-
Wymiana sprzęgła
Jestem na te wydatki przygotowany, ale nie zawsze trzeba iść po tych wyższych kosztach. Jutro po jutrze mechanik zamontuje nowe sprzęgło, czas pokaże czy był to dobry wybór czy też nie. Pzdr. ---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- Jestem na te wydatki przygotowany, ale nie zawsze trzeba iść po tych wyższych kosztach. Jutro po jutrze mechanik zamontuje nowe sprzęgło, czas pokaże czy był to dobry wybór czy też nie. Pzdr.
-
Wymiana sprzęgła
Zdania są podzielone co do tej 'przeróbki'. Jedni na tak drudzy na nie... Nie znam się na tym. Dlatego też napisałem o ile po zdjęciach da się ocenić stan sprzęgła - nie da się ok, zapytać nie zaszkodzi. Nie każdego stać na nowe części niektórzy nie mają tak kolorowo jak Ty bo np. mieszkają sami, studiują i pracują na budowie. W dodatku jeśli używane jest w dobrym stanie to czemu mam wyrzucać 3 razy tyle, na nówkę ? - Jutro kupuje poloneza. Chciałem tylko porady a nie kiepskich tekstów. Innym dzięki za odpowiedzi
-
Wymiana sprzęgła
Myślę, że tylko część użytkowników potwierdzi Twoją wypowiedz. W ostatniej chwili przed zakupem nowego sprzegła sachs-a, znalazłem na szrocie sprzęgło kompletne właśnie na dwumasie. Poniżej wrzucam zdjęcia i proszę o ocenę stanu tego sprzęgła. Jeśli oczywiście w taki sposób wizualny da się ocenić stan tego kompletu. www.zapodaj.net/images/26eb489c1a89f.jpg www.zapodaj.net/4b62fd3dce264.jpg.html www.zapodaj.net/8efe37e4f837d.jpg.html www.zapodaj.net/f825d47a2d2ac.jpg.html www.zapodaj.net/2e72162a719ac.jpg.html www.zapodaj.net/0dfb7fea8e65d.jpg.html www.zapodaj.net/b0f8f990f446e.jpg.html www.zapodaj.net/50f2a4b5e87a0.jpg.html Byłbym Wam bardzo wdzięczny gdybyście poradzili mi coś w sprawie tego zestawu. Pzdr
-
Wymiana sprzęgła
Ponieważ ? ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ---------- Ponieważ ?
-
Wymiana sprzęgła
Ok dzięki za pomoc. Znalazłem faktycznie jednomas. za ok. 500 zł (nowe). Postanowiłem przerobić z dwumasa na jednomas, mam nadzieje że nie będę żałował
-
Wymiana sprzęgła
Mógłbyś podać mi linki ? Dzięki...
-
Wymiana sprzęgła
Mam okazje przerobić właśnie z dwumasa na 'zwykłe' sprzegło (kompletne). Takie kompletne sprzęgło znalazłem na miejscu za 500 zł. Tylko pytanie czy warto przerobić z dwumasa na to 'zwykłe' i czy pózniej nie będzie sie przez taką przeróbke nic działo ?
-
Wymiana sprzęgła
Cześć, mam AUDI A4 1.9 TDI 110 km z 97 roku - sprzęgło jest na dwumasie. Nowe sprzegło na dwumasie jest troche za drogie i mam opcję kupna używanego sprzęgła za 500 zł (lecz nie na dwumasie), mechanik chce przerobić z dwumasa na 'zwykłe'. Czy warto ? I czy pózniej nie będzie to przeszkadzało w dalszej eksploatacji ? Pzdr.
-
Audi nie chce odpalić, zablokowana skrzynia
Dzięki za odpowiedz. Najdziwniejsze w tym jest, że najpierw padło na silnik a minute pozniej zablokowała się skrzynia. Audi jest już u mechanika, zobaczymy co dalej...
-
Audi nie chce odpalić, zablokowana skrzynia
Witam, posiadam audi a4, 1.9 TDI, 1997 rok, dziś po południu wsiadając do audi (przedtem jezdziłem 30 minut) chciałem odpalić samochód - nie odpalił. Wystąpiły drgania (takie jak przy braku paliwa), kopciło z tylnej rury wydechowej na czarno spod silnika także unosił się mały czarny dym. Po kilku próbach audi odpaliło w miarę normalnie gdy przyciskałem gaz samochód łapał nie równe obroty, chodził nie równo, tak jak nigdy, nie mogę także wrzucić żadnego biegu, biegi wchodzą od czasu do czasu, rzadko. Bardzo ciężko (na siłę) nawet jeśli jakimś cudem wrzuce bieg samochód nie chce ruszyć z miejsca. Co może być tego przyczyną ? Pzdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, Jestem posiadaczem audi a4 b5 z 1997 roku, silnik 1.9 tdi To chyba tyle, lepiej poznamy się w kolejnych postach i tematach
ocaudi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta