Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podwójny wydech w B5


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może zamontowany podwójny wydech w B5? Chodzi mi o dwie pojedyncze, osobne rury po oby stronach auta a nie o podwójną końcówkę Z tego co wiem to nawet S4 miało pojedynczy :( Czy jakiś producent robi dedykowane tłumiki tego typu do B5? :mysli: ULTER ma w ofercie podwójny ale do B6. Czy pozostaje tylko rzeźba ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajdziesz miejsce z prawej strony żeby podprowadzić tam wydech i nie zaczepiać rurą o każdy wybój ? :mysli:

Z tego co pamiętam ostatnio oglądałem spód i nawet przeszedł mi ten pomysł przez głowę, ale chyba właśnie tam w ogole nie ma na to miejsca :kwasny: Więc odpuściłem z kombinowaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajdziesz miejsce z prawej strony żeby podprowadzić tam wydech i nie zaczepiać rurą o każdy wybój ? :mysli:

;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem w B5 na dwie strony... :) Jest mozliwosc tylko trzeba miec kogos kto umie dobrze giac,spawac rury i sie da i nic nie haczy spodem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem w B5 na dwie strony... :) Jest mozliwosc tylko trzeba miec kogos kto umie dobrze giac,spawac rury i sie da i nic nie haczy spodem :evil:

Więc jednak :banan: Masz może jakieś fotki. A jak zmieściłeś je pod zderzakiem? Jakieś rezanko :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki zderzak chcesz założyć :cool1:

zderzak normalny :) tylko z plastikową dokładką coś bym pomodził żeby ładnie dwa wydechy weszły :mysli: pod rzeszowem niedaleko jest gdzieś magik który ma jedną z nowszych w polsce giętarek do rur. z usa ściągnął. trzeba się do niego udać i :notworthy: do tego dwie ładne końcówki ultera i :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie do tematu, nie wiem ze jest tego od ***a na forum, wiec nie krzyczec;p

chcialbym zmienic sobie koncowki wydechow albo i caly wydach cos na podobienstwo S4 b5.

ma ktos jakies propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 na podwójnym ( z obu stron ) wydechu i seryjnym zderzaku to bedzie paskudztwo jakies :thumbdown: nie róbcie tego :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 na podwójnym ( z obu stron ) wydechu i seryjnym zderzaku to bedzie paskudztwo jakies :thumbdown: nie róbcie tego :sick3:

A widziałeś u Tukana jak to wyglądało :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy tam wypatrzyliście miejsce .. :gwizdanie: Ja spędziłem w kanale parę godzin i mierzyłem , oglądałem , pasowałem i żadną siłą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś u Tukana jak to wyglądało :?:

Widziałem i po ostrych slowach krytyki która padała na jego Furmanke zmienił na jedną strone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to w dieslu nie bardzo podejdą 2 rury

Belka , zbiornik ..jak ktoś jeszcze ma hak tak jak ja to juz kompletnie zero opcji :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozwiazanie jest chyba kupno tłumika dedykowanego do B5 z rozgałezieniem wydechu na dwie strony ale wtedy ta dodatkowa rura leci wzdłóż tylnego zderzaka wiec jest nierównomierne dymienie chyba zeby pobawić sie w zmniejszenie otworu na rozgałezieniu seryjnej końcówki tak aby większa ilosc leciała na prawą strone :gwizdanie: ale nie wiem czy to sie spisze :mysli:

Cos takiego http://www.allegro.pl/item494253685_tlumik_sportowy_dedykowany_vw_golf_3_duet_dtm.html kiedys widziałem na alegro do A4 b5 to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś u Tukana jak to wyglądało :?:

Widziałem i po ostrych slowach krytyki która padała na jego Furmanke zmienił na jedną strone :decayed:

Nie krytyki słowach,tylko mocy sie nie dalo dalej krzesac przez podwójny wydech bo byl hu*owo zrobiony...A kto widzial rs z rurami z dwuch stron :decayed::polew: Miejsce jest na wydech x2 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan , dobrze wiesz jakie było zdanie na temat tego twego orurowania :gwizdanie: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan , dobrze wiesz jakie było zdanie na temat tego twego orurowania :gwizdanie: :thumbdown:

Wiem wiem,srednio to wygladalo ale sa gusty i gusciki,teraz wole z jednej strony a fajne(moze juz niebawem :gwizdanie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozwiazanie jest chyba kupno tłumika dedykowanego do B5 z rozgałezieniem wydechu na dwie strony ale wtedy ta dodatkowa rura leci wzdłóż tylnego zderzaka wiec jest nierównomierne dymienie chyba zeby pobawić sie w zmniejszenie otworu na rozgałezieniu seryjnej końcówki tak aby większa ilosc leciała na prawą strone :gwizdanie: ale nie wiem czy to sie spisze :mysli:

Cos takiego http://www.allegro.pl/item494253685_tlumik_sportowy_dedykowany_vw_golf_3_duet_dtm.html kiedys widziałem na alegro do A4 b5 to było

Myślę, że dużej różnicy w dymieniu nie będzie. A nawet jak, to można tej dłuższej rurce zmniejszyć przekrój tak żeby prędkość przelotu w rurkach spalin była różna i mniej więcej się zgadzała w czasie przy wylocie....

Ale jak to technicznie będzie działało to nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan , dobrze wiesz jakie było zdanie na temat tego twego orurowania :gwizdanie: :thumbdown:

Wiem wiem,srednio to wygladalo ale sa gusty i gusciki,teraz wole z jednej strony a fajne(moze juz niebawem :gwizdanie:)

Czyli w B5 jest po jednej stronie i niech tak zostanie :good:

Bez przesady z modami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...