Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

netox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. - Jak można sprawdzić VCDS'em sprawność Ad Blue? - Tak Oczywiście że to sarkazm
  2. ok to bardzo mi pomogłeś
  3. pomylili opis pewnie i to tak bardzo mocno bym powiedział Just a moment... CARSBAT.PL
  4. Jak to sprawdzić na miejscu? W VCDS można uzyskać jakieś dane o sadzy czy tam zapełnieniu filtra wiem ale o AdBlue?
  5. Audi A4 B9 Lift 2020 - VIN: WAUZZZF44LA080488 ERROR: The request could not be satisfied WWW.OTOMOTO.PL Witam Panowie. Moje B8 już dawno u nowego właściciela i teraz szukam czegoś dla siebie. Widzę że w tej cenie trafić polifta raczej jest ciężko nie? Tym bardziej że wygląda na całkiem spoko wyposażony. Sprzedający twierdzi że bezwypadkowy ale carfax i autdna na historia.gov.pl pokazują, że odnotowano szkodę. Co myślicie? Może to być lekka przecierka jakaś jedynie czy raczej tam nie wpisują takich drobnych napraw?
  6. Ile taka przyjemność?
  7. Masz może numer tego przełącznika u mnie to samo. Tylko ja mam 2 elektryczne a z tyłu korba
  8. Witam Panowie rozrząd u mnie wymieniany był przy 212 000 teraz ma już 287 000 i chciałbym wymienić rozrząd na jakiś lepszy ale ten z najwyższej półki bo to jednak koszty ok 800 zł. Powiedzcie mi czy to jest oryginał? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5400996946i czy można założyć coś innego też w miarę dobrego, ale trochę tańszego?
  9. No już tak sie zastanawiałem nad benzyną chociaż ja całe życie dieslem jeżdżę i mity typu "wielkie koszty utrzymania diesla" mnie śmieszą. Miałem B5 z przebiegiem 460 000 jak jakoś rok po zakupie robiłem turbo i już dwumasa siadała ale to prawie 500 000 km. Jeździłem dieslami z różnymi przebiegami, ojciec to samo nigdy żadnych problemów. Kiedyś jak sie dowiedziałem o tych dpf'ach i common railu to nie wiem czy te nowe diesle są też takie eleganckie. No ale jestem w stanie zaryzykować Generalnie polecam jej 1.9 tylko to trochę słabe 105 KM tylko ta 140-stka to znowu z początku produkcji podobno też nie jest zbyt dobry silnik. Zastanawiam się właśnie nad benzyną 1.6 FSI podają małe spalanie i dobre opinie o tym silniku. Jaki masz silnik w swojej? Ciężko wyrwać 4-drzwiową wersje w tej kasie nie? Też masz 3 drzwi?
  10. Witam Panowie, Nadszedł czas sprzedaży tej okropnej Astry mojej kobiety i chęć namówienia jej na porządne auto Próbuje jej forsować A4 takie jak moje 1.9 130 KM mówię będziemy taniej części zamawiać Chociaż przez 2 lata to ja mechanika nie widziałem hell yeah! Ale nie to jest za duże auto ona chce A3 8P. Mamy jakieś niecałe 20 000 na to autko i bardzo ciężko znaleźć coś ciekawego. Diesle mało palą choć podobno wtryski tragedia i głowica pęka (2.0 140KM), benzyna znów sporo pali i wcale te auta nie są tańsze. Jakbyście mieli brać A3 to którą? Ewentualnie dajcie jakiś pretekst żeby ją na A4 namówić Nie chce się męża w ogóle słuchać
  11. od AVF jest taki 1J0907660C (jakby ktoś szukał)
