Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybite tuleje belki tylnej pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc mam strasznie wybite tuleje belki tylnj dosłownie guma wogóle się nie trzyma tej tuleji, i tu mam pytanie może auto przez to podskakiwac tak jakby amory były słabe wiem ,że auto chodzi po bokach ale nie wiem czy może podskakiwac proszę o informację,dopiero po założeniu gwintu to się stało....

Opublikowano

a gwint nowy??? może koła źle wyważone...

Opublikowano
  • Autor

gwint nowy i przez tydzien było twardo, ale zauważyłem że wcześniej gumy tuleji były ok a teraz koło goni i auto podskakuje

Opublikowano

jak najbardziej cuda sie mogą dziać jak tuleje padnięte, tuleje były juz lipne założyłeś gwint i tuleje dostały bardziej wpier.... i tyle do wymiany

Opublikowano

samemu bez odpowiedniego sprzętu se nie poradzisz. Ja za wymiane zapłaciłem 100 zł. Także nie warto zachodu

Opublikowano

Jak masz ściągacz to zrobisz sam a jak musisz kupić to to olej. Belki nie trzeba ściagać całej na dół :wink:

Opublikowano
  • Autor

zrobione winne wszystkiemu były tuleje wymieniałem sam ok 4-5godzin lewa wyszła super a prawa tuleja no masakra i sciągacz zrobiłem sam , mam tylko obite palce i kolana :) dodam ,że wymieniałem bez wyciągania belki

Opublikowano

No przechlapane. Tak jak wcześniej kolega napisał czasami lepiej niektóre rzeczy oddać mechanikom, niech się męczą :naughty:

Opublikowano

Ale nieraz upartość popłaca :naughty: i 100 zyla k kieszeni :decayed:

Opublikowano

a zdobyte nowe doświadczenie bezcenne :wink:

Opublikowano

Też prawda ale czasami nie chce się dymać tyle godzin za 100zł :wink:

Opublikowano

zaraz po zakupie audi przy okazji wymiany rozrzadu i innych rzeczy mechanik tez wymienial mi tez te tuleje w belce, wzial za sama wymiane 200 zl, powiedzial ze tak drogo bo trzeba niby cala belke wyciagac na stól...

teraz ja robie auta znajomym i juz wiem jak ten dziad mnie wtedy skroił.

ostatnio robilem bratu caly tyl w vectrze b, to w porownaniu do audi bylo przeyebane(w oplu dochodzi jeszcze problem wszechobecnej rdzy na rdzy czego w audi nie zaobserwowalem)

Opublikowano

No, te 200zł to już przesada :kwasny:

Opublikowano
hmm. u mnie fachmany mi powiedzieli ze jak dla mnie to 60zł za 2 sztuki eee to extra:) jeszcze im browara postawie :)
To faktycznie prawie zadarmo u mnie tez krzyczeli ponad stówke za sztuke :wink:
Opublikowano

ponad 100 za sztukę??? To ja 200 zł zapłaciłem za wymianę 2 tulei i 2 dolnych wachaczy. Różnice cen jest niemała :wallbash:

Opublikowano

No niestety niektóre warsztaty sie cenią :grin: szkoda tylko że cena nie idzie w parze z jakością

Opublikowano

jak ktoś dorobił dobry ściągacz lub kupił to wymiana 2szt to około 50min,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.