Treść opublikowana przez mlodyy
-
Stuki z maglownicy??
jesli nie potrafisz sam sprawdzić luzów to jedz na szarpak i Ci powiedzą co stuka a koszt to 20zł
-
Dobrzy chiptunerzy
zdaj relacje jak poszło
-
Kredyt Hipoteczny na budowę domu
może i dostał by jakimś cudem ale oddać by musiał 3 razy tyle bo by rozłożyli to na 20 lat a to juz chyba sie nie opłaca
-
Stuki z maglownicy??
przekładnia powoli mówi papa ,możesz spróbować lekko przykręcić śrubę do regulowania luzów w przekładni znajduje sie od spodu klucz chyba 22 powinno trochę pomóc
-
[ALL B7] Pompa wspomagania, regenerowana czy zamiennik ?
na twoim miejscu kupił bym nowy zbiorniczek lub używkę sprawna nie wiadomo ile to sitko będzie się jeszcze trzymało , co do piszczenia układ cały czas sie zapowietrzał przez pienienie sie płynu i pompa dostała zapewne niezły wpier..... śmigaj do puki nie padnie całkiem i wtedy wymienisz
-
[ALL] Rysa na masce, co myślicie? Zdjęcia.
jedz do jakiegoś lakiernika i myślę ze za 50zł usunie to bez problemu
-
Co o tym myślicie
to tak jak kolega wyżej napisał wspawaj rurę i tyle to samo będzie jak nie lepiej niż z ta strumienicą
-
[ALL B5] Koszt plecionki
podejrzewam ze każdy mechanik który ma migomat i szlifierkę wymienić Ci to , żadna filozofia
-
Skrzynia biegów z anglika-wskazania
a jak ma pokazywać ,normalnie będzie skrzynia niema tu nic do rzeczy , od tego jest licznik ale da sie go przestawiać z mil na kilometry
-
Wymiana sprzęgła w 2.0 tdi z dwumasa na jednomas
będziesz odczuwał wibracje w niektórych zakresach obrotowych + szybciej wykończysz skrzynie biegów , w avensisach po montażu zwykłego koła podobno padają panewki na wale
-
Nie działa wspomaganie nawet po wymianie pompy na nową
tylko kup albo oryginalne węże albo albo dobre używki bo zamienniki sa do bani
-
Czy to czujnik temperatury?
jak na zimnym silniku zawyża to czujnik do wymiany
-
Czujnik poziomu cieczy chłodzącej
zapali sie kontrolka i będzie piszczało jak szalone hehehe , ale zawsze lepiej skontrolować co jakiś czas stan płynu bo czujniki potrafią zawieść
-
Dźwięk silnika.
mariuszsal dzika bestia ten silnik heehehe ale raczej po tym ciężko powiedzieć czy silnik normalnie pracuje
-
Dźwięk silnika.
nagraj ten dźwięk bo tak to trudno będzie co kol wiek pomóc
-
Nie ma mocy do 2,5/3tys obrotów
jakie oznaczenie silnika bo tych sławnych 1.9 troszkę jest
-
Dobrzy chiptunerzy
wiem jakie masz ceny bo mi je przedstawiłeś z 2 miesiące temu
-
Pasek wielorowkowy chodzi na boki ( film)
musisz sprawdzić co jest krzywe czy napinacz czy pompa wody ,wspomagania lub alternator któreś z kółek musi byc krzywe ze tak pasek lata krzywo lub juz sie powycierały rowki na pasku
-
Nie ma mocy do 2,5/3tys obrotów
ogólnie logi ido zrobienia i błędy do sprawdzenia , powiedz jeszcze jaki masz motor bo nie napisałeś
-
Czujnik temperatury cieczy
a termostat w jakim stanie jest ???
-
Co o tym myślicie
jak kat jeszcze dobry to nic nie kombinuj z nim a na pewno ze zastępuj go strumienicą
-
Różnice w wydechu końcowym pomiędzy AFN a AJM
będzie pasował bebechy ma zapewne te same
-
Nie działa wspomaganie nawet po wymianie pompy na nową
musisz miec w zbiorniczku koszyczek filtr , płyn powinien spokojnie przepływać i to powinno byc ledwo zauważalne
-
Zaciskający się tylny zacisk...
drogo nie drogo ale masz gwarancje ,a jak kupisz używkę to nie wiesz czy za miesiąc nie będzie to samo
-
Hamowanie silnikiem ,dziwny odgłos
różnie to bywa niektórzy mówią ze po odkręceniu korka olej powinien lekko wyciekać , a inni ze powinien być około 2mm poniżej wlewu, ja zawsze leje tak zęby wyciekało trochę Co do tego czy możesz śmigać to decyzja należy do Ciebie tu masz opisane co może sie stać http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?217846-B5-AJM-Na-tr%F3jce-zgrzyta , auto po dachowaniu zapewne oleju ubyło i jest efekt