Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AFN] Gdzie w Lublinie wymienic pasek wielorowkowy i rozrząd ?
witam z wlasnego doswiadczenia mulaka odradzam partacze i tyle maja dobre chceci a co do zrobienia czegos pozadnie to nie idzie im jakos
-
Bosch Service, Q-Service MULAK
witam. ja niezbyt milo wspominam pana Mulaka wymiana rorzadu niby wszystko pieknie ale co sie okazalo nie ustawili katu wtryskow po rozebraniu pasa przedniego i zlozeniu go nic nie pasowalo musialem jechgac do lakiernika zeby to jakos poskladal pourywali sruby zaczepy itp podczas poerotu od pana Mulka urwala sie dolna oslona silnika nie przykrecili jej wiec wrocilem i co sie okazalo ze to nie ich wina bo ja niby w jakis dul wiechalem i sie urwalo oczywiscie naprawia to za dodatkowa kase oslone musialem kupic bo sie juz nie nadawala.
-
Poszukiwany dobry lakiernik / koszt pomalowania błotnika?
to zalerzy czy bedzie cieniowanie na masce i drzwiach zderzaku itp ale od 500zl do 900zl zalezy od fachowca i rabatow lepiej troszke wiecej zaplacic niz mniej i zeby bylo zle zrobione
-
[B5 AFN] pomoc w zrobieniu diagnosty vag
Hugo pisal ze jesli jest to mozliwe zeby przeslac przez wiruskiem ale jesli tak mowicie to ok wielkie dzieki za odpowiedz i checi :> pozdrawiam
-
[B5 AFN] pomoc w zrobieniu diagnosty vag
witam. Nie wiem czy to powino byc tu jesli nie to przepraszam, mam male pytanko do klubowiczow otuz wybieram sie do rogala na wiruska chcialbym zrobic logi zeby zobaczyc czy wszystko grea zeby rogal nie mial za duzo roboty, moze ktos z klubowiczow z okolic lubliona mialby mozliwosc i czas zeby zrobic szczegulowa diagnoste oczywiscie nie za darmo wiec jesli ktos moze mi pomuc prosze pisac.
-
[B6 AVF] Problem z centralnym zamkiem
wiatm. prawdopodobnie do wymiany bedzie pompka centralnego ona steruje oswietleniem konfortem itp
-
[B5 AKN] Spadek mocy na wyższych obrotach???
to moze przy zmianie IC na wiekszy to turbinke tez mocnijsza
-
[B5 1Z] Ślizgi fotela
witam moze je nasmaroj ja to zrobilem i smigaja jak nowe
-
[B5 ADR] ciężko pracuje wspomaganie
witam dolewanie wymienianie itp plynu nic nie da maglownica do wymiany koszt z wymiana okolo 550zl za uzywana oczywiscie czasem jest tak ze po zapaleniu autka cierzko chodzi raz stuknie przy skrecie i jest oki raz stuka przez dluza chwil ale to samo magiel wymien i bedzie ok pozdrawiam
-
[B5 ADP] Problem z centralnym zamkiem
witam poprostu masz nie szczelny z ktuirys silownika i ucieka powietrze sprawdz to w miare szybko bo mialem to samo i cala pompka od centralnego sie sfajczyla a to nie jest tanie udalo mi sie znalesc uzywane za 250zl a w serwisie 950zl sobie krzycza wiec rozbierz i zovbacz to nieszczelnosc w ukladzie
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
mi w aso sprawdzali przeguby niby ok ale problem jest wiec nie mowie ze to nie to sam nie moge powiedziec ze sie pomylili lub nie w sumie juz nie wiem bo gdzie nie pojade to mowia ze jest ok
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
witam . Mialem podobny prblem z drzeniem wymienilem plecionke bylo ok tylko zrobilo sie troszke glosniej w autku miesiac temu znow coz zaczelo tye ze jak na 4,5biegu dodaje gazu to na pedale czuje jakies drganiua dziwne wczesniej tego nie bylo jakby kola byly nie wywazone wywazylem to samo bylem w aso u danelczyka powiedzieli ze plyn w skrzyni jest do bani wymienili i jest to samo potem niby kolo 2 masowe rozebrali okazalo sie dobre kat wtryskow ok turbo ok przeguby tez sprawdzali wszystko co sie dalo przejzeli i na koniec powiedzieli ze nie wiedza zebym jechal do wrozki :Djak sie do wiem co jest nie tak to oni to naprawia i jak drzalo tak jest dalej
-
[B5 AFB] Jaka jest róznica w paliwach?
