-
Nowa pompa wspomagania w A4 B5 wyje jak stara
Hej, Może ktoś sprecyzować z której strony ma być sitko w zbiorniczku? Bliżej komory silnika (czyli powrót płynu), czy przodu auta (na wejście) pompy wspomagania?
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
Tam jest normalny lewy gwint. Czyżbyś odkręcał w prawo? Tak jak @wesz82 pisze nabij torxa lub 12-kątnego bita.
-
Różnica temperatur / wskaźnik&temp. wnętrza - Audi A4 B5 1.9TDI 110KM
Po mojemu to na pierwszy ogień do sprawdzenia termostat. Na 90% do wymiany.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Rozumiem, że objawy tylko przy skróconych kołach?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Przegub zewnętrzny? [emoji16]
-
Pompa VP37 Cieknie, Uszczelnianie / rozbieranie 1.9 TDI AFN
IMO łatwiej przerobić śrubę na nasadkę zwykłą 24 jak ja zrobiłem, niż przerabiać nasadkę lub kupować klucz za ~50 PLNów. Odkręcisz tą śrube śrubokrętem i młotkiem spokojnie, przerobisz na nasadkę i dokręcisz.Duża śruba nie jest tyko "prowadzeniem małej" ale denkiem tłoka, że tak to ujmie. Powyższy sposób osobiście sprawdziłem w praktyce. UP: Oring B zrobiłem bez wyciągania pompy. @kolodzieju Możesz podesłać link do tego filmiku by wymienić oring B? Może jakieś sugestie jak to zrobić bez wyciągania pompy?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Najlepiej niech wypowie się Bartek.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Z wlepy za wiele się nie dowiesz. Bardzo pomocne będzie odczytanie Vagiem wersji sterownika. Choć czytałem, że "fachowcy" wkładali sterownik od 7 do fizycznej skrzyni 6 lemel.
-
Sprawdzenie auta Siemiatycze
Chciałbym prosić osoby z Siemiatycz o zrobienie oględzin auta. Czy malowana, pobita, itp. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6539241431
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Podstawa to przetestować auto na zimnym oraz następnie na porządnie rozgrzanym silniku. W zestawieniu z Multitronikiem napęd zawsze musi być "płynny" - nie może szarpać. Auto musi też samo ruszać.Tak, o tym już doczytałem. Przeczytałem encyklopedie i diagnostykę. Chciałem dopytać o logi do pełnej diagnostyki.Ps.Cierpliwy z Ciebie człowiek. Co kilka stron te same pytania...
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dzięki wielkie za podpowiedzi.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jakie logi i jakich wartości miałbym oczekiwac by określić stan skrzyni?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Panowie, mam możliwość zakupu fajnej B6 w konfiguracji BFB + GEB. Oczywiście powstrzymuje mnie tylko multitronic 6. Przebieg 205tys. ostatni wpis sprzed miesiąca w ASO. Jeszcze nie znam szczegółów wpisów, ale to kwestia czy dążyć temat, czy nie. Pytanie do znawcow: Ile te skrzynie z tym motorem są wstanie przejechać bez problemów. Jakie znacie najwyzsze przebiegi bez remontów w multi 6 w benzynie?
-
talesbite obserwuje zawartość Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6502750809 Zna ktoś to auto? Mógłby ktoś z Białego zrobić oględziny?
-
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dziku poszło PW.
talesbite
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta