Treść opublikowana przez mlodyy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może jako takiej rezerwacji nie ma ale w dniu meczu raczej nigdzie miejsca nie znajdziesz jak wcześniej nie przyjdziesz i nie zaklepiesz miejscówki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dobry pomysł tyle ze trzeba z tydzień wcześniej miejscówkę w barach zaklepywać
-
Pompa ciepła - ogrzewa ktoś z Was tym rozwiązaniem dom ?
jeśli by grzał gazem lub olejem to mniej więcej 20 -30 lat
-
Spotkania na drodze
dzisiaj około 12 w Markuszowie widziane granatowe B5 avant Nr LZ kolega jechał w stronę wawy chciałem trąbić ale w mojej służbowej pandzie nie działa, pozdrawiam
-
Odpowiedzialność po sprzedaży
ale żyjemy w takim kraju jak Polska i nigdy nie możesz byc pewien niczego. Tylko żeby z Ciebie nie zrobili jakiegoś dilera czy cos, fajna masz rodzinek tak poza tematem
-
Problem po wymianie maglownicy
zapewne nie założył lub zle założył taka gumowa zaślepkę czy jak to nazwać , zdejmij ten plastik co jest pod kierownicą i zobaczysz o co chodzi
-
[B5 AFN] Łożysko pilotujące wałka sprzęgłowego
ja przeciąłem to łożysko brzeszczotem w 2 miejscach i wyszło zajęło mi to 30min zapewne sa ściągacze do tego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jakaś data na następna ustawkę jest ???? Siedzę teraz tylko w lublinie wiec pisał bym sie
-
Pytanie o Focusa
NA 99% ma dwumas
-
Lakier do zaprawek - jaka firma
zgadza sie tyle ze 11 letni lakier wyblakł itp i będzie różnica ,a w mieszalni przynajmniej mi dobrali idealnie i zapłaciłem 102zł a ile tam tego było to nie pamiętam ---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ---------- zgadza sie tyle ze 11 letni lakier wyblakł itp i będzie różnica ,a w mieszalni przynajmniej mi dobrali idealnie i zapłaciłem 102zł a ile tam tego było to nie pamiętam
-
Różnica w hamowaniu na zaciskach 288
dokładnie masa robi swoje
-
Praca pompy paliwa w zbiorniku,katalizator
Pompa w zbiorniku nazywa sie pompa spieprzając z tego co pamiętam zaczyna pompować jak jest po niżej 1/4 ropy w zbiorniku. Łatwo sprawdzić czy ona nie domaga wystarczy zmierzyć ciśnienie powinno być około 1/5 bara , albo założyć przezroczysty wężyk przy filtrze i zobaczyć czy powietrze nie zasuwa z ON . Jesli masz vag to zrub pełne logi i wyjdzie co niedomaga bo jesli pompa pada to żadne błędy nie błędy wyskakiwały
-
[B5 AFN] Problem ze skrzynią, jedynka i dwójka
sprzęgło zapewne do wymiany i dwumas , trzeba rozebrać nie ma wyjścia
-
Wymiana sprzęgła
w 2 masach były tarcze ze sprężynami. ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- w 2 masach były tarcze ze sprężynami. ---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- Nie znam się na tym. Dlatego też napisałem o ile po zdjęciach da się ocenić stan sprzęgła - nie da się ok, zapytać nie zaszkodzi. Nie każdego stać na nowe części niektórzy nie mają tak kolorowo jak Ty bo np. mieszkają sami, studiują i pracują na budowie. W dodatku jeśli używane jest w dobrym stanie to czemu mam wyrzucać 3 razy tyle, na nówkę ? - Jutro kupuje poloneza. Chciałem tylko porady a nie kiepskich tekstów. Innym dzięki za odpowiedzi Nie wnikam ile zarabiasz co robisz itp każdy jest kowalem swojego losu , ale zdecydowałeś o kupnie samochodu 15 letniego w dodatku nie taniego w utrzymaniu to powinieneś byc przygotowany na wydatki. Kupno używanego sprzęgła to loteria albo trafisz i będziesz zadowolony albo wtopisz kasę. Moze i dobrze wygląda ale ile