Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Kamoka , zawieszenie przód .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,co sądzicie o tej czeskiej firmie KAMOKA Mam zamiar wymieniać zawieszenie z przodu i słyszałem że ta firma jest bardzo dobra .Jednak zastanawiam się jak będą się sprawować wahacze tej firmy w moim audi .Czy może ktoś jeździ na wahaczach właśnie tej firmy??

Opublikowano

pierwsze słyszę że taka firma robi wahacze do audi :)

nawet nic o tej firmie nie słyszałem, więc ja bym nie bił piany tylko dołożył i kupił lemf.... :wink4:

Opublikowano

Cena na łalegro 520 zeta :polew:. Pisałem z gościem na gg gdzie sąa robione, odpoiwedź: made i china :)

Opublikowano

Nastepna super marka kamoka.

Opublikowano

made in china wytrzymał u kumpla w anglii (fajne drogi tylko te progi zwalniające) całe 3000km

Wniosek taki: ZA DARMO BYM NIE CHCIAŁ WAHACZY MADE IN CHINA

--------------

jeżdżę na MS-ach już 4500 km po polskich bezdrożach i jest cisza.

Opublikowano

Na dzień dzisiejszy z braku siana też bym uderzył w MS:)

Opublikowano

MS to tez chinol :polew: tylko w miare dobrze wykonany,ale trafiaja sie tez badziewia i szybko padaja taka loteria

Opublikowano

a dlaczego te chinole tak szybko padają? może nie są wykonane z najlepszych materiałów, ale "trochę" kilometrów przejechać muszą, może montują je niekompetentni mechanicy?

jak wiadomo, najważniejszy jest sposób montażu, bo jeżeli źle się poprowadzi montaż to nawet lemforder szybko się skończy :gwizdanie:

Opublikowano

jak wiadomo, najważniejszy jest sposób montażu,

Forumowy teoretyku co tam można zle zamontować?

MS to tez chinol :polew: tylko w miare dobrze wykonany,ale trafiaja sie tez badziewia i szybko padaja taka loteria

To chyba oczywiste,przypuszczam ze lem tez jest robiony w czajnie.

Opublikowano

jak wiadomo, najważniejszy jest sposób montażu,

Forumowy teoretyku co tam można zle zamontować?

Oj można źle zamontować i z reguły w Polsce jak nie staniesz przy mechaniku i nie zmusisz go to właśnie źle zmontuje...

Wahacze w naszym zawieszeniu skręca się w położeniu roboczym. Jak się je skręci na podnośniku to powstałe naprężenia szybko je rozwalą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.