Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dywaniki welurowe


VoMiT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamówiłem kompletne dywaniki welurowe http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=588487417 dokładnie taki kolor i wzór http://www.autodywaniki.pl/1/Dywaniki_welurowe/Audi/duze/a4_4.jpg myślę, że będzie fajnie wyglądały :decayed: pytanie czy ktoś z Was posiada takie dywaniki jakie macie opinie? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dywaniki wyglądają ładnie :good: cena również nie jest oszałamiająca ,a najlepsze że masz do wyboru kilka kolorów :cool1: warte polecenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dywaniki i muszę przyznać, że :no:. Niby posiadają stopery ale dosyć często muszę poprawiać (szczególnie ten kierowcy) bo wyskakuje ze stopera. Ale za tą kasę nie ma co wymagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopiłem takie na giełdzie za 55 zl i powiem ze wolałbym te 55 zł oddać potrzebującym przynajmniej zrobiłbym coś pożytecznego

jednym słowem dla mnie lipa i szkoda pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc że lipa miałem na myśli te dywaniki

http://www.autodywaniki.pl/1/Dywaniki_welurowe/Audi/duze/a4_4.jpg [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 08:46_________________________________________________a stopery w ogóle nie pasowały z tymi oryginalnymi i dywanik cały czas się przesuwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam takowe dywaniki tylko ze bez napisu i sa w porzadku :good: tylko dywanik kierowcy juz mam mocno spałachany :disgust:mlodyy jak przyjdą dywaniki to daj znać czy dobre jakościowo są i czy stopery elegancko pasuja.Wiosna juz jest wiec przydało by sie kupić i wsadzić nowe welurki do auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha chodzi Ci o stopery, bo myślałem, że Ci się nie podobają.

nie nie jeśli chodzi o wygląd to jest ok ale jakość moim zdaniem do bani no chyba ze ja na takie akurat trafiłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam welurowe i chwalę nic się nie śliza nie przesuwa krótko mówiąc jest elegancko.Cyknę foto to wrzucę jakie niedawno zakupiłem za niewielkie pieniądze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dywaniki przyszy material ok wyglad tez ok ale stopery za szeroko o jakies 2 mm ale male dlubanko i jest ok wiec jesli chcecie kupic od tego goscia podajcioe dokladny wymiar zaczepow bo jego katalog jakis lewy jest albo szwacz byl pijany heheh ale ogolnie ladnie sie prezentuja w aucie i material tez :good: w wolnej chwili zrobie foto i zapodam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że są stopery to już duży + :naughty:

no to widzę, że bardzo łatwo Ciebie zadowolić :gwizdanie:

A jak się komuś nie podobają niech kupi sobie ori :polew:

a ori to co - zło :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że są stopery to już duży + :naughty:

no to widzę, że bardzo łatwo Ciebie zadowolić :gwizdanie:

A jak się komuś nie podobają niech kupi sobie ori :polew:

a ori to co - zło :?:

Ja mam ori i następne będą też ori :good: żle to zrozumiałeś.Każdy kupuje co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...