Skocz do zawartości
IGNOROWANY

seryjne felgi


Gość RYSIEK

Rekomendowane odpowiedzi

O witam kolege z Gorzowa ta druga fotka z mojego osiedla ...

A co do alusow to aj jezdze narazie na orginalach ale mam zamiar je wymienic a te zostawic na zime... pewna osoba radzila mi zeby wlozyc do a4 16" bo 17" i 18" na Polskich drogach nie sa za dobre poniewaz zle dzialaja na zawieszenie ktore w a4 jest dosc delikatne i drogie przy wymianie. Nie wiem czy to prawda czy nie ale ta osoba zna sie na samochodach wiec narazie to mysle zeby wlozyc 16"... napewno odpadaja niskoprofilowane bo polskie drogi za szybko dobija alusy ;D

Moze i ma racje, ale jak masz zakladac 16 to lepiej wogole :razz: 17 w A4 to standart , i nie jest wcale zle z komofortem, jazda super !! :mrgreen:

15 to standart w A4 a na 17 zawiecha dlugo w polsce nie pociagnie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 16 na polskie drogi to najsensowniejszy kompromis pomiędzy wyglądem a komfortem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie patrze za bardzo na komfort jazdy ale na to zeby nie musial wymieniac w niedlugim czasie zawieszenie przedniego przez jakies duze alusy bo to nieoplacalny interes

No i dlatego moim zdaniem 16 to najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze rozwiązanie to jest kompromis czyli sam środek :) czyli coś z pomiędzy 15-19" bo takie wchodzą :) czyli na samym środeczku sąąąąą 17" :) ja już mam jedną wymiane wachacza za sobą i teraz wogole mi koła nie piszczą i moge z duuużą prędkością wchodzić w zakręty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze rozwiązanie to jest kompromis czyli sam środek :) czyli coś z pomiędzy 15-19" bo takie wchodzą :) czyli na samym środeczku sąąąąą 17" :)

Do A4 wchodzą max 20" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze rozwiązanie to jest kompromis czyli sam środek :) czyli coś z pomiędzy 15-19" bo takie wchodzą :) czyli na samym środeczku sąąąąą 17" :)

Do A4 wchodzą max 20" :wink:

wejsc wejda, ale co dalej?? w polsce to tylko 16/17 wybor w zaleznosci od upodoban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniejsze dla zawieszenia sa 16" niz 17" i reszta

Co fakt to fakt ale na 17 to auto zajefajnie wygląda ale nasze drogi na to nie pozwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniejsze dla zawieszenia sa 16" niz 17" i reszta :)

Wszystko zalezy od profilu opony , a nie wielkosci felgi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od profilu opony , a nie wielkosci felgi

ale przecież przy feldze 17 i szerokości opony 225 nie założysz opony o profilu 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniejsze dla zawieszenia sa 16" niz 17" i reszta :)

Wszystko zalezy od profilu opony , a nie wielkosci felgi :wink:

Murzyn napisał/a:

do A4 nie, ale do A8...

Ale my o a4 piszemy :grin::wink:

Hugo tylko zwrocil uwage na taki maly fakcik, ze wazne jest ile tzw miesa jest na feldze (znaczy sie profil-(nie do konca, ale w przyblizeniu mozna tak powiedziec)) a nie jaki jest rozmiar felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że komfort nie zależy od felgi tylko od opony jaka jest na nią naciągnięta. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...