Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Wycie wspomagania przy max skręcie kół

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jak w tytule...wyje mi wspomaganie przy maksymalnym skręcie kół w prawo i w lewo. Nie wiem czy to normalne.

Jak kupowałem samochód kilka miesięcy temu to nie słyszałem tego. To mój pierwszy tak "zaawansowany" :> samochód i nie znam się na tym za bardzo. Gdzieś czytałem, że to normalne, ale kto pytana nie błądzi więc pytam... :decayed:

Opublikowano

Witam,

Jak w tytule...wyje mi wspomaganie przy maksymalnym skręcie kół w prawo i w lewo. Nie wiem czy to normalne.

Jak kupowałem samochód kilka miesięcy temu to nie słyszałem tego. To mój pierwszy tak "zaawansowany" :> samochód i nie znam się na tym za bardzo. Gdzieś czytałem, że to normalne, ale kto pytana nie błądzi więc pytam... :decayed:

znowu to samo.... :no:
Opublikowano

Jeżeli się to nasila po rozgrzaniu się płynu.(zrobieni nastu kilometrów). To wymień płyn wspomagania na oryginalny G004000 VW, pewnie jakiś pajac :decayed:zalał układ jakimś pseudo zamiennikiem. Lub zrobił dolewkę.

Opublikowano

na forum mamy szukajkę tak ciężko ją użyć :disgust:

Opublikowano

dokladnie forum peka od tego typu tematow :szukaj:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie też wyło. Po mału pompa się kończy. U mnie przy maxymalnym skręcie wyła dobre 4 lata.

Strałem się jej nie przesilać i po 4rech latach powiedziała PAPA puszczając z siebie wszystkie 'soki' ;)

Opublikowano

U mnie też wyło. Po mału pompa się kończy. U mnie przy maxymalnym skręcie wyła dobre 4 lata.

Strałem się jej nie przesilać i po 4rech latach powiedziała PAPA puszczając z siebie wszystkie 'soki' ;)

dokładnie , staraj się jej nie wysilać, nie kręcić na maxa i będzie OK... nawet w nowych autach nie zalecają kręcić do końca i trzymać kierownicy, taki nawyk zwykle szybciej osłabia pompę.... :wink4:

Opublikowano

zaniem wymienisz co kolwiek zobacz czy nie jest zamalo plynu jak jest jakis ubytek to wlasnie wtedy glosno chodzi a niema co wlewac orginalnego plynu zaleca sie go ewentualnie gdy jest pompa elektryczna

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A czy przypadkiem wycie pompy wspomagania przy max skręcie to nie jest normalny objaw?

Opublikowano

A może to nie pompa tylko napinacz paska i sprzęgiełko na alternatorze , sprawdź sobie dokładnie wszystko :hi:[br]Dopisany: Listopad 03, 2009, 18:44:36_________________________________________________

A czy przypadkiem wycie pompy wspomagania przy max skręcie to nie jest normalny objaw?

Normalnie to WYĆ!!! nie powinna,może być słychać jakiś cichy odgłos cięższej pracy pompy i paska przy dobiciu fajery na maksa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.