Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciekmpl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciekmpl

  1. No to moje gratulacje. Niech Ci dobrze służy. Zapodaj jakieś fotografie. M
  2. Tak jak napisałem,mnie pomalowali zderzak dobrze, więc chyba jakieś tam szkoły pokończyli. M
  3. Zanim wymienisz termostat to się podepnij pod VAGa i sprawdź czy to nie czujnik temperatury. M
  4. Dzięki Samochód odebrany, zrobione super. W cenie przepolerowali jeszcze oba przednie drzwi obite na parkingu drzwiami innych samochodów i ryse na błotniku i umyli samochód tak, jak już dawno nie był. Są przy tym bardzo sympatyczni. Polecam wszystkim. M
  5. maciekmpl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wywaliłbym te brewki, ale chyba jeszcze przedtem zmienił grill na seryjny, bo mi się taki zupełnie nie podoba. Reszta w porządku. M
  6. Dzięki. Byłem u nich dziś - rzeczywiście robią dobre wrażenie. Stwierdzili, że jak zostawię zderzak w czwartek, to na sobotę zrobią za 280 PLN z materiałem i klejeniem pęknięcia. Zobaczymy co z tego wyniknie. Pzdr, M
  7. Poszukuję dobrego i taniego (o ile takie połaczenie jest możliwe ) lakiernika w Lublinie, bo niestety przytarłem przedni zderzak wczoraj . Będę wdzięczny za podpowiedzi, również mówiące o lakiernikach, których mam się wystrzegać. M
  8. OT: Pierwszy jest w starej budzie C4 i okrutnie jak na taki samochód drogi, a drugi co prawda C5,ale z uszkodzonym silnikiem i przed opłatami. I gdzie tu interes? M
  9. maciekmpl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
  10. maciekmpl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Ja jeżdżę latem na seryjnych alufelgach speedline: http://img315.imageshack.us/my.php?image=pict02084oq.jpg i gdybym miał je na coś zamieniać, to chyba tylko na takie 17 jak ma kolega Kężor. A zimą jeżdżę na jeszcze seryjniejszych stalówkach :mrgreen: M
  11. Dzięki (bo mój jest taki sam :mrgreen: ) A tak na marginesie, to listwy dookoła okien są oryginalne, czy z Allegro? M
  12. maciekmpl odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    Co Cię to tak zainteresowało? Sql jest z Lublina, a jeździ na krakowskich tablicach, i jakoś nikogo to nie obchodzi, a tu tablice i tablice M
  13. maciekmpl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jeżeli masz cierpliwość, to poczytaj sobie tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=6294&postdays=0&postorder=asc&start=0 Opisane jest zakładanie takich zegarów do Audi 80 B4. Jeżeli masz mniej cierpliwości, to skontaktuj sie bezposrednio z kolegami, którzy to robili (a są z Twoich stron). Pzdr, M
  14. Ile ludziom palą można zobaczyc tutaj: http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/3-Audi/21-A4.html?fueltype=2 M
  15. O gustach się nie dyskutuje, ale jestem zdecydowanie przeciwny "lexusom". Najbardziej podobają mi się seryjne lampy po drugim lifcie http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi1/lampy%20tylne%20facelift.jpg Są to te w ciemnym A4, w przeciwieństwie do srebrnego, które ma lampy po pierwszym lifcie. Wiele zależy też od koloru samochodu. Myślałem o zmianie, ale przy moim kolorze (ciemnozielony metalik) od razu by było widać, że coś było kombinowane, bo samochody nowsze niż z rocznika 1996 nie wychodziły w takim kolorze. Gdybym natomiast miał samochód srebrny, albo czarny, to pewnie już bym dawno zmienił tylne lampy. Sama operacja zmiany opisana jest tu: http://www.audiworld.com/tech/ext38.shtml Pozdrawiam, M
  16. Dzięki W sumie po obejrzeniu A3 "na żywo", to dziwiłbym się gdyby pasował - ten, który to ogłoszenie a Allegro dawał, chyba zupełnie zgłupiał. Ale zapytać zawsze warto, żeby się nie wpędzić w koszty. Pozdrawiam, M
  17. Pytanie jak w temacie. Mialem dziś spotkanie z bażantem przy szybkości ok 70 km/h(nie więcej) i pękł plastik grilla w moim A4 (1995). Właściwie to może i nawet by nie było tego specjalnie widać - po usunięciu piór ptaszyska i wyciągnięciu zaklęśniętych połamanych szczebelków (sztuk 3), ale znalazłem takie ogłoszenie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=91765259 Cena jest na tyle atrakcyjna, że gdyby pasował, to nie ma się co zastanawiać. Będzie pasować? Gdyby ktoś mógł w etce sprawdzić, to będę wdzięczny. Druga myśl, która mi chodzi po głowie, to korzystając z okazji kupienie grilla od S4 (widziałem gdzieś za około 100PLN) - będzie pasował bez "rezania", czy nie będzie? Przy okazji, czy dużo jest roboty z wymianą, szczególnie jak się przekłada dźwignię, za którą otwiera się maskę? Pozdrawiam, M
  18. Do tego jeszcze: -Płyn w układzie chłodzenia bym conajmniej sprawdził. -Sprawdzić poziom płynu wspomagania kier. -Obejrzeć akumulator, czy nie jest bardzo stary, jakie właściwości ma elektrolit, żeby wiedzieć, czy za parę dni nie trzeba będzie jechać taksówką po nową baterię. M
  19. Około +8-10% i im prędkość wyższa, tym więcej. Dawno się nie bawiłem, ale przy licznikowych 100km/h, na klimatroniku było chyba 92km/h M
  20. http://www.a4-freunde.de/ Pozdrawiam, M
  21. Niestety znając "złodziejskość" naszego kraju skłaniałbym się ku rozwiązaniu typu palmtop i antena. M
  22. maciekmpl odpowiedział(a) na Pretor temat w Audi A4 B6/B7
    Ja w B3 jak nie tę, to inną tuleję wahacza wymieniałem średnio raz do roku. A w A4 na razie spokój A komfort jazdy nieporównywalny. M

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.