Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmieniłem Amory i...


lukas_ss

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie zmieniłem amortyzatory tylne (sachs-gaz) - ok roznica w jeździe za***ista , ale zmieniłem tez z przodu i .... albo mam złudzenie i już się nie mam do czego przyczepic albo wyzej lekko mi stoi przod niz przed wymiana mozliwe jak nie zmienialem sprężyn. Amorki wstawiłem olejowo gazowe Bilstein i nie byly takie twarde zeby na tyle co trzeba auto sie nie opuscilo czy to mozliwe ze od samych amorów może lekko wyżej stać? czy się czepiam ? i powiem szcze roznica za***ista jak zmieni sie amory :)) a może coś źle złożyli mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie twardy amor, mógłby minimalnie unieść w górę jak stary był wyklepany, ale w Twoim przypadku myślę, że tylko złudzenie

dla pewności najlepiej pomierzyć wysokości przed i po założeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawilem sie sam bo sie własnie tym zajmuje :) a bez maszyny albo dobrych sciagaczy tego nie zrobisz ja mam akurat w warsztacie szwagra Maszyne za***ista Bety i poszło jak spłatka ale bez niej byloby ciezko a jesli chodzi o same wyjecie amorów z auta to PIKUS[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 12:47_________________________________________________SLuchjcie jednak stoi duzo wyzej bo mam zdjecia przed i stoi wyzej nie wiem czemu a d*pa znowu stoi nizej mnie to tak wnerwia ze szok powiedzcie co mam zrobic zeby dupka stala wyzej a przod lekko nizej ?? od samego poczatku mialem problem z tylem wstawilem gaz i napewno jest troche ciezszy ale popatrze na inne jezdzace po drogach to ladnie stoja. na tył wstawilem gazowe amory Sachs a przod gazowo olejowe bilstein jezdzi sie fajnie ale wyglad to taki sobie chcialbym przod lekko obnizyc a tyl podniesc !! nie wiem wstawic komlet od 1.9TDI czy jak !! one tak ladnie wszystkie stoja !! doradzcie mi co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego. Swojego czasu zakladalem bilsteiny do bmw 7 i po wymianie tez przod poszedl w gore, amory standardowe. W sumie to juz nie pierwszy raz slysze ze po zamontowaniu bilsteinow przod poszedl w gore - widocznie wynika to z budowy amortyzatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...