-
[ALL B5] Problem po wymianie przewodów hamulcowych przód lewa i prawa strona
Odpowietrzałem na zgaszonym silniku.Powiem tak pojezdziłem troche i takie mam wrazenie,że hamulce powoli wracaja:)ale dalej nie jest tak ja trzeba.Spróbuje dzisiaj na zapalonym sercu.Dzieki za podpowiedz for 4all
-
[ALL B5] Problem po wymianie przewodów hamulcowych przód lewa i prawa strona
Witam wszystkich szukałem podobnych tematów i nic;( Mój problem jest nastepujący dotyczy Audi A4 95r. 1.8 20v. Pękł mi przewód prawy przód gumowy i wylał sie prawie cały płyn ze zbiorniczka.Wymieniłem także z lewej strony gdyż bym pekniety na nowe przewody. Odpowietrzyłem wszystkie koła starym najlepszym sposobem poprzez pompowanie pedałem,spuszczanie z odpowietrzników przy kołach zaczynając od tyłu.Czynność powtarzałem kilka razy.Teoretycznie wszystko powinno być już ok a nie jest:(na zgaszonym silniku pedał jest twardy niby tak jak miało być. Podczas jazdy zaczyna się problem.Jednokrotne nacisniecie pedału hamulca idzie prawie do samego końca i ledwo co hamuje,naciskaja drugi raz juz jest roche lepiej pedał twardnieje ale to jest dalej nie to jak bylo wczesniej. Co ja mam teraz zrobić i jak to zrobić,szykuje mi się dalsza trasa a bez hamulców to trochę maniana.Nie chce jezdzic po mechanikach bo u mnie w mieście nikt nie ma pojęcia o niczym same magiki jeb...e. Zgóry dziekuje za szybka odpowiedz.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
-
[B5 ADR] Ułamana część odmy
witam dzisiaj wymieniałem tą czesć plastikowa o która piszecie w temacie udało mi sie wymienic ja bez odkrecania alternatora i kolektorów.kregosłup,uda wszystko :)mnie tak nawala ze wolałbym komus zapłacic zeby mi to wymienił:)zajeło mi to 5 godziny .pomyslcie,podumajcie i napewno sie uda..odrazu mówie napewno nie bedzie łatwoo. Pozdrówka 4ALL
-
[B5 ADR] Mały problem z sygnalizacją włączonych świateł i rezerwą
Witam wszystkich mam mały problem w sumie to mało ważne ale mnie to juz boli wszystko u mnie ma byc ok:) Problem dotyczy audi a4 1.8 95r.jak włacza sie rezerwa po przekreceniu stacyjki,otwarcie drzwi na włączonych swiatłach,spadek napiecia akumulatora słychac było sygnaL dzwiekowy gdzies spod kierownicy.od jakiegos czasu juz tego nie ma sprawdzałem bezpieczniki niby wszystko ok. Moze ktoś spotkał sie z takim nietypowym problemem i wie w czym tkwi błachostka
-
[ALL B5] Pytanie o wskaźnik spalanej benzyny
czyli pomoze tylko zamiana licznika kostki do podłącznia wszystko bedzie pasował ok dzieki bardzo pozdro600
-
[ALL B5] Pytanie o wskaźnik spalanej benzyny
panowie da sie dopioc jakies urzadzenie do audi a4 95r 1.8 zeby wskazywało ja w nowszych modelach ilosc spalanej bezyny w danym momecie????
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
stary jest zima jazda na krótkich odcinkach czeste odpalanie gaszenie,niedzielni kierowcy,ogrzewanie nie dziw sie ze auto bedzie ci palic 5 litrów. Mam taka samą audiczke 1.8 20v na 25 litrach vpowera robie w miescie 180km w trasie wychodzi duzo mniej.Chcesz zmniejszysz koszty spalania wstaw sobie gaz wieklie nieporozumienie dla auta albo kup sobie seiciento czy ku--wa jak to sie pisze
-
[B5 ARM] Resetuje się przepustnica za każdym wyciągnieciem kluczyka
miałem to samo tylko ze u mnie było to ze po przekreceniu kluczyka przepustnica sie za kazdym razem ustawiała,nie było problemu z obrotami samo przeszło i wszystko jest ok
-
[All B5] Skrzypienie z tyłu
co ci skrzypi????na pacurkach jak jedziesz z wieksza predkoscia?uroki zimy jak nic wiecej sie nie dzieje to poczekaj do wiosny u mnie to samo zaczeło sie robic
-
[B5 APT] Dziwne tarcie przy przejeździe przez progi zwalniające
Witam wszystki jest problem podczas przejezdzania przez progi zwalniajace słychac z przodu jakies dziwne tarcie i to z jednej i drugiej strony tak ja by koło tarko o nadkole????czy to mozliwe???moze miał juz ktos taki problem. na nierównej nawierzchni nic sie nie dzieje nic nie stuka nic nie puka i to mnie zadziwia
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
chłopaki castrol 10w40 półsyntetyk nówka i wóz ma chodzi a jak chcecie sie bawic zajedzcie do jakiegoś magika wymiana popychaczy zazwyczaj nie wymienia sie wszystki jak ktos ma pojecie to zobaczy które sa zużyte max 5 szklanek i serducho dalej bedzie dobrze pracowała
-
[ALL B6] Przydusza przy 3100 obrotow
kolego chodzi o to ze zaczyna ciagnac tak od 3100 obrotów od począdku dzieje sie tak jak by sie sprzegło slizgało ale to nie to.dojdzie do 3100 i tak jak by dopiero mocy dostawał i auto przyśpiesza --mam tak sam problem.
-
[B5 ARG] Spalanie 20l na 100km
chłopyyy miałem tra sama bajeczke 1.8 bezyna 125 smutnych kucyków.Palił mi 19 litrów w miescie podpiołem po vaga wyczarował mi ze padła sonda lambda wymieniłem na nówke teraz zeczłem do dychy moze w twoim przypadku wystarczy zalac dobrego paliwa typu shel wpower 100 oktanów i pizka w trase
-
[ALL] Jaki olej?
Tj. wyżej castrol 10W40 {półsyntetyk}taka samą sytuacje miałem wlałem castrola i jeżdze jeżdze jeżdze jezdze jest wszystko ok POZDRO
-
[ALL B6] brudny bagnet oleju
kolego jezeli nie ubywa ci płyn w zbironiczku wyminen olej , przedmuchaj auto na jakims dłuższym dystansie zeby pozbyc sie wody z silnika normalna rzecz jezeli auto w mrozne dni stoi na dworze i bujasz samochodem na krótkie dystanse
norek11
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta