście że to sarkazm
-
Audi A4 B9 ocena i prośba o rady
ok to bardzo mi pomogłeś
-
A4 B9 po lifcie w dobrej cenie
pomylili opis pewnie i to tak bardzo mocno bym powiedział Just a moment... CARSBAT.PL
-
Audi A4 B9 ocena i prośba o rady
Jak to sprawdzić na miejscu? W VCDS można uzyskać jakieś dane o sadzy czy tam zapełnieniu filtra wiem ale o AdBlue?
-
A4 B9 po lifcie w dobrej cenie
Audi A4 B9 Lift 2020 - VIN: WAUZZZF44LA080488 ERROR: The request could not be satisfied WWW.OTOMOTO.PL Witam Panowie. Moje B8 już dawno u nowego właściciela i teraz szukam czegoś dla siebie. Widzę że w tej cenie trafić polifta raczej jest ciężko nie? Tym bardziej że wygląda na całkiem spoko wyposażony. Sprzedający twierdzi że bezwypadkowy ale carfax i autdna na historia.gov.pl pokazują, że odnotowano szkodę. Co myślicie? Może to być lekka przecierka jakaś jedynie czy raczej tam nie wpisują takich drobnych napraw?
-
Wrocław pranie tapicerki i wnętrza
Ile taka przyjemność?
-
Otwieranie szyby elektrycznej
Masz może numer tego przełącznika u mnie to samo. Tylko ja mam 2 elektryczne a z tyłu korba
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
Witam Panowie rozrząd u mnie wymieniany był przy 212 000 teraz ma już 287 000 i chciałbym wymienić rozrząd na jakiś lepszy ale ten z najwyższej półki bo to jednak koszty ok 800 zł. Powiedzcie mi czy to jest oryginał? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5400996946i czy można założyć coś innego też w miarę dobrego, ale trochę tańszego?
-
Spoty wrocławskie
No już tak sie zastanawiałem nad benzyną chociaż ja całe życie dieslem jeżdżę i mity typu "wielkie koszty utrzymania diesla" mnie śmieszą. Miałem B5 z przebiegiem 460 000 jak jakoś rok po zakupie robiłem turbo i już dwumasa siadała ale to prawie 500 000 km. Jeździłem dieslami z różnymi przebiegami, ojciec to samo nigdy żadnych problemów. Kiedyś jak sie dowiedziałem o tych dpf'ach i common railu to nie wiem czy te nowe diesle są też takie eleganckie. No ale jestem w stanie zaryzykować Generalnie polecam jej 1.9 tylko to trochę słabe 105 KM tylko ta 140-stka to znowu z początku produkcji podobno też nie jest zbyt dobry silnik. Zastanawiam się właśnie nad benzyną 1.6 FSI podają małe spalanie i dobre opinie o tym silniku. Jaki masz silnik w swojej? Ciężko wyrwać 4-drzwiową wersje w tej kasie nie? Też masz 3 drzwi?
-
Spoty wrocławskie
Witam Panowie, Nadszedł czas sprzedaży tej okropnej Astry mojej kobiety i chęć namówienia jej na porządne auto Próbuje jej forsować A4 takie jak moje 1.9 130 KM mówię będziemy taniej części zamawiać Chociaż przez 2 lata to ja mechanika nie widziałem hell yeah! Ale nie to jest za duże auto ona chce A3 8P. Mamy jakieś niecałe 20 000 na to autko i bardzo ciężko znaleźć coś ciekawego. Diesle mało palą choć podobno wtryski tragedia i głowica pęka (2.0 140KM), benzyna znów sporo pali i wcale te auta nie są tańsze. Jakbyście mieli brać A3 to którą? Ewentualnie dajcie jakiś pretekst żeby ją na A4 namówić Nie chce się męża w ogóle słuchać
-
Czujnik poziomu/temperatury oleju numer?
