Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Wymiana gumy przy przegubie - czy dawać smar ?
ok wielkie dzieki po pracy zabiore sie za to
-
[B5 AFN] Wymiana gumy przy przegubie - czy dawać smar ?
witam. mam male pytanko pekla mi guma przy przegubie z prawej strony zaraz przy kole i zaczol wyciekac jakis smar olej zakleilem to tasama bo musialem dojechac do domu, i jutro zamieniam wymienic ta gume czy trzeba tam nalozyc jakis smar lub wlac jakis olej czy bedzie w tej gumie cos takiego ???????????//
-
[B5 1Z] Grzejace sie felgi
jesli jest tarcie musi byc cieplo ale nie do przesady
-
[B5 AHU] Po wymianie koncówki drążka kierownica nie jest prosto
bo to nie byl warsztat i mechanik tego nie robil tylko przyslowiowy kowal zrobic aby bylo i do przodu
-
[B5 1Z] Grzejace sie felgi
podnies niunie do gory i pokrec kolem jesli kreci sie oporne to zaciski do naprawy
-
[B5 AFF] Problem z hamowaniem - stukanie i głośne tarcie
rozebrac przeczyscic i powinno byc
-
[B5 AFN] Luzy na wahaczach
mozna zdjac kolo i mozna z kanalu musisz tylko sobie zrobic miejsce zeby breche wlozyc miedzy wachacze :>
-
[B5 AFN] Nierówno przyspiesza przy maksymalnie wciśniętym pedale gazu
logi zrobic ale obstawiam przeladowanie
-
[B5 1Z] Za ciepła tarcza-tył
proponowal bym rozebrac zaciski i je dobrze przeczyscic szczegolnie te 2 sruby co sie przykreca nimi zaciski wyjac tol gume i zobaczyc czy niemam tam korozji jesli jest dobrze wyczyscic i przesmarowac smarem grafitowym lub jakims odpornym na temperatury powino pomuc
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
mozesz to sprawdzic potrzebne sa 2 osoby odpalasz autko podnosisz maske jedna osoba niech siedzi w autku druga niech zlapie wydech toz za plecianka oczywiscie jakies rekawiczki trzeba i zeby autko nie bylo nagrzane jesli troszke chopc przestanie sie telepac to znaczy ze plecionka przynajmniej ja to tak zrobilem ,po wymianie plecionki cisza i spokuj i drazek nie skacze jak oszalaly.
-
[B5 AFN] Poduszki silnika
jutro skocze do jakiegos mechanika niech obejzy poduchy [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 16:45 _________________________________________________bylem u mechanika poduszki od silnika powiedzial ze sa ok popatrzyl posuchal i powiedzial ze to moze byc wina maglownicy jak skrecalkierownica w lewo w pewnym momecie zanika ten dzwiek jak jak w prawo znow sie pojawia i czasem sie nasila a jak sie pogreci troszke w prawo w lewo to czasami zanika na pare minut i znow wraca czy to moze byc maglownica lub cos z ukladem kierowniczym czy tylko mechanik strzela w ciemno ???
-
[B5 AHH] Dym z rury wydechowej
koledzy smigamy na gnoju czasem lepszym czasem gorszym na codzien w pracy smigam roczna cvectra i zauwazylem ze czasem dymi bardziej czasem mniej zalezy miesiac temu zatankowalem na orlenie dymial ale nie wiele dzis zalalem i daje buta a tu chmura dymy zamna wiec to zalerzy od paliwa tak samo mam z moja audiczka przy butowaniu to bedzie noram
-
[B5 AFN] Poduszki silnika
tak jak pisalem nie zalerznie czy vyl zimny czy cieply czasem za telapalo budol czasem nie bylo tak od poczatku jak tylko kupilem lewarek nie drzy mial male drgania jak plecionka byla walnieta wymienilem i bylo ok minelo 3 miesiace i teraz to sugeruje sie poduszkami silnika bo od skrzyni wymienilem wczesniej plecionka ok kont wtryskow ok jeszcze 2 mas ale raczej by dostawal wibracji a tu nic tylko ten dzwiek
-
[B5 AFB] Nie świecą lampki w drzwiach i w nogach... jaka przyczyna?
