Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_siwy_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja zdecydowałem się potraktować nagrzewnicę odkamieniaczem i przepłukać bieżącą wodą w jedną i druga stronę kilka razy. Trochę syfu wyleciało (rozpuszczonego i w grudkach). Na razie odpukać grzeje bardzo dobrze. Zobaczymy jak długo....
  2. _siwy_ odpowiedział(a) na tdi temat w Audi A4 B5
    Własnie byłem na diagnostyce. Banany do wymiany + łączniki stabilizatora juz prawie w agonii. Pare stówek w plecy [br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 10:42 _________________________________________________Po wymianie nic sie nie zmieniło ;( Całość zjawiska pojawiła się (zauważyłem) po wymianie kół na zimowe (195/65 R15). Czy złe opony mogą powodować takie efekty czy to tylko zbieg okoliczności? Pozostaje jeszcze maglownica, bo coś stuka. Może jakiś luz na niej się pojawił. Można jakoś zmienjszyć luz na maglownicy?[br]Dopisany: 18 Grudzień 2007, 21:12 _________________________________________________I po temacie. Okazało się, że wszystkiemu winna była opona. Po wymianie na inną wszystko ok...
  3. U mnie też po wymianie termostatu wszystko wróciło do normy... 90 na blacie i ciepełko z kratek...
  4. Powinien chodzic non stop. Na zimnym silniku wolniej, na ciepłym szybciej. To zasługa sprzęgła wiskotycznego. Już doczytałem na forum. Czyli u mnie termostat jednak jest ok. Po prostu wiatrak schładza płyn i na wolnych obrotach nie ma szans na wzrost temperatury. Pozostaje płukanie układu, zmiana płynu i porządne odpowietrzenie.
  5. No to groszek27, chyba termostat musisz spróbować zmienic...
  6. Nie rośnie nawet jak mu dasz ognia? U mnie max w czasie jazdy to 87 w miescie... Czy ten duzy wiatrak przy chłodnicy powinien non stop chodzic??
  7. Powiedzcie mi. Dziś po przejechaniu ok 7 km temperatura na 49c urosła do 78 st. Po zatrzymaniu zostawiłem auto na biegu jałowym na jakies 10 min. Temperatura ani drgnęła. Czy to normalne?
  8. Spróbowałem odpowietrzyć nagrzewnice i przez pare kilometrów grzało. Chyba znowu się zapowietrzyło. Czeka mnie porządne odpowietrzenie. Natomiast nie jestem pewien termostatu. Jednak dosyc długo sie nagrzewa, max do 86 st, a na postoju spada do 82-83 st. (przejechałem ok 15 km). Może spróbować go jednak wymienić??
  9. A próbowałeś przepłukać stronę silnika? Czy takie słabe cisnienie cieczy chłodzącej to normalne jest?
  10. A grzeje??
  11. Termostat w porządku, ale z tego co teść zeznał, jak sprawdzali ta nagrzewnice i odłączyli rurę idącą od silnika to ledwo leciała woda. Chyba jednak coś stoi od strony silnika.
  12. U mnie na 49 maksymalnie pokazuje 88 st. a jak chwile postoi to 85-86 st. Czy to jest w porządku? Nie powinien trzymać 90 st??
  13. U mnie też podobno termostat niedomaga. Zobaczymy czy wymiana pomoże...
  14. Czy jesli mam nową chłodnicę to ryzyko rozszczelnienia po plukaniu tez wystepuje? Też mam problem z grzaniem nadmuchu i chciałbym to jakoś uleczyć.
  15. A jakie poduchy wsadziłeś pod silnik??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.