od AVF jest taki 1J0907660C (jakby ktoś szukał)
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
Stoję teraz przed wyborem ubezpieczalni na kolejny rok i pomyślałem, że dobry byłby taki ranking kto za co i ile płaci. Krótki formularz, należy sobie skopiować i wypełnić swoimi danymi. Wiem, że wyliczenia opierają się o bardzo wiele różnych czynników jednak nie chciałbym żeby się tu każdy rozpisywał tylko w skrócie no więc formularz: Auto: Audi Towarzystwo: Polisa: OC i AC Kwota: Dodatkowo: No więc zacznę ja od tego co miałem w zeszłym roku: Auto: Audi A4 1.9 Tdi 130KM 2004r. Towarzystwo: MTU Polisa: OC i AC (tylko kradzieżowe) Kwota: 980 zł Dodatkowo: Tylko ubezpieczenie od kradzieży do kwoty 19 000 zł No i tego co wyliczyłem w tym roku: Auto: Audi A4 1.9 TDi 130KM 2004r. Towarzystwo: Link 4 Polisa: OC i AC Kwota: 1350 zł Dodatkowo: + AC kradzieżowe i wypadkowe + Zniesienie amortyzacji części + Holowanie w AC + Wariant kosztorys udział własny 1000 zł Towarzystwo: Compensa Polisa: OC i AC Kwota: 1860 zł Dodatkowo: + AC kradzieżowe i wypadkowe + Zniesienie amortyzacji części + Wypłata odszkodowania powyżej 500 zł + Brak udziału własnego (lub udział własny 700 zł = 1570 zł za OC+AC) Towarzystwo: InterRisk Polisa: OC i AC Kwota: 1675 zł Dodatkowo: + AC kradzieżowe i wypadkowe + Zniesienie amortyzacji części + udział własny 500 zł Towarzystwo: Proama Polisa: OC i AC Kwota: 1130 zł Dodatkowo: + AC kradzieżowe i wypadkowe + Zniesienie amortyzacji części + brak udziału własnego + Assistance Wypadkowy
-
Jaki rozmiar głosników na tylną półkę B5 lift???
Ja docinałem półkę wyrzynarką na 16stki kupiłem Pionierra ale po roku już charczały :/
-
Spoty wrocławskie
Eee ja jak zawsze szukałem w marketach to do B5 były ale z takim uchwytem jak mam w B6 to nie było na pewno. 10, 15 zł za całą wycieraczkę? No dobra w takim razie kupię taki wynalazek z marketu i zobaczę co z tego będzie. Dzieki za info Panowie myślałem, że szykuje się co najmniej 80 zł do wydania. PS. @banan87 DJA?
-
Spoty wrocławskie
Siema, moje "coolstory" zaczyna się tak, że jak kupiłem swoją b6 to były założone jako takie wycieraczki w niej, ale wiedziałem że trzeba je już wymienić więc pojeździłem trochę i zawitałem do sklepu. Sklep niedawno otwarty, więc po chwilowym targowaniu urwałem 10 zł i kupiłem za 45 zł wycieraczki jakieś dziwnej firmy nawet nie pamiętam jakiej. Jedna była kompletnie do d*py ale druga się trzymała jeszcze ok więc postanowiłem jedna wymienić a druga będzie jeździła w zapasie. Wymieniłem i pojeździłem z nią może 2 dni, a szwagier mówi że mu się też spier**iła jedna więc mówię mu trzymaj w prezencie chłopie. Minęły kolejne 2 dni moja nowa wycieraczka zaczęła szwankować (skakała na końcu jakieś ostatnie 10-15 cm i nie zbierała wody), ale nie przejąłem się tym za mocno, aż któregoś dnia znów zaczęło padać teraz to już zauważyłem że jednak mnie to wnerwia. Czekałem na kogoś pod sklepem w samochodzie i pomyślałem, że szybko zajrzę do niej wyciągnę ją może zamienię z tą od pasażera (to chyba to samo) i może coś na to poradzę. Niestety wycieraczka siedziała mocno, szarpnąłem wyleciała mi z rąk i jeb o szybę. Oczywiście szyba zbita.... świetnie (a były wszystkie w oryginale) tak więc ze zbitą szybą i rozje***a wycieraczką pojechałem w trasę. Na drugi dzień szyba poszła już bardzo ładnie więc musiałem zmienić obeznałem się w temacie i na Armii Krajowej wymieniłem za 420 zł na jakąś podróbkę. oczywiście wycieraczka została ta sama. Dowiedziałem się, że szwagier będzie chciał swoją sprzedawać (multitronic) wiec pomyślałem ze mam chwile będę się z nim widział to mi jednak odda moją własność a dostanie tą rozj**ana hehehe niestety zanim sie z nim zobaczyłem auto poszło... więc na dzien dzisiejszy przez gównainego producenta i mój pośpiech mam gównianą wycieraczkę i nową szybę Stąd moje pytanie czy ktoś tu we Wrocku ma na zbyciu jakąś wycieraczkę po taniości? Nie chce kupować kompletu Boscha za stówę bo mi potrzebna jedna i wole tą stówę przepić Uchwyt mam taki jak na zdjęciu nie jakieś twin aero turbo. PS. Nie wiem po co ja sie tak rozpisałem ale sie w robocie nudzę