-
[ALL] Gdzie dostanę wężyk silikonowy o śr. wew. około 18mm?
Witam ja takze szukam przewodów do podłączenia OTC od Lublina ,ale takie co by się tylko nie załamywały na zgięciach . proszę o poradę co do zakupu węży dzęki
-
[B5 1Z] Jakie wymiary paska wieloklinowego ?
pasek kupiłem conti ,napinacza nie ruszałem ,tylko pytanie czy jest to 5pk czy 6pk
-
[B5 1Z] Jakie wymiary paska wieloklinowego ?
Witam, Niedawno wymieniłem pasek wieloklinowy ,przejechałem 2tys.km i znowu piszczy!!! Proszę jeśli ktoś wie jakie powinny być wymiary tego paska??? Autko jest bez klimy Pozdro
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam, koledzy ja się piszę na spocik tylko mam problem z maglownicą (cieknie pod osłonami) Może ktoś z Was wie gdzie najlepiej i najszybciej zregenerować magiel. pozdro jaro
-
[B5 1Z] jak wymienić ślizgi szyby????
Witam, wczoraj miałem problem z domknięciem prawej przedniej szyby.Rozebrałem boczek i okazało sie ze pęknął jeden ślizg który trzyma szybę. Proszę o pomoc jak wyjąć ten plastikowy ślizg , może jakieś fotki ktoś ma . Z góry dzieki i pozdro dla wszystkich!!!!!!!! używaj prefixów w tematach
-
[ALL B5] Do czego są te kable ?
nie są opisane ,tylko owinięte izolacją fabryczną
-
[B5 AFN] Wyciek oleju przy podstawie filtra
Ja się z tym wyciekiem uporałem,przyczyną była wygnieciona chłodniczka oleju .Koszt naprawy to : -chłodniczka 150 zł -oring 4zł P.S. ten schemat jest zawalisty szukałem go wcześniej ,dzięki za pomoc NARKA :th:
-
[ALL B5] Do czego są te kable ?
Witam Podłaczałem dzisiaj radio i w orginalnej kostce z mojej AUDICZKI zostały mi dwa kable które nie podłaczyłem, biały i niebieski z paskiem bialego. Może ktoś wie od czego one są ????????? Z góry dzięki za podpowiedzi :)
-
[B5 AHU] Zachowanie kontrolek na desce zegarów
siemka U mnie też tak jest robiłeś coś z tym??????? Zdjęłem czujnik od ciś.oleju a kontrolka nie świeciła sie????????czy to normalne????? Pozdro ziomal :audi:
-
[B5 AFN] Wyciek oleju przy podstawie filtra
Jak podejżałem to to jest wyciek miedzy blokiem a tą podstawą filtra,ale tam jest słaby dostęp.
-
[B5 AFN] Wyciek oleju przy podstawie filtra
Witam wszystkich!!! W tym tygodniu wymieniłem olej w swojej AUDICZCE,i dzisiej chciałem jeszcze raz zerknąć na bagnet czy jest OK ze stanem oleju. Widok mnie przeraził gdyż zauważyłem wyciek oleju w okoliocach filtra oleju.Zaczęłem dokrecać filtr ale jednak to nie z filtra cieknie,tylko z podstawy filtra(chłodniczki)na łaczeniu z blokiem. Czy ktoś spotkał sie z takim przypadkiem,czy jest tam jakaś uszczelka?Nigdy takiego rozszczelnienia nie robiłem i nie wiem jak sie do tego zabrać i czy domowym sposobem sobie z tym poradzę. Z góry dzieki za podpowiedzi POZDRAWIAM JARECKI
-
[B5 AFF] Co sądzicie o oleju Valvoline 10w40 max life
Witam!!!! Dzisiaj wymieniłem olej w swojej audiczce na VALVOLINE 10W40 MAX LIFE przy przebiegu 270 000.Czy to dobry olej,i czy mozna go wlewać po takim przebiegu,i czy spełnia normy dla tych silników Dzieki za podpowiedzi,pozdro.........
-
jak wyjać przedni kierunkowskaz???????
Witam!!! Mam banalne pytanie ,ale moze mi ktoś pomoże?? Chce wyjac kierunki bo ktos je zle obsadził,i bardzo brzydko to wygląda,lampy przednie mam na żarówki h4. może ktoś mi podpowie czemu te kierunki tak odstaja od lamp i zapierają o zderzak... Z GORY DZIEKI ZA RADY
-
jak zdjac boczek z dzwi??????
witam!! chce zdjąć boczek z dzwi od strony kierowcy zeby wymienic silniczek od podnoszenia szyb' tylko nie wiem jak sie do tego zabrac zeby cos nie połamać............. z góry dzieki za wskazowki AUDI A4 95R
-
jakie żarówki do przednich lamp????????
Dzieki za pomoc .kupie PHILIPSA OK POZDRO!!!!!!!!!!