-
[B5 1.9 TDI 90 KM] Nowa A4 w klubie, lublin
No to moje gratulacje. Niech Ci dobrze służy. Zapodaj jakieś fotografie. M
-
Gdzie tani i dobry warsztat lakierniczy w Lublinie?
Tak jak napisałem,mnie pomalowali zderzak dobrze, więc chyba jakieś tam szkoły pokończyli. M
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
Zanim wymienisz termostat to się podepnij pod VAGa i sprawdź czy to nie czujnik temperatury. M
-
Gdzie tani i dobry warsztat lakierniczy w Lublinie?
Dzięki Samochód odebrany, zrobione super. W cenie przepolerowali jeszcze oba przednie drzwi obite na parkingu drzwiami innych samochodów i ryse na błotniku i umyli samochód tak, jak już dawno nie był. Są przy tym bardzo sympatyczni. Polecam wszystkim. M
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
Wywaliłbym te brewki, ale chyba jeszcze przedtem zmienił grill na seryjny, bo mi się taki zupełnie nie podoba. Reszta w porządku. M
-
Gdzie tani i dobry warsztat lakierniczy w Lublinie?
Dzięki. Byłem u nich dziś - rzeczywiście robią dobre wrażenie. Stwierdzili, że jak zostawię zderzak w czwartek, to na sobotę zrobią za 280 PLN z materiałem i klejeniem pęknięcia. Zobaczymy co z tego wyniknie. Pzdr, M
-
Gdzie tani i dobry warsztat lakierniczy w Lublinie?
Poszukuję dobrego i taniego (o ile takie połaczenie jest możliwe ) lakiernika w Lublinie, bo niestety przytarłem przedni zderzak wczoraj . Będę wdzięczny za podpowiedzi, również mówiące o lakiernikach, których mam się wystrzegać. M
-
OCENCIE TO .....
OT: Pierwszy jest w starej budzie C4 i okrutnie jak na taki samochód drogi, a drugi co prawda C5,ale z uszkodzonym silnikiem i przed opłatami. I gdzie tu interes? M
-
seryjne felgi
- seryjne felgi
Ja jeżdżę latem na seryjnych alufelgach speedline: http://img315.imageshack.us/my.php?image=pict02084oq.jpg i gdybym miał je na coś zamieniać, to chyba tylko na takie 17 jak ma kolega Kężor. A zimą jeżdżę na jeszcze seryjniejszych stalówkach :mrgreen: M- ZIELONA A4...
Dzięki (bo mój jest taki sam :mrgreen: ) A tak na marginesie, to listwy dookoła okien są oryginalne, czy z Allegro? M- A4 + RS6
Co Cię to tak zainteresowało? Sql jest z Lublina, a jeździ na krakowskich tablicach, i jakoś nikogo to nie obchodzi, a tu tablice i tablice M- FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
Jeżeli masz cierpliwość, to poczytaj sobie tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=6294&postdays=0&postorder=asc&start=0 Opisane jest zakładanie takich zegarów do Audi 80 B4. Jeżeli masz mniej cierpliwości, to skontaktuj sie bezposrednio z kolegami, którzy to robili (a są z Twoich stron). Pzdr, M- Ile pali a4 1,8 benz?
Ile ludziom palą można zobaczyc tutaj: http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/3-Audi/21-A4.html?fueltype=2 M- [B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
O gustach się nie dyskutuje, ale jestem zdecydowanie przeciwny "lexusom". Najbardziej podobają mi się seryjne lampy po drugim lifcie http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi1/lampy%20tylne%20facelift.jpg Są to te w ciemnym A4, w przeciwieństwie do srebrnego, które ma lampy po pierwszym lifcie. Wiele zależy też od koloru samochodu. Myślałem o zmianie, ale przy moim kolorze (ciemnozielony metalik) od razu by było widać, że coś było kombinowane, bo samochody nowsze niż z rocznika 1996 nie wychodziły w takim kolorze. Gdybym natomiast miał samochód srebrny, albo czarny, to pewnie już bym dawno zmienił tylne lampy. Sama operacja zmiany opisana jest tu: http://www.audiworld.com/tech/ext38.shtml Pozdrawiam, M - seryjne felgi
maciekmpl
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta