Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mam nadzieję że nikt z Klubu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też o tym czytałem... :kwasny:

nie ważne czy z klubu czy nie.. ważne że posiadacz a4 ;(

Opublikowano

przykra sprawa - i myślę że nie ważne czy z klubu czy też że to A4 - zginoł człowiek to jest ważne

Opublikowano
  • Autor

Nie chodziło mi tylko o to czy to klubowicz :confused4:

Nieszczęścia na drodze czają się wszędzie. Szkoda młodego człowieka.

Opublikowano

szkoda gościa :confused4::(

Opublikowano

szkoda, młody chłopak :confused4:

Opublikowano

cholera szkoda chłopaka właściciel konia powinien pokutować.

Opublikowano

cholera szkoda chłopaka właściciel konia powinien pokutować.

Tak a konia najlepiej na krzeslo elektryczne, co?

Kazdy kierowca musie sie z tym liczyc, ze samochod nie jest w stanie zatrzymac sie w ulamku sekundy. Mysle, ze do bezpiecznego przemieszczania sie z punktu A do B, nie tylko umiejetnosci ale rowniez wyobraznia nalezy. Nie zmienia to oczywiscie faktu, ze mloda osoba poniosla smierc.

Opublikowano

Tak a konia najlepiej na krzeslo elektryczne, co?

A co niby jest winien koń? Z tego co wiem to raczej nie tresują koni, żeby nie wchodziły na jezdnie. Zgadzam się w 100% z madas26 - właściciel powinien za to beknąć.

Wiadomo, że trzeba uważać podczas jazdy ale tej tragedii można było uniknąć.

Jak pójdziesz do lasu i pogryzie Cie wilk - no to nie możesz mieć do nikogo pretensji. Ale jeśli w tym samym lesie pogryzie Cie agresywny pies tylko dlatego, że był spuszczony ze smyczy to też nie będziesz mieć pretensji do nikogo? Chyba nie...

Opublikowano

Tak a konia najlepiej na krzeslo elektryczne, co?

A co niby jest winien koń? Z tego co wiem to raczej nie tresują koni, żeby nie wchodziły na jezdnie. Zgadzam się w 100% z madas26 - właściciel powinien za to beknąć.

Wiadomo, że trzeba uważać podczas jazdy ale tej tragedii można było uniknąć.

Jak pójdziesz do lasu i pogryzie Cie wilk - no to nie możesz mieć do nikogo pretensji. Ale jeśli w tym samym lesie pogryzie Cie agresywny pies tylko dlatego, że był spuszczony ze smyczy to też nie będziesz mieć pretensji do nikogo? Chyba nie...

i tyle w tym temacie idealny przykład :hi:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 13:00_________________________________________________bo od kiedy konie w samopas po chodnikach czy też poboczach chodzą, a gość nie zginął od zderzenia z koniem tylko w skutek uderzenia w konia...dachowanie itd....

Opublikowano

wlasciciel konia napewno za to odpowie, podobnie jest z psem jak uderzysz psa , masz prawo rzadac odszkodowania od wlasciciela psa. Taki przypadek mial znajomy , uderzyl rotweilerra i koles musial placic z wlasnej kieszeni, kon to nie jest dzikie zwierze - wiec wlasciciel beknie, co niezmieni faktu ,ze chlopak niezyje. Napewno winna nie byla predkosc - bo nawet przy 60km/h jak kon ci wpadnie do srodka to jestes trup.

Opublikowano

Tylko wyobraźnia właściciela konia mogła uchronić przed tą tragedią. Niestety, teraz gdybanie już nic nie zmieni. Szkoda człowieka.

Opublikowano

...a ja mysle,ze wina jest po obu stronach-kon,to nie zajac,czy jez ,widac go z daleka,ale jesli ktos za***rdala 160 wychodzac z zakretu-no to nawet tresowany kon nie ucieknie,a woznica nie zdazy zareagowac-fakt,szkoda chlopaka,bo mogl jescze pojezdzic audi... :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.