tak jak napisal Krzyniek oswietleniem szybami steruje modul zamka centralnego mialem to samo tyle ze nie swiecilo sie w przednich drzwiach i podsufitce z tylu bylo ok wyjaolem caly podul rozkrecilem i okazalo sie ze byly zasniedziajne luty przeczyscilem i rozgrzalem lutownica i zaczelo dzialac jest tam tez przekaznik o ile pamietam osobny jest do tylu jak i do przodu wiec mogl sie spalic lub wystarczy przeczyscic
-
[B5 ADR] Nie działa licznik przebiegu i prędkościomierz
a nie grzebales nic przy instalaci czasem tak sie dzieje jak zrobisz spiecie przy liczmiku ze to pierwsze pada
-
[B5 AFN] Poduszki silnika
to zalerzy czasem zatrzesie budol czasem nie ale tak juz wczesniej bylo i nie bylo tego dzwieku
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
plecionka moze wygladac jak nowa ale w srodku jak koledzy pisali moze byc do bani ja tak mialem i tez mowili ze 2 mas poduszki itp za plecionke zaplacilem 30zl o ile pamietam a za wymiane roznie biora ale mysle ze max 100zl ja osobiscie sam wymienialem i jest git z wydechem
-
[B5 AFN] Poduszki silnika
xavier specjalnie dla Ciebie 900-1000 obr./min przykrecone sa zostalo mi tylko sprawdzic te poduszki tylko nie bardzo wiem jak to moge zrobic dzwiek jest najbardziej slyszalny przy ruszaniu bez dodawania gazu cos jakby latalo pod deska rozdzielcza ale sprawdzalem na ile sie dalo i wszytko jest ok wydech tez sprawdzony
-
[B5 AFN] Poduszki silnika
tak jest ok wszystkie gumy trzymaja tylko patrzac od tylu 2 tlumnik powoli sie kaczy bo w srodku cos lata w nim ale nie ma dziury
-
[B5 AFN] Poduszki silnika
witam. wczoraj podczas jazdy dobiegl mnie dziwny dzwiek miedzy 9ty a 10ty obrotow przy ruszaniu cos jakby z przodu wpadalo w rezonas nigdy wczesniej tego nie bylo na jalowym nic leko dodam gazu i zaczyna najbardziej przy ruszaniu lub jezdzie po dolach czy to moze byc poduszka silnika od skrzyni sa nowe plecionka tez wymieniona byla, jak moge sprawdzic poduszki silnika
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
niechce oszczedzac tylko pytam przed wizyta u mechanika bo rozni bywaja zaleje nowy olej dzieki za odpowiedz
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
witam. zamierzam wymienić uszczelkę misy olejowej jaki mniej więcej może być koszt uszczelki i wymiany może sie ktoś orientuje i czy przy wymianie mogę zalać ten sam olej czy muszę kupić nowy filtr i olej? Olej wymieniony był 2000km.
-
[B5 AVG] Wymiana Oleju w skrzyni biegów, pytanie?
witam z tego co czytalem w ksiazce sam naprawiam oleju nie powinno sie wymieniac tylko jesli jest ubytek poprostu dolac.
-
[B5 AFN] Wyciek oleju przy podstawie filtra
hmm ale to tak jakby przy wymianie oleju wlac do nowego filtra olej i go przykrecic bo w tym przecierz jest olej to poskladac wszystko i dolac oleju nic sie nie zrypie przez to ???????????
-
[B5 AFN] Wyciek oleju przy podstawie filtra
witam mam ten sam problem i chcialbym wymienic tol uszczelke czy musze wymienic caly olej po odkrec3eniu podstawy filtu olejowego czy poprostu dolac tyle ile ubedzie przy wykreceniu.