witam smigalem 3 miesiace na zwyklym ON a teraz tankowalem przez 2 miesiace verve i roznicy w mocy nie widze tylko na 100km wiecej mi pali na verwie okolo 0.5 litra a tak zadnych roznic wiec moim skromnym zdaniem nie ma sesu przeplacac tylko lac dobry zwykly gnuj pozdrawia
-
[B5 AFN] wentylator
na zbiorniczku jest napisane ale juz raz sie tak zalatwilem bo zbiorniczek byl nie orginalny w poprzednim aucie i zalalem to co bylo tam napisane i padla pompa wiec wolalem zapytac dzieki za szybka odp pozdrawiam
-
[B5 AFN] wentylator
witam jak wlaczam kl9ime to wentylator chodzi wiec jest ok dzieki za odpowiedz, z plynem to moze niech ktos sie jeszcze wypowie bo nie chce nalac tego co nie trzeba wiec czekam
-
[B5 AFN] wentylator
witam mam pytanie odnoscnie wetylatora tego po prawej stronie chlodnicy co jak sie wlacza klimatyzacje to i on sie wlacza,wiec tem plynu chlodzacego dochodzi do 90 stopni powinien ten wetylator sie wlaczyc czy nie bo um,nie sie nie wlacza a tem nie przekracza 90stopni tak powino byc ???? i jeszcze jedno pytanko moze ktos mi powiedziec jaki plyn powinien byc do pompy od wspomagania kierownicy bo chce wymienic a nie bardzo sie orjetuje jaki mam kupic. z gory wielkie dzieki
-
[B5 AFN] 5W-40 czy 10W-40 ?
Witam czeka mnie wymiana oleju wczesniej smigalem na 10.40 mobil1 zbliza sie zima zalac taki sam olej czy moze 5.40 autko bierze okolo 0.6l na na 10000 w tym mam maly wyciek uszczelka pod miska sie wysrala i przy wymianie odrazu zmienie wiec co zalac przebieg to 230tys. I jeszcze jedno pytanko moze mi ktos powedziec jaki olej idzie do wspomagania ukladu kierowniczego i gdzie jest korek spustowy . scalony, nie rób bajzlu na forum !
-
[B5] Informacja o niedomkniętych dzrzwiach
aha wielkie dzieki myslalem ze umnie cos nie tak jest
-
[B5] Informacja o niedomkniętych dzrzwiach
Witam. Mam male pytanko czy w audi a4 98r jest powiadomienie czy cos w tym rodzaju ze sa drzwi nie zamkniete podczas jazdy bo umnie nic takiego nie ma czy cos sie nie dziala poprostu. nazywaj porządnie tematy
-
[B5 AFN] Czy podczas wymiany filtra poliwa można zapowietrzyć układ w TDI
witam ja nie zalewam filtra ropa jesli masz zdrowy silnik pokrecisz 30sek i odpala bez problemu
-
cos piszczy w tylnych kolach
witam troszke pozno to pisze ale brak neta byl wiec piszczenie stukanie itp to tak jak kolega cayenne napisal to reczny nawet jesli go sie mocno zaciagnie to i tak bedzie piszczalo ale jesli spuscisz calkiem chalas ustepoje wiec nic zlego .zamykam
-
cos piszczy w tylnych kolach
umnie to nie tlumnik podobny dzwiek ale kumpel telepal autkiem a ja bylem w kanale i dochodzi ze srodka kola chyba czeka mnie zmiana lozys bo nic wiecej nie moze tam chyba tak piszczec i skrzypiec
-
cos piszczy w tylnych kolach
Witam. Mam maly problem w tylnym zawieszeniu gdy wsiadam do autka cos hrubocze jakby obcieralo jakas guma lub cos dosyc glosne to jest niezalerznie czy reczny zaciagniety czy nie sprawdzalem bujajac autkiem odglos dochodzi jakby z okolic zacisku chamulcowego objawy wystepoja w dwuch tylnych kolach czy bujam autko na biki czy naciskam na dul lub jak ktos wsiada na tylna kanape co to moze byc lozyska ????
-
Pytania o podlaczenie alarmu
wielkie dzieki znalazlem na alektrodzie w sobote zajme sie tym zamykam
-
Pytania o podlaczenie alarmu
Witam. Mam pare pytan odnosnie podlaczenia alarku do audi a4 19 tdi 1998r 1.jaki kolor kabli jest do kierunkowskazow i gdzie najlatwiej sie podpiac.2`Gdzie znajde kabel od zespolow wylacznikow drzwiowych i jaki kolor kabla.3zamykanie i otwieranie centralnego jakie kolorki i gdzie znajde 4 domykanie szyb gdzie podpiac i na ile sek ustawic impuls.5 odciecie pompy paliwowej gdzie i jaki kolorek .chyba bylo by tyle jesli ktos moglby pomuc to z gory dziekuje