Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Ślizgi fotela


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie przednich foteli bo strasznie ciężko można je przy sunąć do przodu pewnie ślizgi już do wymiany. Bardzo proszę o podanie numerów tych ślizgów bo według etki są takie same jak w b4 moge prosić o numery jakie powinny być w moim roczniku czyli 95 i ile jest sztuk tych ślizgów np na fotel kierowcy i jaki koszt czy tylko w ASO można dostać prosze o odpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grippen spróbuj nasmarować ale ślizg z przodu fotela ten na samym początku nad bolcem bo jak siedzisz to na niego jest największy nacisk i może on powoduje ciężkie przesuwanie fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to nasmarowac.

Bo u mnie zuzyte slizgi (z tylu biale plastiki) powoduja, ze siedzenie ma luzy.

Ciezko to mi chodzi to od pasazera bo malo uzywane ale nie ma tragedi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim smarem obojętnie bo nie wiem ile jest ślizgów w jednym siedzeniu komplet na siedzenie kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o numery kompletów ślizgów do Audi A4 rok 95 sedan bo chciałem zamówić potrzebuje komplety na fotel kierowcy i fotel pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zamówić u kolegi Misiora z naszego furum

tylko nie możemy z najść jakie to są jak wiesz to podaj prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynika na to że są 2 suwaki takie same numery jak na kierowcy i pasażera chyba nie ma różnicy proszę mnie nie linczować [br]Dopisany: 01 Luty 2008, 10:18 _________________________________________________chyba na numerze 4 też jest suwak przynajmniej tak jest w ETOSIE to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłem ślizgi za wszystko dałem 70zł tylko nie wiem czy to jest komplet na jeden fotel czy na dwa fotele czyli numery ślizgów są takie

893 881 203

893 881 203 A

435 881 203 A

wszystkich numerów dali mi po 2 szt czyli jak to jest ile wchodzi na jeden fotel 6 sztuk tych ślizgów proszę o wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłem ślizgi za wszystko dałem 70zł tylko nie wiem czy to jest komplet na jeden fotel czy na dwa fotele czyli numery ślizgów są takie

893 881 203

893 881 203 A

435 881 203 A

wszystkich numerów dali mi po 2 szt czyli jak to jest ile wchodzi na jeden fotel 6 sztuk tych ślizgów proszę o wyjaśnienie

6 szt na fotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedzieć czy te prowadnice które są przy tunelu z tyłu,obydwie są zakryte jakimiś plastykowymi zaślepkami? bo mam tylko jedną od strony pasażera a od kierowcy nie... i brzydko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączam się do tematu

bo chce u siebie ładnie pięknie to zakryć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co podałeś w linku to niestety nie te ślizgi

koszt ślizgów na jeden fotel 35 zł komplet koło 70

jak ktoś chce bo kupiłem za dużo tych ślizgów bo jak wyczytałem to wchodzi 6 na fotel i teraz mogę komuś odsprzedać na dwa fotele. Po wymianie jest kolosalna różnica. A te ślizgi co w aukcji to na 100 nie pasują ale dziwi mnie fakt czemu jest napisane że pasują do Audi 80 90r a wtych modelach są te same ślizgi co w A4 tamte co na aukcji pasują tylko do Audi z roku 86 bo już od 87 były tak jak w A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...