Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dywaniki welurowe


VoMiT

Rekomendowane odpowiedzi

No zgadza się,ja wyczaiłem na myjniach i to nie markowych super maszynę do czyszczenia dywaników,po takim zabiegu wyglądają jak nowe :good:

można wiedzieć co to za maszyna i jak wygląda ... skorzystam z chęcią :cool1:

Zrobię zdjęcia i pokaże,sami ocenicie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile kosztują ori welurowe dywaniki? Pseudo welur z allegro nadaje się do kosza i pasuje cos kupić, najlepiej właśnie ori :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez reflektowałbym na ori welury, ale na alledrogo nic nie ma. Moze ktos ma jakies dojscia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do B7/B6 8E1 863 691 - ok 180 pln/komplet

To cena promocyjna czy normalna w salonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile kosztują ori welurowe dywaniki? Pseudo welur z allegro nadaje się do kosza i pasuje cos kupić, najlepiej właśnie ori :good:

a już miałem je zamawiać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na allegro rok temu, welurowe ze stoperami za 105 zł nie mam z nimi żadnych problemów, spisują się na medal :good:

niestety nie pamietam u kogo je kupowałem (nick)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na allegro rok temu, welurowe ze stoperami za 105 zł nie mam z nimi żadnych problemów, spisują się na medal :good:

niestety nie pamietam u kogo je kupowałem (nick)

a jednak można trafić.szkoda true,ze nie pamiętasz od kogo.kupiłeś czyste czy z napisami??? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyste, z napisami były chyba 10 zł droższe ale napis był czerwony i mi się nie podobał, sprawdzałem jeszcze na allegro czy nie w historii ale już znikło niestety :confused4: tak czy siak na pewno można kupić dobre dywaniki na allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyste, z napisami były chyba 10 zł droższe ale napis był czerwony i mi się nie podobał, sprawdzałem jeszcze na allegro czy nie w historii ale już znikło niestety :confused4: tak czy siak na pewno można kupić dobre dywaniki na allegro :wink4:

wystawienie dobrego komentarza powinno byc ,wiec tak jego mościa znajdziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyste, z napisami były chyba 10 zł droższe ale napis był czerwony i mi się nie podobał, sprawdzałem jeszcze na allegro czy nie w historii ale już znikło niestety :confused4: tak czy siak na pewno można kupić dobre dywaniki na allegro :wink4:

[/quot

mogliby podawać rozstaw stoperów,byłoby łatwiej[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 18:29_________________________________________________

czyste, z napisami były chyba 10 zł droższe ale napis był czerwony i mi się nie podobał, sprawdzałem jeszcze na allegro czy nie w historii ale już znikło niestety :confused4: tak czy siak na pewno można kupić dobre dywaniki na allegro :wink4:

wystawienie dobrego komentarza powinno byc wiec tak jego mościa znajdziesz :wink4:

no właśnie trueogre komentarz wystawiałeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz polookam :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 18:33_________________________________________________15 stron komentarzy...... trochę mi się nie chce :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 18:35_________________________________________________ale poszukam, poczekaj chwilkę :wink4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 18:40_________________________________________________http://www.allegro.pl/search.php?string=audi&us_id=1690141&country=1

proszę, to chyba ten, na 99% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz polookam :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 18:33_________________________________________________15 stron komentarzy...... trochę mi się nie chce :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 18:35_________________________________________________ale poszukam, poczekaj chwilkę :wink4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 18:40_________________________________________________http://www.allegro.pl/search.php?string=audi&us_id=1690141&country=1

proszę, to chyba ten, na 99% :wink4:

co by wyście beze mnie zrobili :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by wyście beze mnie zrobili

mieli więcej czasu dla siebie :polew: :polew:

Chcecie naprawdę zaj...ste dywaniki to kupcie u tego gościa:

http://moto.allegro.pl/item600478957_producent_dywaniki_welurowe_ideal_audi_a4_95_01r.html.

Wyglądają dokładnie tak, jak na zdjęciach. Pasują idealnie, czarny jest na prawdę czarny, napis "Passend fur Audi" jest niewielki i gustowny (chociaż trochę się brudzi). Na innej aukcji ten koleś ma też stopery. Ja kupiłem na tył i przód. Założenie to żadna filozofia. Stopery są dobrej jakości i za żadne skarby się nie urwą (wyglądają jak ori). Jak nie ma na allegro do waszego modelu to dzwonisz i masz :> Polecam. Zresztą na ponad 12000 sprzedanych przedmiotów koleś ma 4 negatywy :slina: (w dodatku bzdetne). Kupiłem u niego jeszcze osłonę silnika i skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też z ostrowa ale nie pamiętam czy od tego samego ... bo ich tam trochę jest .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...