Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dywaniki welurowe


VoMiT

Rekomendowane odpowiedzi

ja z welurkami śmigam cały czas - deszcz i śnieg czy też sucho .... lubie i do tego ładnie w aucie .... :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po pierwsze nogi ci się nie ślizgają, po drugie aż tak czesto nie trzeba ich sprzątać wystarczy wytrzepać i po robocie

A nawet jak się porządnie ubrudzą to szmatka z wodą i płynem.

na welurach tez sie nie slizgaja i tez wystarczy je wytrzepac, wiadomo ze jak mokro to lepsza guma ale znowu jak sucho to gumowe wygladaja jak z kibla, cale ukurzone, uje...e............. Poza tym welurowe sa duzo bardziej estetyczne i eleganckie, dodaja uroku autu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto z ori welurami, jednak od kierowcy była wytarta dziura. Kupiłem te z allegro i szczerze nie polecam. Stopery nie pasują, w ogóle ten "welur" słabej jakości :confused4: Rok je mam i nadają sie do wyrzucenia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z welurkami śmigam cały czas - deszcz i śnieg czy też sucho .... lubie i do tego ładnie w aucie .... :naughty::evil:

ja też tylko z welurkami, nie wyobrażam sobie gumowych do mojej jasnej tapicerki, teraz na wiosnę tylko małe pranko im się zrobi po zimie choć i tak się nie brudzą tak bardzo i będzie lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto z ori welurami, jednak od kierowcy była wytarta dziura. Kupiłem te z allegro i szczerze nie polecam. Stopery nie pasują, w ogóle ten "welur" słabej jakości :confused4: Rok je mam i nadają sie do wyrzucenia :thumbdown:

Sławcio w pełni się z Tobą zgadzam .... skusiłem się na takie z allegro 99pln i ni chu chu nie pasują do ori stoperów ...normalnie wylata :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się,ja wyczaiłem na myjniach i to nie markowych super maszynę do czyszczenia dywaników,po takim zabiegu wyglądają jak nowe :good:

można wiedzieć co to za maszyna i jak wygląda ... skorzystam z chęcią :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...