-
ile wchodzi oleju do skrzyni i dyfra?
Ori kosztuje 160 zł za litr w ASO, kupiłem MOTULa
-
ile wchodzi oleju do skrzyni i dyfra?
Dzięki dev, na Ciebie zawsze można liczyć
-
ile wchodzi oleju do skrzyni i dyfra?
Witam, mam pytanie jak w temacie, szukałem, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi, nie jestem zatem pewien, czy do A4 b5 quattro 6 biegów, do skrzyni wchodzi 2,7 litra, a do dyfra 1,7 litra? Proszę o konkretną odpowiedź ile łącznie oleju potrzebuję.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
musiałeś zmieniać linkę na dłuższą, czy wystarczyła seryjna? te jarzma od A3 to z jakiej wersji silnikowej i ośka czy quattro, bo zauważyłem, że w 8P jest kilka rozmiarów tarcz
-
drgania na wyższych biegach - B5 quattro 6 biegów 1.9 tdi pd
Ok sprawdzę wał i koła, jak myślicie przyczyną drgań mogą być uszczelki na pompowtryskach? bo i z taką opinią się spotkałem. Dodam jeszcze, że podczas drgań dźwignia zmiany biegów mocno drga przód-tył. ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 21:38 ---------- przyczyną drgań okazał się wewnętrzny przegub przedniego prawego koła, na którym był już spory luz wyczuwalny w rękach (wręcz było słychać stukanie przy ruszaniu półośką). Po wymianie półośki wszelkie opisywane objawy ustąpiły, nie ma drgań budy, ani lewarka zmiany biegów.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
to co jest potrzebne do montażu tarczy 300/12??
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
mówimy tutaj o tylnym hamulcu z S4 B6/7 300/22/36.6 mm nie ma sensu zakładac małego zacisku i klocka na ta tarczę ok, czyli do 288/12 lub 300/12, szukać zacisków z B6/7 + podkładka pod jarzmo, right?
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
a nasze zaciski obsłużą tarczę 300/12? może wystarczy odpowiedni adapter?
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
to jaką linkę do takiego zestawu najlepiej zapodać, S4, RS4 czy może A6?
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
a czy te zaciski + tarcze 288 mm z B7 podejdą?
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
zacisk S4 i A8 jest taki sam?
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
Dev, a przy zestawie 312/269 nie będzie problemu z balansem?
-
drgania na wyższych biegach - B5 quattro 6 biegów 1.9 tdi pd
a jak mam go sprawdzić? konieczny jest demontaż ?
-
drgania na wyższych biegach - B5 quattro 6 biegów 1.9 tdi pd
Witam! jakiś miesiąc temu zauważyłem drgania podczas jazdy które przybierają na sile. Podczas przyśpieszania na wyższych biegach (5 i 6) szczególnie powyżej 2k rpm i powyżej 100km/h odczuwalne są wyraźne drgania. Na niższych biegach i prędkościach zjawisko nie występuje, czyli na mieście jest ok, a w trasie trzepie budą. Pod uwagę biorę dwumas, poduszki pod silnikiem/skrzynią, oraz jak mi zasugerował specjalista mechanik - pompowtryski. Na biegu jałowym jest cisza - brak brzęczenia, nic nie stuka nie puka, drgania nie występują. Od czego zacząć szukając przyczyny usterki?
-
Zapala się kontrolka ESP na szybkich łukach lewo
znalazłem w necie ogłoszenia naprawy, ale co lepiej zrobić, naprawić, czy szukać używki??