Skocz do zawartości
IGNOROWANY

seryjne felgi


Gość RYSIEK

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie, co sądzicie o felgach montowanych seryjnie w Audi? jeździ ktoś na nich jeszcze czy wszyscy wymienili :?:

Jezdza jezdza chlopaki ;) Niektorzy wola oryginaly, albo fele od S4 lub RS4, mi osobiscie podobaja sie innych firm :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, co sądzicie o felgach montowanych seryjnie w Audi? jeździ ktoś na nich jeszcze czy wszyscy wymienili :?:

O jakich seryjnych felgach mówisz alu , stal :?: Ja osobiście jeżdze na seryjnych najpopularniejszych i najbrzydszych aluminiowych felgach na których wychodziła A4 ale myśle że przyjdzie czas na ich zmiane narazie przeraża mnie ilośc dziur i kolein w drogach i to skutecznie odsuwa mnie od kupna nowych ładnych felg. Góre bierze jednak komfort podróżowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście jeżdze na seryjnych najpopularniejszych i najbrzydszych aluminiowych felgach na których wychodziła A4

Mi sie podobaja te felgi, chetnie bym je sobie kupil na zime , naprawde maja to cos :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście jeżdze na seryjnych najpopularniejszych i najbrzydszych aluminiowych felgach na których wychodziła A4

Mi sie podobaja te felgi, chetnie bym je sobie kupil na zime , naprawde maja to cos :mrgreen:

No mają to coś ale tylko w zimie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 16" i jak dla mnie te fele sa za male, optimum bylyby 18", zeby pasowaly do wieku - 18 lat :D zart, z tym dopasowaniem do wieku a na powazne - teraz nie zwracam uwagi na komfort poza tym jezdze ostroznie i uwazam na dziury :) 18" bylyby cudowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" bylyby cudowne

za duze ;) widziales jak u Hugo to wygladalo w B5 ? 17 dla B5 jest wystarczajaca, do teo zawias i :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, ja mam takie na sprzedaż to co sie nie odzywasz :?: :lol:

a co do orginałów to jestem jak najbardziej za pod warunkiem że są 17" i wyglądają jak moje :P

15" mi sie znudziły. znaczy jestem młody i nie zależy mi na komforcie tak bardzo jak na radości z jazdy :]

ale co do felg to marzą mi sie fele w rozmiarz przód 9x18" i tył 10x18" z oponkami odpowiednio 225 i 255 : :roll: D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy jestem młody i nie zależy mi na komforcie tak bardzo jak na radości z jazdy :]

Tak tak ;) Nam zalezy na tych ludzkich wzrokach, szeptach, zazdrosci :mrgreen: hehehe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy jestem młody i nie zależy mi na komforcie tak bardzo jak na radości z jazdy :]

Tak tak ;) Nam zalezy na tych ludzkich wzrokach, szeptach, zazdrosci :mrgreen: hehehe :twisted:

bez lansu ziąąą, przestajesz istnieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez lansu ziąąą, przestajesz istnieć

ziąąą ? co to znaczy ;) , taki to wiek .... wlasnie jest .. :mrgreen: Ale lepiej A4 sie lansowac niz jakas "sportowa" furka ... ( calibra :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie Wojtasa, też wole innych firm. Chociaz mam jakiś sentyment do tych felg, jakie ma Dziarule.

Zawsze lubiłem też te Audiowskie koupaki :)

Bratpit, ale przyznać muszę, że zawsze wolałem srebrne Audi oglądać na tych orginalnych felgach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uwazam, ze za***iście wyglada samochod na 17'', 18 jak do a4 troche za duze.

Problem w tym, ze 17'' bez zrobionego zawieszenia to widok jest lekko zenujacy, bo nie po to sie montuje 17''zeby samochod wygladal jak terenowka. WIec zawsze dylemat 17 i obnizenie badz jakis inny wariant. Podoba mi sie laczenie felg od wyzszych modeli, np od a6 dlatego pewnie sobie strtzele takie 16 :). Mi juz dupe wytrzeslo w poprzednim samochodzie

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem też te Audiowskie koupaki

Mam na zime, lepszych kolpakow nie ma , teraz powychodzily te kolpaki " ala alu felgi :mrgreen: ) polewkowe , i straszne , do wszystkiego ale nie do AUDI . :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYSIEK ty chyba nie masz problemu z serjnymi felgami w swoim RS4

no nie mam problemu :mrgreen:

ale do koupaków mam sentyment

[ Dodano: 2006-05-30, 21:00 ]

hehe 420 koników na stalowych 15kach z:

O zgrozo, proszę Cie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...