na nim ktoś przejechał nikt nie wiem , przeważnie auta są ściągane z angli do rozbiórki czyli trzeba kupić jak najtaniej a w tedy maja nabite po 400tys i więcej, wiec jak myślisz ile pojeździsz na takim sprzęgle. ---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ---------- Nie znam się na tym. Dlatego też napisałem o ile po zdjęciach da się ocenić stan sprzęgła - nie da się ok, zapytać nie zaszkodzi. Nie każdego stać na nowe części niektórzy nie mają tak kolorowo jak Ty bo np. mieszkają sami, studiują i pracują na budowie. W dodatku jeśli używane jest w dobrym stanie to czemu mam wyrzucać 3 razy tyle, na nówkę ? - Jutro kupuje poloneza. Chciałem tylko porady a nie kiepskich tekstów. Innym dzięki za odpowiedzi Nie wnikam ile zarabiasz co robisz itp każdy jest kowalem swojego losu , ale zdecydowałeś o kupnie samochodu 15 letniego w dodatku nie taniego w utrzymaniu to powinieneś byc przygotowany na wydatki. Kupno używanego sprzęgła to loteria albo trafisz i będziesz zadowolony albo wtopisz kasę. Moze i dobrze wygląda ale ile na nim ktoś przejechał nikt nie wiem , przeważnie auta są ściągane z angli do rozbiórki czyli trzeba kupić jak najtaniej a w tedy maja nabite po 400tys i więcej, wiec jak myślisz ile pojeździsz na takim sprzęgle.
-
Silnik się nie dogrzewa, wiatrak non-stop ON
vagiem sprawdzałeś temperaturę lub na klimie ,może zegary szwankując zrób im test w tem 30stopni na plusie nawet z walniętym wentylatorem i termostatem po 15km powinno byc 90stopni
-
Rdza na dachu
nierdzewne audi skończyło sie na 80, przetopili wszystkie tygrysy a teraz robią z chińskiego metalu i wychodzi , mogę się mylić ale b5 b6 nie miało ocynku na dachu . Mi jak kamień rypna na autostradzie w dach 2mm od szyby to rdza była po pierwszym deszczu , a jak gościu przerysował mi błotnik to przez 2 lata smigam bez zaprawki i nie ma rudej
-
Lepkie plamki i osad po kliku dniach parkingu pod drzewami
umyć zawoskować i nie parkować pod lipa bo wychodzi lipa a tak na poważnie unikać drzew bo jak ta cholerna żywica wyschnie to nawet wosk nie pomaga i trzeba trzeć
-
Lakier do zaprawek - jaka firma
odwiedź dobra mieszalnie lakierów i na pewno dorobią
-
Znowu coś puka, tym razem z tyłu :/
sprawdziłeś dokładnie tuleje ??? jeśli sa ok to został układ hamulcowy jarzma albo klocki się tłuką albo górne mocowania amortyzatora
-
Turkot z przodu podczas jazdy na rondzie
podnieś auto skręć kierownice w ta stronę w której to sie dzieje i pokręć energicznie kołem i wyjdzie co jest, dużo tam sie nie może popsuć obstawiam albo przegub albo łożyska
-
Zabezpieczenie - Blokada skrzyni biegów "niedzwiedz"
lepiej załóż blokadę na kolumnę kierownicza zeder podobno niezniszczalna i testowali ja w tvn turbo
-
[B6 AWX] Czy to zawór N75???
można je zregenerować a nie kupować nowe
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
tak czarny dym , sprawdź jak chodzi sztanga może kierownice albo n75
-
Regulacja luzu maglownicy
jeśli bym tego nie robił to bym sie nie wypowiadał, chcesz sam cos naprawić choć nie można cie nazwać nawet domorosłym mechanikiem, trzeba Ci tłumaczyć jak chłopkowi na miedzy ale i tak nie bardzo wiesz jak to zrobić, dokręć śrubę na maksa i nie będziesz miał luzu i zobaczymy czy kierownica ci odbije .
-
Wymiana sprzęgła
nie no Ty jesteś niezły agent , jak można stwierdzić po fotach czy sprzęgło jest dobre i czy dwumas nie ma luzów . Moja rada sprzedaj a4 kup poloneza i będzie cie stać na nowe części.