-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Witam. Koledzy mam jedno pytanko czy jest jakaś firma tych sterownikow na ktora warto zwrocic uwagę, czy to obojętne. Bo przymierzam sie do kupna. Dzięki i pozdrawiam
-
[B5 1Z] Różnice (dół zderzaka tylnego)
Koledzy mam pytanko mam audi 95r i częsc o numerze 8D0 (doł zderzaka tylnego) na alegro znalazłem podobną - na oko ale numer 8D5 czym to sie rozni ? co te numery oznaczaja Dziękuje i pozdrawiam niedouczony forumowicz
-
[ALL] Jak dbać o turbosprężarkę
Kolega zapomniał dodać cyt. słowa z gazety" Auto Świat "jak sie nie mylę
-
[B5 1Z] Jakiej firmy hak ?
Ale dlaczego ten? Bo dobrze wykonany niska cena czym ta podpowiedz jest uwarunkowana pozdrawiam
-
[B5 1Z] Jakiej firmy hak ?
Witam wszystkich. jak w temacie zastanawiam sie jakiej firmy kupić hak do mojej fury. nie musi byc automat moze byc skręcany. jesli ktos ma doswiadczenie co do zakładania chętnie wysłucham rad pozdr i
-
[B5 1Z] Podłączenie wiązki z haka holowniczego
Witam wszystkich. Koledzy zastanawiam się nad założeniem hak w aucie. (95r.1.9 tdi sedan)samo założenie mechaniczne wydaje mi sie proste ale nurtują mnie myśli z elektryki takie jak: -jak jest podłączone gniazdko z hak ,czy jest to orginalna jakaś wiązka ktorą wystarczy podpiąć do lampy , czy też trzeba cos lutować przerabiać, ucinac itp. zastanawia mnie tez cos takiego czy komputer nie będzie odczytywał jakiegoś błedu w układzie elektrycznym (coś w tym stylu) Prosze o wypowiedzi i dzieki za pomoc pozdrawiam
-
[All B5] Błędy klimatyzacji
Skasować błedy i sprawdzić ponowni ajk to nie pomoże niestety rozbiorka fury
-
[All B6] Prośba o lokalizacje silniczka
jak sie nie myle to jest to: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_afn_wykrecenie_silniczka_klapy_centralnej_fotostory-t13920.0.html
-
[B5 1Z] Gdzie się to znajduje ?
TAK. Doszłem juz do tego tak jak mowisz czerwony ewentualnie zołty zalezy od rocznika . Kolega ma sklep z cześciami i ma cały katalog z Audi tam to jest wszystko rozrysowane i opisane. Po nazwie Błedu doszliśmy tez do tego silniczka. Dzisiaj mi zaczeło wiać na szybe ale jak tylko sie ociepli zabieram sie za niego .
-
[B5 1Z] Adaptacja klimatyzacji
Witam . Koledzy dużo sie pisze na temat adaptacji klimatyzacji na forum Mam problemy z klimom i chciałby to wykonać. Doczytałem sie ze vaga sie podłancza wpisuje sie kody . Ale jak to przeprowadzic? zeby niczego nie spierzyc. pozdro.
-
[B5 1Z] Gdzie się to znajduje ?
Czescy koledzy mam pytanko gdzie sie to znajduje(błąd 603 -Silnik klapy nawiewu / odmrażania - V85 )lub(Klapa motoru nożno – ściennego odmrażacza – V85 ) Proszę o wskazówki i z góry dziękuję
-
[B5 1Z] Klapa centralna nawiewu
Cześć. moje pytanie jak w tytule. Jak sie dostać do klapy centralnej nawiewu? co trzeba rozebrać urwać itp. zeby sie tam dostac. nie działa mi nawiew na przednia szybę a elektronika działa ,proszę o radę,pomoc i pozdrawiam
-
[B5 1Z]POMOCY!!! Brak nawiewu na Przednia szybę Vag= klimatronik
Koledzy zgodnie z tym co zostało mi doradzone na forum sprawdziłem błędy klimatroni ka, podpiołem pod vaga i wyszło że Vag= klimatronik . Wyszły mi trzy błędy te same tj. 1.V85 Siłownik klapy przedniej zablokowany lub brak napięcia 2.V70 Siłownik sterujacy klapy centralnej zablokowany lub brak na pięcia 3.V71 Potencjometr przerywa lub zwarcie (gdzie sie to znajduje?) Na punkt 1,3 nie mam pojęcia gdzie ręce wsadzić żeby zobaczyć usterkę(proszę o pomoc ) na punk 2 znalazłem na forum że na 100% silniczek zablokowany a wiec wziąłem sie do rozbiórki. Rozebrałem schowek tak jak w opisie ale cos mnie roszyło zeby sprawdzić czy silniczek steruje jak po naciskam na klime za działa. Okazało sie ze silniczek otwiera i zamyka na skrajne swoje punkty. Moje pytanie czemu mi nie dmucha na szybę skoro silnik zamyka i otwiera? Co może być przyczyna takiego objawu Dzieki i pozdrawiam
-
[B5 1Z] Błędy klimatyzacji - gdzie się znajduje potencjometr ?
Cześć Koledzy. Dzisiaj sobie zrobiłem test kilimy wyszły mi następujące błędy 13.5-Uszkodzony potencjometr(nie wie czy dobrze to odczytałem) -Gdzie sie to znajduje 15.3- potencjometr czasem przerywa silnika klapy powietrza- Gdzie sie to znajduje 11.7- klapa centralna blokada(to znalazłem na forum chodzi o silniczek do przeczyszczenia albo do wymiany jutro rozbieram) proszę o pomoc wyjaśnieniu dwóch pierwszych usterek Dzięki i pozdrawiam
-
[B5 1Z] Brak nawiewu tylko na szybę
dzieki serdeczne pozdrawiam
misiek23
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta