Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. mi ostatnio gościu obtarł błotnik i drzwi , nie chciał dzwonić na policje bo i po co tez tak pomyślałem, spisałem z nim oświadczenie on pisał co uszkodził ,kiedy na jakiej ulicy ,nr polisy pesel adres nr dowodu nr telefonu podpisał sie ja tez . Zadzwoniłem na 2 dzień do jego do firmy gdzie był ubezpieczony jak to mam załatwić mila pani powiedziała ze przyjmuje zgłoszenie i w ciągu 4 dni odwiedzi mnie rzeczoznawca. Po 3 dniach przyjechał rzeczoznawca wycenił szkodę i w ciągu 10dni roboczych mam dostać kasę oczywiście kwota mnie satysfakcjonowała. Po tym co mówcie można sie ze wszystkiego wyłgać i później miesiące walki w sądzie , chyba juz nigdy takiej umowy nie spisze tylko na policje będę dzwonił
  2. to juz lepiej cały komplet wymienić niz sam docisk czy tarcze
  3. jak nie będziesz miał błędów czujnika to zrób test zegarów
  4. biedny AFN idioto odporny silniki ale tego raczej nie wytrzyma
  5. do przodu mam monrołki do sprzedania 2szt za 400zł oczywiście nowe
  6. jak ktoś dorobił dobry ściągacz lub kupił to wymiana 2szt to około 50min,
  7. mlodyy odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    Człowieku a jakiej odpowiedzi oczekujesz ? jak ktoś może Ci określić jaki miał luz , dla mnie mały to to pół obrotu kierownicą a dla Ciebie może byc mały cały obrót.Jeśli dokręcisz za mocno śrubę to kiera przestanie odbijać .
  8. ponieważ z a4 zrobi sie 80 b3/b4 całkiem inna komfort jazdy itp
  9. poduszek silnika sa 3 pomilknąłeś grzybka tak zwanego
  10. tak jak hamulce pompujesz pedałem trzymasz ktoś odkręca odpowietrznik zakręca jak poleci powietrze i do czasu aż poleci sam płyn
  11. dokładnie bez demontażu skrzyni niczego się nie dowiesz , przyczyn możne być dużo tarcza docisk może wałek sie wytarł to tylko gdybanie skrzynia w duł i sie wyjaśni
  12. może juz termostat powoli niedomaga , na chłodnice więcej powietrza leci a termostat nie jest juz wstanie tego wyregulować
  13. jak bardzo sie nie leje i nie masz kasy czasu to możesz tak śmigać spokojnie jeszcze jakiś czas , ale sprawdzaj stan oleju
  14. mlodyy odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    w maglu masz taka duża nakrętkę widać ja od spodu nia sie reguluje luz
  15. będziesz
  16. proszę tekturka + jak to sie wymienia i co potrzeba , następnym razem użyj szukaj bo śmietnik robisz http://a4-klub.pl/showthread.php?67213-B5-AFN-Zamiana-ko%B3a-dwumasowgo-na-ko%B3o-jednomasowe-%28AFN-1Z%29 ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- proszę tekturka + jak to sie wymienia i co potrzeba , następnym razem użyj szukaj bo śmietnik robisz http://a4-klub.pl/showthread.php?67213-B5-AFN-Zamiana-ko%B3a-dwumasowgo-na-ko%B3o-jednomasowe-%28AFN-1Z%29 ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- lektura ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- lektura
  17. na ten temat jest tyle wątków ze głowa mała, wystarczy poszukać
  18. oj tam oj tam Ćwiartkę sie wstawi i będzie pan zadowolony , jak by mi blacharz przy takim uszkodzeniu chciał ciąć niunie to bym go zabił śmiechem
  19. dokładnie jest czy nie ma ważne ze śmiga
  20. paput do BMW by nie wsiadł hehehe
  21. moim zdanie to wystarczy wyciągnąć, lekko zaszpachlować i polakierować
  22. mlodyy odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B5
    w każdym sklepie motoryzacyjnym dostaniesz cos takiego
  23. mocy może mieć mnie ponieważ ucieka to co sprężarka napompuje, i powinie kopcić
  24. to panowie robimy cos czy nie ???
  25. wystarczy zwykły miernik za 8zl zęby sprawdzić jak ładuje , napięcie powinno byc 14,3/14,4 po zapaleniu świateł itp nie powinno spaść po niżej 14,2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.