  12. Stoję teraz przed wyborem ubezpieczalni na kolejny rok i pomyślałem, że dobry byłby taki ranking kto za co i ile płaci. Krótki formularz, należy sobie skopiować i wypełnić swoimi danymi. Wiem, że wyliczenia opierają się o bardzo wiele różnych czynników jednak nie chciałbym żeby się tu każdy rozpisywał tylko w skrócie no więc formularz: Auto: Audi Towarzystwo: Polisa: OC i AC Kwota: Dodatkowo: No więc zacznę ja od tego co miałem w zeszłym roku: Auto: Audi A4 1.9 Tdi 130KM 2004r. Towarzystwo: MTU Polisa: OC i AC (tylko kradzieżowe) Kwota: 980 zł Dodatkowo: Tylko ubezpieczenie od kradzieży do kwoty 19 000 zł No i tego co wyliczyłem w tym roku: Auto: Audi A4 1.9 TDi 130KM 2004r. Towarzystwo: Link 4 Polisa: OC i AC Kwota: 1350 zł Dodatkowo: + AC kradzieżowe i wypadkowe + Zniesienie amortyzacji części + Holowanie w AC + Wariant kosztorys udział własny 1000 zł Towarzystwo: Compensa Polisa: OC i AC Kwota: 1860 zł Dodatkowo: + AC kradzieżowe i wypadkowe + Zniesienie amortyzacji części + Wypłata odszkodowania powyżej 500 zł + Brak udziału własnego (lub udział własny 700 zł = 1570 zł za OC+AC) Towarzystwo: InterRisk Polisa: OC i AC Kwota: 1675 zł Dodatkowo: + AC kradzieżowe i wypadkowe + Zniesienie amortyzacji części + udział własny 500 zł Towarzystwo: Proama Polisa: OC i AC Kwota: 1130 zł Dodatkowo: + AC kradzieżowe i wypadkowe + Zniesienie amortyzacji części + brak udziału własnego + Assistance Wypadkowy
  13. Ja docinałem półkę wyrzynarką na 16stki kupiłem Pionierra ale po roku już charczały :/
  14. Eee ja jak zawsze szukałem w marketach to do B5 były ale z takim uchwytem jak mam w B6 to nie było na pewno. 10, 15 zł za całą wycieraczkę? No dobra w takim razie kupię taki wynalazek z marketu i zobaczę co z tego będzie. Dzieki za info Panowie myślałem, że szykuje się co najmniej 80 zł do wydania. PS. @banan87 DJA?
  15. Siema, moje "coolstory" zaczyna się tak, że jak kupiłem swoją b6 to były założone jako takie wycieraczki w niej, ale wiedziałem że trzeba je już wymienić więc pojeździłem trochę i zawitałem do sklepu. Sklep niedawno otwarty, więc po chwilowym targowaniu urwałem 10 zł i kupiłem za 45 zł wycieraczki jakieś dziwnej firmy nawet nie pamiętam jakiej. Jedna była kompletnie do d*py ale druga się trzymała jeszcze ok więc postanowiłem jedna wymienić a druga będzie jeździła w zapasie. Wymieniłem i pojeździłem z nią może 2 dni, a szwagier mówi że mu się też spier**iła jedna więc mówię mu trzymaj w prezencie chłopie. Minęły kolejne 2 dni moja nowa wycieraczka zaczęła szwankować (skakała na końcu jakieś ostatnie 10-15 cm i nie zbierała wody), ale nie przejąłem się tym za mocno, aż któregoś dnia znów zaczęło padać teraz to już zauważyłem że jednak mnie to wnerwia. Czekałem na kogoś pod sklepem w samochodzie i pomyślałem, że szybko zajrzę do niej wyciągnę ją może zamienię z tą od pasażera (to chyba to samo) i może coś na to poradzę. Niestety wycieraczka siedziała mocno, szarpnąłem wyleciała mi z rąk i jeb o szybę. Oczywiście szyba zbita.... świetnie (a były wszystkie w oryginale) tak więc ze zbitą szybą i rozje***a wycieraczką pojechałem w trasę. Na drugi dzień szyba poszła już bardzo ładnie więc musiałem zmienić obeznałem się w temacie i na Armii Krajowej wymieniłem za 420 zł na jakąś podróbkę. oczywiście wycieraczka została ta sama. Dowiedziałem się, że szwagier będzie chciał swoją sprzedawać (multitronic) wiec pomyślałem ze mam chwile będę się z nim widział to mi jednak odda moją własność a dostanie tą rozj**ana hehehe niestety zanim sie z nim zobaczyłem auto poszło... więc na dzien dzisiejszy przez gównainego producenta i mój pośpiech mam gównianą wycieraczkę i nową szybę Stąd moje pytanie czy ktoś tu we Wrocku ma na zbyciu jakąś wycieraczkę po taniości? Nie chce kupować kompletu Boscha za stówę bo mi potrzebna jedna i wole tą stówę przepić Uchwyt mam taki jak na zdjęciu nie jakieś twin aero turbo. PS. Nie wiem po co ja sie tak rozpisałem ale sie w robocie nudzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.